Головна » війна » Моторошні аварії корабля, які шокували світ

  Моторошні аварії корабля, які шокували світ

  Мало хто не чув про трагедію, що сталася з "Титаніком". Але це далеко не єдине морське пригода, яка забрала безліч людських життів. "Титанік" коштує лише на третій позиції за кількістю жертв. У цій статті ми розповімо про найстрашніших і масштабних кораблекрушениях останніх століть.

  Найбільші людські втрати під час війни

  Січень 1945 року здавався багатьом нацистам Східної Пруссії справжнім щасливим миттю. Їх повинні були евакуювати з окупованих територій. Однак судно "Вільгельм Густлофф" зазнало аварії в Балтійському морі, потонувши всього за 45 хвилин. Ким би не були його пасажири, кількість потонулих коливається в районі 10 тисяч чоловік.

  Більше число жертв в мирний час

  4557 жертв були встановлені в результаті зіткнення пасажирського порома "Донья Пас" з танкером "Вектор". Це сталося в кінці 1987 року. Основною причиною стала пожежа на "Векторі", адже на його борту перевозилося кілька тонн бензину. Рятуючись від вогню, люди стрибали у воду, в якій їх чекали безжальні акули.

  Більше тисячі людей загинули за чверть години

  Пасажирський лайнер "Лузітанія" тримав маршрут з Англії в США. У роки Першої світової війни його збила німецька торпеда. Це сталося в 1915 році. Пошкодження корпусу виявилися настільки фатальними, що судно пішло на дно за 18 хвилин. Хоча майже 800 пасажирів вижило, кількість потонулих колосально: 1198 людей. Після цієї трагедії багато країн налаштувалися після Німеччини вельми вороже.

  Найбільших втрат на флоті Британії

  Лайнер "ланкастрія" був потоплений в 1940 році. Це спричинило за собою загибель близько 4 тисяч чоловік. Історія британського флоту ні до, ні після "ланкастрія" не бачила таких масштабних аварій корабля.

  Страшна катастрофа в історії Канади

  У 1914 році лайнер "Імператриця Ірландії" зазнав аварії на річці Святого Лаврентія в результаті зіткнення з вуглевоз Норвегії. Більше тисячі пасажирів не змогли вибратися з річкових вод. На жаль, судно стрімко нахилилося, тому не вдалося навіть спустити шлюпки.

  Корабельна аварія в ВМФ США

  Будівництво першої атомної бомби США мало от-от закінчиться. Саме для неї корабель «Індіанаполіс" віз запчастини в 1945 році. Однак японська підводний човен запобігла ця подія, пустивши в судно торпеду. 12 хвилин виявилися достатніми, щоб "Індіанаполіс" пішов під воду. У зв'язку зі швидким зануренням і тривалою відсутністю допомоги потонули 879 пасажирів і членів екіпажу.

  Сподобалася стаття? Лайк і репост!