Головна » простір » Страшні речі, які були знайдені в льодах

  Страшні речі, які були знайдені в льодах

  Глобальне потепління може заперечувати хіба що дуже обмежена людина: крижаний щит нашої планети зникає буквально на очах і цілком може випаруватися зовсім. У штаті Монтана, наприклад, кліматичні зміни призвели до катастрофічних наслідків - місцеві льодовики розтануть уже до 2025 року і цей процес зупинити неможливо. Втім, археологи, навпаки, такому стану справ раді. Адже саме вічна мерзлота зберігає масу загадок, а глобальне потепління поступово піднімає над ними завісу таємницю. Ось, наприклад, що вдалося виявити вченим, завдяки розтанув льоду.  

  • Діва Льоду

   Досить лякає знахідка очікувала дослідників, які піднялися на схил вулкана Невадо-Сабанкай. Швидше за все, цю дівчину в свій час принесли в жертву перуанські індіанці - у них було поширено дарувати богам найкрасивіших дітей під час свята врожаю.

  • Сімілаунскій людина

   Вчені прозвали сімілаунского людини Еці. Його виявили туристи у вересні 1991 року і передали останки музею. Вік Еці - 5300 років, це найстаріша мумія у всій Європі.

  • мамонт

   У льодах туша мамонта прекрасно збереглася. Це і дозволило вченим зробити дивовижне відкриття: виявляється, кров мамонтів вона не замерзала навіть при низькій (до -15 градусів Цельсія) температурі, що і допомагало виживати тваринам на морозі.

  • Солдати Першої світової війни

   У початку 2014 року група скелелазів виявила загін з 80 загиблих в альпійських льодах солдатів. Холод обереже розпад тканин. Муміфікованих воїнів поховали з усіма належними почестями.

  • жахливий вірус

   Мабуть, найнеприємніша знахідка в нашому списку. Вчені з Марсельського університету спільно з російськими біологами відкрили гігантський вірус в сибірських льодах. Для організму такого роду Pithovirus sibericum просто величезний, його розміри - 1,5х0,5мкм