Головна » наука » Життя після смерті знайшли докази

    Життя після смерті знайшли докази


    На одвічне питання людства - чи існує життя після смерті? - здається, дана відповідь. Причому відповідь ствердна. Вчені заявили про доведення теорії, що у кожної людини існує душа, яка залишається жити навіть після того, як серце перестає битися, повідомляє Radar Online. Один з авторів дослідження анестезіолог Стюарт Хамерофф розкрив деталі відкриття в програмі "Крізь тунель в просторі", показаної по одному з наукових телеканалів.
    Як говориться в доповіді, душа людини є щось більш фундаментальне, ніж звичайні нейрони. "Я думаю, що свідомість, або його попередник, завжди існувало у Всесвіті, можливо, з часів Великого вибуху", - заявив професор. За його словами, коли серце перестає битися, інформація, що зберігається в головному мозку, не гинути, а продовжує "текти у Всесвіті". Саме цим пояснюється той факт, що люди, які пережили клінічну смерть, часто говорять про "білому світі" або "тунелі", який вони нібито бачили.

    "Коли серце перестає битися, а кров перестає текти по судинах, мікротрубки втрачають своє квантовий стан. Однак квантова інформація, яка в них знаходиться, не руйнується. Вона не може бути знищена, тому поширюється і розсіюється по Всесвіту. Якщо пацієнт, потрапивши в реанімацію виживає, він розповідає про "білому світі", може навіть бачити, як він "виходить» зі свого тіла. Якщо ж вмирає, то квантова інформація невизначений час існує поза тілом. Вона і є душа », - пояснив учений.

    Нагадаємо, раніше його колега - лікар-нейрохірург Ебен Олександр, 15 років відпрацював в Гарварді, описав свою подорож у потойбічний світ. Свою книгу він назвав "Доказ раю". У ній лікар розповів, що коли він впав у кому через бактеріального менінгіту, то перебував у раю, ширяв серед хмар, а навколо нього літають метелики і істоти, "схожі на ангелів".