Головна » війна » Моторошний чумний острів - повів

  Моторошний чумний острів - повів

  Похмурі і загадкові міста і поселення завжди привертають увагу. Одним з таких місць вважається острів повів, Італія. Він оточений безліччю чуток і таємниць, обумовлених його кривавої історією. Ми розповімо вам всі подробиці цього дивного і страшного острова.

  Острів повів розташований у Венеціанській лагуні на півночі Італії. Це покинута територія в п'яти кілометрах від материка, яку багато років не відвідують люди. Вперше в історії він згадується в V столітті до нашої ери. У цей час він був притулком для біженців, які рятувалися від племен ломбардів. Тут ті, хто знайшов порятунок у втечі, ховалися від влади. Пізніше, коли негаразди зійшлися нанівець, деякий час це місце було житлом лише військових і мореплавців, але в 1777 році влада Італії згадали про нього.

  Міністерство охорони здоров'я заснували на повели лазарет, організувавши лікарню і храм. Острів був вибраний невипадково: його віддалення від Італії дозволяло зберігати карантин для хворих на чуму, саме їх звозили сюди для захисту населення материкової частини держави. Історія свідчить, що на повелося від цього інфекційного захворювання померло близько 200 тисяч людей.

  На початку XIX століття Наполеон вирішив зруйнувати місцеву церкву, а сам острів перетворити в склад боєприпасів. Деякий час він зберігав цю роль, але пізніше за нього знову взялися італійська влада.

  На цей раз острову довелося стати постежимо притулком для душевнохворих. Тут побудували психіатричну лікарню, в яку звозили самих безнадійних пацієнтів зі всієї країни. На жаль, відособленість і віддаленість цього медичного закладу призвели до жахливих наслідків.

  Місцеві доктора відчули відсутність нагляду і почали знущатися над хворими. Їх морили голодом, катували, били і піддавали страшним дослідам. У підсумку, смертність на острові перейшла всі мислимі і немислимі межі ...

  Легенди свідчать, що в стінах лікарні бродили примари і духи. Чи це стало причиною самогубства безлічі лікарів - невідомо, але це факт. У 1968 році заклад закрили, а острів став безлюдним. Лише зрідка його відвідують особливо відчайдушні туристи.

  Сподобався матеріал? Лайк і репост!