Головна » простір » Жуй жука комахи з підвищеною харчовою цінністю

  Жуй жука комахи з підвищеною харчовою цінністю

  Чи є в підручниках з виживання і взагалі на світі щось настільки ж огидне і одночасно гіпнотизує, як поїдання комах? Насправді, є і не мало. Наприклад, звалитися без сил в глухий гущавині, не знаючи, що зовсім трохи не дотягнув до цивілізації. При такій подачі багато з більшою охотою зможуть переглянути свої переконання щодо поняття "підніжний корм", включивши в нього деяких комах. На будь-який протест з твого боку ми можемо, як у тому старому анекдоті, відповісти, що ти просто не вмієш їх готувати, а вірніше - вибирати. Загалом, ось тобі трійка самих наваристих комашок, щоб не довелося даремно пересилювати себе і тягнути в рот, що потрапило.

  1. Терміти

  Як можна звинувачувати цих трудяг в поїданні живого дерева, коли ти сам робиш, практично, те ж саме - борешся за виживання. Однією з головних причин, чому саме цими комахами не варто нехтувати в своєму меню, - це висока концентрація кілокалорій (близько 6 на 1 грам) в їх тілі. Так, щоб набратися сил, доведеться трохи попотіти, але з цим проблем не буде, якщо наштовхнутися на збіговисько термітів, а не вистежувати їх поодинці.

  Ще одним важливим фактором є те, що є їх можна, що називається, не відходячи від каси, тобто сирими прямо з обжитого ними дерева, адже зарази до них пристає набагато менше, ніж до тих комах, які повзають по поверхні або під землею. Найсмачніше вони, звичайно, будуть, якщо їх обсмажити на сухій сковороді, але це тобі не ресторан з мішленівських зірками і навіть не китайський квартал. Їж, поки не втекло!

  2. Цвіркуни і коники

  Коники і цвіркуни - це досить широка група комах, придатних до вживання в їжу, яких до того ж досить легко вистежити і зловити, особливо рано вранці. В цей час температура навколишнього середовища найнижча, що викликає загальмованість їх реакцій і дає мисливцеві фору.

  Невеликим мінусом є те, що їх неодмінно потрібно очищати від маленьких лапок і екзоскелета, а також обсмажувати, щоб вбити паразитів на і в їх тілі. Зате 4-5 кілокалорії на 1 грам тіла, а воно у них не таке вже й маленьке, тобі забезпечені. До речі, уникай цвіркунів і коників з яскравим забарвленням (червоною, жовтою, оранжевою або синьою), яка неспроста попереджає нападника про небезпечну отруйності її володаря.

  3. Дощові черв'яки

  Хороші новини - все дощові черв'яки по всьому світу їстівні і їх більше, ніж достатньо для насичення і поповнення сил, буквально, не встаючи з місця. Звичайно, доведеться трохи попрацювати руками і розвести багаття, але воно того варте. Перше, що потрібно зробити, нарив жменю черв'яків, - це очистити їх зовні і зсередини від бруду. Для цього підійде ємність, наповнена чистою травою, яка за пару годин очистить їх стравохід і зовнішню поверхню. Далі йде стандартна процедура обсмаження на сковороді, що зробить їх смак схожим на в'ялене м'ясо. За відсутність смакового шоку доведеться заплатити досить низькою, особливо, в порівнянні з попередніми кандидатами, калорійністю, яка становить усього 1 кілокалорію на грам, не рахуючи жиру, на якому проводиться жарка.