Головна » Загадки природи, відповіді на які поки не знайдені » Загадки природи, відповіді на які поки не знайдені

  Загадки природи, відповіді на які поки не знайдені

  Наука і технології розвиваються з шаленою швидкістю, але в світі залишається безліч таємниць і загадок, на які немає відповіді. Про кілька з них піде мова нижче.

  Рослини з алкалоїдами

  Рослини містять приблизно 7 тис. Алкалоїдів. Найпоширенішим з них став морфін. Для чого квіточок і травичці такі речовини - незрозуміло.

  аргентинський мураха

  Якщо не брати до уваги людини, то мураха вважається єдиним живим організмом, якому вдалося зайняти без сторонньої допомоги три континенти. Невідомо як це вийшло, але з Південної Америки, де комахи з'явилися вперше, крихти проникли в Азію і Європу. Генетичний код малюків не змінюється.

  киснева залежність

  Раніше вважалося, що всі земні багатоклітинні організми не можуть жити без кисню, що міститься в атмосфері. Але не так давно в Середземному морі вченим попалися тварини, що не потребують кисні, тому думка довелося змінити. Без повітря обходяться три види безхребетних, тому назвати їх результатом спонтанної мутації не можна.

  надлишок фітопланктону

  Фітопланктоном називаються крихітні мікроорганізми, які населяють світовий океан. Загадка полягає в тому, що їх неймовірно багато. Згідно з основною теорії про еволюцію, цього бути не може, що змушує засумніватися в її правильності.

  Ближче екватор - багатшими флора і фауна

  Знаєте, що в умовах екваторіального клімату зростає і проживає найбільша кількість різних представників флори і фауни? Хвороби, серед яких вірус Ебола, також починають подорож з Африки. На питання, чому в межах екватора налічується таку силу-силенну живих істот, кожен вчений відповідає по-своєму. Тільки підтвердження ні у однієї теорії ще немає.

  Компас в коровах

  Завдяки сервісу Google Earth, доведено: пасуться корови повертаються так, щоб їх голова була звернена в південному або північному напрямку. Поведінка корівок однаково в усіх країнах. Воно не залежить від погоди, ландшафтних умов, чого-небудь іншого.

  збалансована Всесвіт

  На Землі спостерігається неймовірна узгодженість в умовах, які зробили можливим існування розумного життя. Але у Всесвіті все продумано не менш ретельно. Наприклад, Сонце - будь ядерна сила атомів трохи менше, на Землі ніхто не жив, а сильніше - світило вибухнуло. Тільки згубні для сонця катастрофи не відбуваються. Зсув Землі по відношенню до сонечка всього на пару відсотків призведе до зникнення життя. Є й інші приклади "тонкої настройки" Всесвіту, але пояснень у них ще немає.

  Незрозумілий поява видів

  На Землі існує безліч рослин і тварин, що з'явилися не в результаті еволюції, а "просто так". Етап, на якому земноводні еволюціонували з риб, невідомий. У багатьох з них відразу були прекрасно розвинені кінцівки, плечі і таз, ребра, чітко окреслена голова. Вони швидко розділилися на кілька видів.

  Аналогічно було з ссавцями. Їх перші невеликі представники вели приховану життя ще за часів динозаврів. Після катаклізму, що привів до вимирання ящерів, тварини почали активно збільшувати видове різноманіття.

  Причина вимирання мамонтів

  На Алясці і півночі Сибіру вченим трапляються ідеально збережені рештки мамонтів. Серед них є як великі екземпляри, так і малюки. У шлунках і пащах виявляються залишки рослинної їжі, що доводять, що смерть гігантів настала несподівано. Причина, по якій це сталося, невідома.

  А ви згодні з думкою вчених? Розкажіть про нього друзям, зробивши репост!