Головна » тварини » Моторошні істоти на фото і в реальності

  Моторошні істоти на фото і в реальності

  Яких тільки страшних істот не з'являється на нашій планеті. Деякі ж, побачивши такі фотографії, намагаються швидше викласти їх в інтернеті, щоб подивитися на реакцію користувачів. До речі, активні користувачі дійсно обговорювали всі ці зображення, але правда виявилася більш прозаїчною.

  Монтокскій монстр

  Це дивна тварина викинуло на берег в Нью-Йоке. Було безліч версій про його походження: від тієї, що це черепаха без панцира, до тієї, яка свідчила, що це жертва експериментів вчених. Насправді ж монстр виявився розкладається єнотом.

  луїзіанський монстр

  Цей жах Луїзіанська лісів зобразив на камеру один з мисливців. Істота була занадто худим, швидко пересувалося. Що це - розгадку так і не вдалося отримати.

  Дитина-прибулець з Мексики

  Це створення виявив мексиканський фермер в капкані для лову щурів. Воно було невеликого розміру, але з величезною головою і довгим хвостом. Втопити чудовисько вдалося тільки з третього разу. До слова, через деякий час після цього вбивства фермер сам загинув при нез'ясованих обставинах в своїй машині. Дехто стверджував, що це помста прибульців за свого сина. Правда виявилася такою: це просто труп мавпи, з якого була знята шкіра і який був оброблений певним чином.

  Жах Блю-Хілл

  А це Голлум, який вибіг на панамських підлітків з печери монстр, якого вони забили камінням до смерті, після чого викинули у воду. Ця історія виявилася вигаданою, тому що чудовисько виявилося тілом лінивця, яке виглядало настільки дивно через довго перебування у воді.

  Труп прибульця на церемонії в Таїланді

  А це похорон тайського прибульця з копитами і сірою шкірою. В інтернеті стверджувалося, що провели її для позбавлення від нечисті. В реальності таємницю не розгадали, але стверджують, що це труп знівеченої корови.

  Гуманоїд з Чилі

  Дивовижна знахідка була виявлена ​​в кущах Чилі. Розовокожее істота прожило всього 8 днів, а після смерті саме по собі муміфікувалося. Після вивчення вчені так і не визначилися, хто це: зародок людини, останки котячих або мишачий опосум.

  Чупакабра з Техасу

  Незрозумілі створення душили і загризали домашніх птахів і худобу, що і викликало хвилю обурення серед фермерів. Наукові ж уми повідомили, що це просто гібрид койота і вовка.

  Алабамський кабан

  Як стверджувалося, цього дикого кабана неймовірних розмірів підстрелив 11-річний підліток. Багато ж зійшлися на думці, що тварина була вирощено на фермі і спеціально відгодоване, тому така величезна.

  Східний йєті в Китаї

  Звір виглядав дійсно дивно: тіло ведмедя, хвіст кенгуру, абсолютно лисе. В реальності він виявився мусанг азійський, що страждають від корости.

  Чужий з Челябінська

  Це незрозуміла істота нагадувало представників фауни, які вимерли ще до епохи динозаврів. Втім, твердження підтвердилося: такі ракоподібні дійсно вимерли більш 200 млн років тому.