Головна » знаменитості » Життєві перипетії мами Гаррі Поттера

  Життєві перипетії мами Гаррі Поттера

  Життя мами Гаррі Поттера - письменниці Джоан Роулінг - доводить, що щастя приходить до того, хто вірить в чудеса і чари. Її життєві перипетії схожі на казкові сюжети.

  Дитинство. Спасеніе- в мріях. Скільки себе пам'ятає Джоан, вона завжди жила у власному світі, в своїх мріях. Їй подобалося складати казки, якими потім ділитися з молодшою ​​сестричкою. Причинами догляду в вигаданий світ були життєві труднощі, що оточують майбутню письменницю: важко хворіла мама, натягнуті відносини з батьком, глузування однокласників. Що стало першопричиною такої ситуації: особливості світосприйняття дівчинки або навколишні умови - складно сказати, висновок можуть зробити тільки психоаналітики. Але завдяки їм світ сьогодні має дивовижних героїв, що володіють чарівними силами і здатними подолати зло.

  вигаданий друг. В юності дівчина мріяла займатися англійською літературою. Однак батько вважав, що це легковажне захоплення, і настійно рекомендував дочки вивчати французьку мову. Освіта дозволило Джоан переїхати в Лондон і займати посаду секретаря. За її словами, це був не її шлях, і секретарем вона була так собі. Обов'язки, наганяє нудьгу і вимушена самотність, стали поштовхом до появи вигаданого друга. Він вималювався одного разу - під час поїздки в метро.

  Смішний щуплий хлопчик в круглих окулярах міг творити чудеса, з якими не впорається найпотужніший чарівник. Він був розумним, спритним і безстрашним, здатним протистояти будь-яким труднощам і небезпечним лиходіям. Рукописні нотатки з тонкої зошити стали перетворюватися в солідну рукопис. Гаррі Поттер набував все більш реальних рис.

  Португалія і перше кохання. Сильним ударом тих років стала для дівчини смерть матері. Вона не могла повернутися до рідної домівки через складні взаємини з батьком, і щоб згладити трагедію, Джоан відправляється до Португалії викладати англійську мову. Заняття вона поводила вечорами, а протягом усього дня писала про чарівників, слухаючи музику Чайковського. Португалія стала місцем її перше кохання.

  Одного разу в барі, відпочиваючи з подругою, вона познайомилася з Хорхе Арантесом, португальським студентом, красивим, пристрасним і палким. Їх роман був схожий на мексиканські серіали: любов, ревнощі, сварки і примирення. Тоді ж вона завагітніла, мріючи народити хлопчика, якому обов'язково дасть ім'я Гаррі. Але ця мрія не стала реальністю: вона втратила дитину. Перший шлюб, бурхливо почався, не приніс щастя подружжю. Гарячий південний темперамент Хорхе робив його "бистровоспламеняющімся" і нестриманим. Сварки все частіше супроводжувалися побоями, що закінчилися одного разу відходом Джоани, яка тримала на руках маленьку доньку Джесіку.

  Повернення в Лондон. Нависала злидні не лякала молоду матір. Вона з малятком повернулася до Лондона, відчайдушно чіпляючись за свою мрію про Гаррі Поттера. Писати про нього Джоан могла де завгодно, особливо улюбленим місцем було кафе, власником якого був чоловік її сестри. Автор майбутнього бестселера приходила туди, і, сідаючи за столик біля віконця, неслася в світ своїх мрій. Джессіка в цей час спала у неї на руках.

  перший успіх. Тільки віра в успіх свого героя допоміг Роулінг стати письменницею. Перший успіх прийшов з виходом у світ "Філософського каменя". Хоча тираж був не дуже великим, і грошей було не так багато. Але цей твір зробило її популярною, у автора з'явилися шанувальники, які очікують продовження пригод Гаррі Поттера. Поступово прийшли слава і багатство.

  Щастя з реальним Гаррі Поттером. Зустріч Джоан Роулінг і Нілу Мюррея можна вважати чарівним збігом обставин. Сталося це в 2001 році під час благодійного вечора. У ньому брали участь Джоана і скромний лікар-анестезіолог - просто втілення в реальності її вигаданого друга: неслухняна чубчик, сором'язлива усмішка і окуляри. Мрія про тихе сімейне щастя втілилася в життя. Через кілька тижнів закохані одружилися. Які прагнуть до самотності, подружжя старанно уникали уваги папараці. Вона "збігала" в подорожі по світу, беручи участь в презентаціях книг і фільмів, а він вислизав, ховаючись, з лікарні. Зрештою, Нілу довелося звільнитися з роботи і стати супутником в поїздках подружжя.

  Джоан складно було відразу повірити (Після невдачі в першому шлюбі), що поряд нарешті ніжний, люблячий і цінує її чоловік. У них народилися двоє дітей: хлопчик - Девід і дівчинка - Маккензі.

  Вона давно перестала мати потребу в грошах. Сьогодні пара багато жертвує на благодійність, продовжуючи надавати перевагу відокремлене життя публічності. Ці дві людини щасливі, щасливі, тому що були вірні своїм мріям і вірили в казку і диво.