Головна » Спорт » Японська інтервальна тренування

  Японська інтервальна тренування


  Японський доктор Ізумі Табата зробив революційне відкриття: він встановив, яка тренування дає найкращі результати. Його відкриття порадувало і професійних спортсменів, і медиків, і тих, хто просто любить активний спосіб життя.

  "Інтервальна тренування" або "інтервальний метод Табата" - широко відомі і практикуються по всьому світу. Доктор Табата був головним тренером японської збірної з ковзанярського спорту, тому прагнув домогтися комплексного ефекту, тренуючи спортсменів.

  В результаті ідеальної тренування повинен не тільки спалюватися жир. Важливим моментом є зміцнення м'язів, поліпшення кровообігу і збільшення витривалості спортсмена.

  Завдяки цій чудовій тренуванні все головні фітнес-мети стають досяжними! Ось у чому її суть:

  1. Виконайте вправу протягом 20 секунд з максимальною інтенсивністю, на яку ви здатні.

  Як вправ можна використовувати стандартні присідання, віджимання, вправи для пресу. Підійдуть стрибки через скакалку, вправи з гантелями. Можна ускладнити завдання і виконати комплексне вправу: випад і присідання, віджимання-присед-випад.

  2. Відпочиньте 10 секунд. Повністю відновіть дихання за цей час і продовжуйте тренування. Таких підходів має бути 8 - по 20 секунд з відпочинком між ними в 10 секунд. Після 8 підходів відпочиньте 1 хвилину. Це завершення одного циклу, він триває 4 хвилини. Всього за тренування можна зробити 4-5 таких підходів - це залежить від вашої фізичної підготовки. Не навантажуйте себе занадто сильно на початку занять.

  3. Таке тренування дуже ефективна, досить займатися 2-3 рази в тиждень. Потрібно давати м'язам відпочинок в перервах між тренуваннями.

  Ви з легкістю зможете тренуватися вдома, користуючись цією методикою. Все, що вам потрібно, - секундомір і сила волі. Це хороший варіант для людей, у яких немає часу на відвідування спортзалу. Перед тренуванням потрібна легка розминка, після тренування не забувайте робити розтяжку. Будьте обережні при таких тренуваннях, якщо у вас є проблеми з серцево-судинною системою або дихальними шляхами. Новачкам і людям, яким протипоказані серйозні навантаження, рекомендується стежити за частотою пульсу під час занять. Оптимальна частота пульсу при тренуванні - від 144 до 156 уд. / Хв. до 170-180 уд. / хв. Однак це дуже індивідуальний показник, тим, хто тільки почав займатися, і літнім людям не потрібно перевищувати поріг в 120 уд. / Хв.

  Це тренування - справжня знахідка для тих, хто хоче швидко домогтися видимого результату! Розкажіть друзям про метод доктора Табата, рухливий спосіб життя - це краса і здоров'я одночасно.