Головна » Кумедний трюк з бананом » Кумедний трюк з бананом

  Кумедний трюк з бананом

  Людині властиво посміхатися, при цьому приємно, коли цю емоцію він сам може викликати у людей. Причому не дурними витівками, а кумедними фокусами. Ніхто не пропонує обов'язково повторювати описаний нижче трюк зі звичайним бананом. Він просто демонструє, що можна зробити з простою річчю, здивувавши себе і інших.

  Банан в "вільному" доступі з'явився на полицях наших магазинів не так давно щодо історичних подій. Наші батьки, наприклад, що застали епоху будівництва соціалізму, могли спробувати екзотичний фрукт хіба що на найголовніше свято. Сьогодні чого тільки не придумують, як використовувати цей продукт: з шкірки і чай варять, і чистять нею взуття, з м'якоті і повидло варять, і коктейлі роблять, і в морозиво додають, і інше ...

  Ось і один з блогерів вирішив поекспериментувати з бананом. Для маніпуляцій він взяв банан і голку. Результат здивував його самого.

  Кожен "одягнений" в шкірку банан має кілька "ребер", що простягаються уздовж всього плоду. За їх кордонів рветься шкірка при чищенні. Треба знайти і вибрати цю лінію. У цей ребро слід акуратно встромити голку.

  Увіткнути голку потрібно якомога глибше, так, щоб вона практично дістала до протилежного боку банана, але не проткнула його наскрізь.

  Поворухнувши голкою, зробити отвори трохи ширше.

  Потім, відступаючи від першого проколу по 1,5-2 сантиметри, треба виконати такі ж маніпуляції уздовж всього ребра - знизу доверху. Вийде ряд дірочок.

  Тепер почистіть банан, як це робите ви зазвичай.

  В результаті перед вами вже порізана на шматочки м'якоть банана. Її можна викласти на блюдо, пригостити друзів або з'їсти самому, насолодившись манерами справжнього аристократа.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!