Головна » Захист і удача » Жук скарабей - значення талісмана і його можливості

  Жук скарабей - значення талісмана і його можливості

  Жук скарабей - один із шанованих в Єгипті символів. Ця країна подарувала світові чимало таємниць і загадок, окремі з них розбурхують розуми дослідників і по сьогодні. У цьому числі і талісмани, що здавна користувалися місцеві жителі. Йдеться про талісмани і сувенірах із зображенням жука скарабея.

  Купуючи такий, будьте впевнені - він несе в собі позитивне значення. Це всілякі шкатулки, статуетки або прикраси, і всі ці предмети принесуть тільки благо, і неважливо, з якого матеріалу виконані, яку суму довелося віддати продавцеві.

  Зображення жука скарабея є на старовинних фресках, папірусах і статуях в Єгипті. Жерці з цієї країни вважали, що будь-яке зображення прикрасить будинок і захистить від біди, негативної енергії, хвороб і смерті.

  При спостереженні за живим скарабеєм стає зрозуміло, чому він так почитаємо єгиптянами. Жук робить ідеально рівні кульки з гною і потім котить туди, куди йому потрібно. У цьому древні єгиптяни помітили схожість з рухом Сонця, символом народження світила рано вранці. Бог сонця ра - одні головних в єгипетському пантеоні, і Сонце займало важливе місце в їх віруваннях. Тому таке значення набув і жук скарабей, а також амулети із зображенням такого.

  Бог Хепрі з головою у вигляді жука скарабея.

  Ця комаха асоціювали з богом ранкового світанку Сонця Хепри. Тому він вважається символом відродження, нового початку і позитивних змін, адже світанок, на думку єгиптян, є відродження всього сущого, яке відбувається кожен день. Амулет з жуком означав нові можливості, надавав сили у важкі часи і допомагав в саморозвитку та навчанні.

  Можливості божества світанку практично безмежні, оскільки єгиптяни вважали, що він управляє всесвітом і його енергією. Тому вірили, що власникові амулета з скарабеєм підвладне все. Також, як і частина єгипетських символів, означав життя і життєву енергію - то, без чого ніхто не зміг би існувати.

  Жук скарабей брав участь в ритуалах стародавньої єгипетської магії, окремі з них дійшли до нас. Але багато зіпсують апетит.

  Коли жінка бажала позбутися від безпліддя, вона змішувала з водою порошок, що готували з висушених скарабеїв, і випити отримане засіб. Вважалося, що символ зародження нового життя допомагає завагітніти. Засіб, що захищало від шкідливого чаклунства, включало в себе голову і крила скарабея, масло і жир змії. Його також вживали всередину.

  Стародавні обереги з скарабеєм

  Єгипет - батьківщина татуювань. Прикраса тіла малюнками було актуальним серед знатних людей. Вони вважали, що в потойбічному світі ті стануть перепусткою. Нанесений на тіло скарабей дарував милість богів, що відповідали за життя після смерті і робили загробне повноцінної. Вважалося, що без такої татуювання дух залишається заспокоєний.

  Перші єгипетські обереги робилися з каменів. З дорогоцінних і граніту, мармуру, базальту і вапняку. Готові вироби покривалися глазур'ю бірюзового або зеленого кольору - популярні кольори в Єгипті. Робили напилення сріблом і золотом.

  Як і на більшу частину подібних амулетів, на скарабеїв робили заклинання і спеціальні знаки. Вони відкривали укладену в предметі силу і збільшували її. Жуков зображували і з людськими рисами обличчя, в оточенні богів, і з'єднували з іншими символами. Подібними за змістом - серце, що також означало життя.

  Були і похоронні скарабеї, що несли особливе значення в єгипетській культурі. Сенс - допомога в загробному житті. Їх поміщали в поховання, в спеціальні нагрудні прикраси, що виготовлялися з фаянсу.

  Статуя скарабеєві в Луксорі.

  Відоме зображення цього жука знаходиться в Карнакському храмі в Луксорі. Статуя великих розмірів. Щорічно біля неї спостерігаються тисячі приїжджають побачити Єгипет туристів. Багато хто стверджує, що при дотику до статуї відчувається тепло, а після тривалого перебування біля неї відзначають приплив сил.

  Місцеві легенди свідчать, що коли оминаєш навколо статуї в Луксорі сім разів, загадавши бажання, воно здійсниться. Загадують складно здійсненне, зі списку довгострокових і глобальних цілей - священний жук не любить розмінюватися на дрібниці.

  Сучасне значення талісмана

  скарабей.

  Зараз вважають, що зображення комахи допомагає в загробному житті і земної. Такі амулети захищають від нечистої сили, негативної енергії, енергетичного вампіризму і інших нещасть. Вони допомагають в справах, створенні сім'ї, гармонізують стосунки пари і допомагають знайти любов.

  Такий сувенір з країни бенкетами зробить господаря впевненим, гармонізує енергетику. Він приносить неймовірне везіння буквально у всьому, бажання працювати собі на благо, знищує лінь і допомагає досягти добробуту і успіху. Але за вас нічого робити не буде, він навчить мудрості і дарує здатність бачити справжню природу всього, що з вами відбувається.

  Жінкам скарабей приносить молодість і красу, внутрішній магнетизм і чарівність. Чоловіків наділяє завзятістю і постійністю. Але вплив оберега не залежить від статі. Коли не вистачає удачі в справах, везіння в пошуку відповідного партнера або мотивації для роботи над собою, звертайтеся до амулетові. Позитивно впливає і на сексуальність, підвищує лібідо, позбавляє від імпотенції та безпліддя.

  Як правильно носити «скарабея»

  Вважається, що оберіг у вигляді скарабея краще працює, коли подарували такої. Але і особисто куплений звичайний сувенір з Єгипту діє на благо. Коли даруєте друзям або родичам, обов'язково поясніть природу предмета і як поводитися. Жоден оберіг не потерпить зневажливого ставлення до себе.

  Не вірте в легенди про скарабеях, що їдять людей, це не має під собою ніяких підстав. Сформуйте позитивний образ працелюбного жука скарабея.

  Він виконується у вигляді прикраси, ювелірного або біжутерії. Зустрічаються шкатулки, гребінці, рукоятки ножів з цим символом. Діє оберіг інакше. Коли це прикраса, користуйтеся як особистим талісманом. Зображений на гребінці або дзеркалі скарабей вплине на зовнішність, на знарядді праці - подарує удачу.

  Жук скарабей - варіант амулета для машини. Він захистить від аварій і будь-яких неприємностей в дорозі, а також від впливу нечистої сили і іншого негативу на стоянках, в дорозі і пробках. Комаха практично постійно перебуває в русі, що дозволяє вважати його зображення амулетом і для мандрівників.

  Зображення наполегливої ​​жука підходить студентам і школярам. Це варіант оберега для здобуття мудрості, отримання знань, прагнення до навчання. Допоможе на іспитах і протягом навчального року.

  Талісман дозволяється користуватися в офісі, коли це статуетка. Сприятиме в просуванні кар'єрними сходами, досягнете підвищення зарплати або збільшення прибутку.

  Талісманом будинку стане статуетка, картина або просто брелок для ключів. Він вкриє будинок від будь-якого негативного впливу і наситить позитивною, "сонячної" енергією.

  Будь-магічний предмет періодично потребує чищення від негативу, що накопичується. Амулет у вигляді жука скарабея чистять сонячними променями - пов'язаний з денним світилом. Покладіть під прямі сонячні промені і залиште на певний час, можна - від світанку до заходу сонця.

  Амулет корисний кожній людині, а його сила таїться в глибині століть. Сміливо користуйтеся скарабеєм, коли відчуваєте, що він притягує.