Головна » тіло » Вся правда про протеїнової дієти

  Вся правда про протеїнової дієти

  Тільки недавно було опубліковано дослідження, яка спростує негативний вплив протеїнових дієт на нирки. Незважаючи на це, багато хто до цих пір побоюються підвищувати рівень споживання білка - навіть враховуючи всі ті корисні бонуси, яке воно дає. Ми постаралися розібратися, як саме білкова дієта зможе допомогти вашим тренувань і чи варто її дотримуватися взагалі.


  //]]>

  • Вам потрібно більше

   Доктор Дональд Лайман, професор дієтології університету штату Іллінойс, впевнений, що більшості з нас не завадило б підвищене вживання білка. Рекомендована добова доза становить всього 56 грам для дорослого чоловіка - хлопцеві, який тренуваннями не нехтує, безперечно варто цю норму підвищити. Білки притупляють почуття голоду і можуть запобігти ожиріння, діабет і хвороби серця. Якщо ви намагаєтеся скинути вагу, то білок стає ще важливіше. Більше калорій має надходити саме з нього.

  • Звідки брати білок

   Багато продуктів, в тому числі горіхи і боби, можуть забезпечити хорошу дозу білка. Але кращі джерела - молочні продукти, яйця, м'ясо і риба. Тваринний білок містить правильні пропорції незамінних амінокислот, які ваше тіло не може синтезувати сам по собі. Можна, звичайно, отримувати повноцінну дозу білка, грамотно комбінуючи продукти - бобові, горіхи і зернові культури. У цьому випадку, ви повинні споживати на 25% більше рослинного білка. Крім того, квасоля та інші бобові можуть похвалитися високим вмістом вуглеводів, що робить скидання ваги заняттям проблематичним.

  • Білок і гормони

   Якщо ви почнете, поступово, збільшувати вміст білка в раціоні, то організм знизить вироблення інсуліну. Цей гормон трансформує глюкозу в глікоген. При постійній білковій дієті, рівень глюкози в крові падає набагато повільніше, а значить, почуття голоду виникає рідше. Тобто, для скидання ваги, білкова дієта буде ідеальним рішенням.

  • Паливо для важких предметів

   Тренування вимагають палива. Кожен хлопець в тренажерному залі прекрасно знає, що необхідно вживати кілька білка після заняття. Але як робити це правильно? Теодор Волек, інструктор рукопашного бою з центру підготовки SAS рекомендує розбити білковий вкидання на дві частини. Першу слід вжити за 30 хвилин до початку заняття, другу - протягом півгодини після його закінчення. В цілому, вам вистачить від 10 до 20 грамів білка. Після заняття, інсулін сповільнить розпад білків, що збільшить зростання м'язів.

  • добавки

   Протеїновий коктейль - мало не найкращий засіб для всіх, хто підтримує концепцію здорового способу життя. Сироватковий протеїн є найкращим джерелом лейцину, амінокислоти, яка поводиться як гормон росту. Додайте в вечірній коктейль казеїн - інший молочний білок, який засвоюється тілом повільніше, але забезпечує більш стійкий джерело амінокислот. Казеїн допоможе тілу підтримувати позитивний баланс білка протягом ночі - а значить, м'язи будуть рости і під час сну.