Головна » Змови і Заклинання » Змова, щоб хлопець подзвонив - порятунок від самотності

  Змова, щоб хлопець подзвонив - порятунок від самотності

  Не забувайте про те, що змова на дзвінок відноситься до любовної магії і може мати негативні наслідки, якщо неправильно ним скористатися. Не варто мстити людині, який давно забув про ваше існування і налагодив своє особисте життя.

  Варто знати, що змова, щоб хлопець подзвонив, змусить його тільки зателефонувати, і нічого більше. Не плутайте такі заклинання з тими, які націлені на примирення пари або на те, щоб змусити людину вибачитися. Навіть якщо він не правий, він не попросить вибачення, поки не захоче цього сам. Є і змови для того, щоб змусити вибачитися, але це вже зовсім інша стаття.

  Ті, хто читали змову на дзвінок хлопця, відзначають, що їм дійсно телефонував їх кохана людина. Але найчастіше це був дзвінок у справі, незважаючи на те, що пара могла не спілкуватися кілька місяців. Тому майте на увазі - дзвінок буде здійснений, але все інше, в тому числі його зміст, залежить тільки від вас. Якщо впевнені, що зумієте розговорити його на тему примирення, можете вибирати змова, який найбільше вам сподобається інтуїтивно і читати саме його.

  Не варто також читати такі змови тільки, щоб дізнатися, чи діють вони. Діють, але тільки коли вам це дійсно потрібно, коли до прочитання змови додаються ваші емоції і бажання вийти на зв'язок з певною людиною.

  Циганський змову на дзвінок

  Якщо ви зробите цей обряд, що цікавить вас особистість вийде на зв'язок з вами. Зазвичай це телефонний дзвінок, але в наш час часто способом зв'язатися виступає інтернет. Іноді ця змова діє, створюючи вам зустріч з людиною, яка вам потрібна. Всесвіт сама вирішить, як буде краще зіштовхнути вас з тим, кого ви давно не бачили.

  Запаліть будь-яку свічку, але вибирайте таку, щоб не горіла надто довго. Візьміть будь-який келих і на дві третини заповніть його червоним вином. Добре, якщо вино домашнє, тобто, дійсно зроблено з винограду. У продажу часто можна зустріти так званий винний продукт, і він для використання в магії не дуже підходить. Тим більше, купити домашнє вино - це не проблема в більшості регіонів.

  Знадобиться кільце без каменю або страз. Матеріал кільця може бути будь-яким, хороший результат дасть як золоте ювелірний виріб, так і звичайна біжутерія. Головне, щоб це кільце ви носили хоча б тиждень і не давали нікому міряти.

  Кільце одягніть на червону стрічку або нитку. Так у вас вийде маятник. Його потрібно тримати над келихом вина так, щоб ваш лікоть був на столі. Скажіть вголос своє повне ім'я та дочекайтеся, коли маятник вдариться об стінки келиха стільки раз, скільки у вашому імені букв. Після цього зупиніть маятник іншою рукою і знову розташуйте над келихом.

  Тепер повторіть маніпуляцію з ім'ям того, на кого робиться циганський виклик. Не можна самій розгойдувати кільце на стрічці, маятник зазвичай розгойдується сам, за умови, що ваш лікоть знаходиться на столі.

  Кільце опустіть в келих, тримаючи його за нитку, на якій воно підвішене. Зачекайте, поки свічка згорить повністю. В цей час якомога яскравіше уявляйте, як телефон дзвонить, берете трубку, а на іншому кінці дроту виявляється потрібний вам людина. Можна представляти його лист на вашій електронній пошті і інші схожі ситуації. Коли свічка догорить, випийте вино, утримуючи в уяві все ту ж ситуацію вашої зустрічі або телефонної розмови. Людина зазвичай з'являється в житті не пізніше ніж через тиждень. Кільце після ритуалу можна носити, як робили це раніше.

  Змова на коханого, якщо нехтує телефонними розмовами

  Ця змова підходить тим, хто перебуває у відносинах з людиною, який приділяє вам занадто мало уваги, коли знаходиться не поруч з вами. Наприклад, забуває вам дзвонити, коли буває у від'їзді, або ж не вважає це за потрібне. За допомогою цього нескладного змови ви зможете його переконати.

  Постарайтеся роздобути мобільний телефон вашого хлопця або чоловіка. Придумайте який-небудь привід для того, щоб залишитися на самоті з його апаратом на деякий час. Заговорювати телефон, щоб нудьгував і дзвонив частіше, потрібно без сторонніх. Краще навіть в квартирі або будинку бути в цей час однієї.

  Зв'яжіть його телефон зі своїм екранами один до одного червоною ниткою з вовни. Прив'язувати потрібно нечисто символічно, а міцно. Тричі прочитайте змову:

  Дзвенить дзвінок мені. Улюбленого голосочок чути кожну годину хочу, кожен день. Нехай як зірочки в небі, як річка в водичці в мені він потребує. Нехай іскорка між телефонами любовна пролетить, та на віки вічні застрягне. Нехай буде так!

  Коли будете читати, необхідно представляти як можна яскравіше, як номер улюбленого відображається на екрані вашого телефону. Уявляйте рингтон, який поставили на його дзвінки. Уявіть зміст ваших розмов, коли ви один по одному скучили, але не можете побачитися в цю ж мить, а також свої емоції під час цих розмов.

  Нитку Розв'яжіть і розріжте на дві рівні частини. Одну ви будете носити з собою, а іншу треба буде непомітно підкинути в речі вашого хлопця. Але майте на увазі, що, якщо він викине нитку, змова не подіє. Добре підходить внутрішню кишеню, яким він рідко користується, одне з рідко використовуються відділень дорожньої сумки і подібні варіанти.

  Змова на дзвінок на недавнього знайомого

  Такий змову на дзвінок підходить дівчині, яка в компанії друзів або ж в іншому місці познайомилася з хлопцем і обмінялася телефонами. Дзвонити першої побажає далеко не кожна дівчина, та й багатьом хочеться, щоб першим дзвонив саме хлопець. Тому змову на дзвінок цікавить вас особи може стати хорошим рішенням. Тільки для того, щоб він подіяв, не варто довго тягнути. Через великий час після обміну номерами ця змова може і не подіяти.

  Відповідне вам час - це опівночі. На накритою червоною тканиною поверхні, встановіть такого ж кольору свічку і запаліть її. Свічка повинна стояти на блюдце або в свічнику. Біля неї покладіть свій телефон клавіатурою або екраном вгору. Вимовляєте змову напам'ять, дивлячись на телефон і уявляючи, як дзвонить цікавить людина. Читати три рази:

  Голос любий та милий, чути тебе хочу. Сердечко ти моє викрав, і в душу запав. Набери терміново номер мій (проговорите чітко і повільно цифри вашого номера по одній), адже це важливо для мене!

  Свічкою накапати трохи парафіну або воску (це неважливо) в будь-яку ємність або на долоню і зробіть з нього невелику кульку. На нього ще один раз наговорите вказаний вище змову на дзвінок. Шарик ви повинні будете носити там же, де тримаєте мобільний телефон. Це може бути чохол, той же кишеню або відділення сумочки, в якій його носите. Якщо телефон домашній, кулька може лежати біля нього. Зберігатися він там повинен до тих пір, поки потрібний вам хлопець вам не подзвонить.

  А якщо ви хочете гарантовано йому сподобатися і завести любовні стосунки, то під час першої зустрічі з чоловіком підкиньте йому ця кулька. Діяти буде як приворот - і подобатися йому будете, і дзвонити буде часто. Найкраще місце для наговореної любовними словами воску - це під устілкою у взутті на ліву ногу.

  Змова, щоб подзвонив навіть той, з ким давно не бачилися

  Якщо ви вже давно не підтримуєте стосунків з тим, кого любите, і бажаєте, щоб він вийшов на зв'язок, можете прочитати наступний змову. Він змусить вашого обранця нагадати про себе будь-яким способом. Це може бути не тільки дзвінок по телефону, надайте вибір способу дати про себе знати Всесвіту.

  Читати потрібно після півночі на вулиці, в вікно або з балкона. Необхідно, щоб вітер дув вам в обличчя. текст:

  "У чистому полі, в чистому роздолля стоять чотири дуба, чотири вихору. Чотири дуба, чотири вихору йдіть, розшукайте раба Божого (ім'я), вкладіть в його серце смуток-тугу, щоб він про мене, рабу Божу (ім'я), сумував. свої міцні змови закрию на сорок замків, ключі віддам щуці-рибі, щоб вона нікому не розповідала.

  Після прочитання відразу ж лягаєте спати, а перед сном думайте про те, хто повинен дати про себе знати, на кого робите виклик. Можна і представляти, що вийде з вашої розмови, і сама розмова, і просто утримувати образ улюбленого в підсвідомості. Головне, щоб ваші думки йшли в потрібному для правильної роботи змови напрямку. Змова повторюють три ночі поспіль.

  Змова, щоб чоловік подзвонив, на річ

  Якщо у вас залишилася якась річ, яка належала вашому коханому чоловікові, їй можна скористатися для того, щоб провести виклик, щоб подзвонив. Змова цей відноситься до білої магії і повністю безпечний як для вас, так і для вашого коханого. Він не дасть вам зруйнувати його нову сім'ю, якщо вона у нього з'явилася.

  Якщо такою річчю ви не володієте, підійде і ваша, якою він користувався або позичав. Наприклад, запальничка. Ця змова підходить як для тих, хто втратив стосунки з коханою давно, так і для тих, хто тільки познайомився з цікавою молодою людиною і хоче, щоб він зробив перший крок. А якщо серед ваших друзів є той, хто вам подобається, ви можете позичити йому (або у нього, що краще, але не завжди можливо) річ, щоб цікавить вас, подзвонив вам.

  Отже, візьміть річ в руки. Сконцентруйтеся і уявляйте собі ваше знайомство, прояви його інтересу (якщо їх не було, уявляйте, якими б хотіли їх бачити). Дев'ять разів скажіть змову:

  (Ім'я чоловіка), ти мені цікавий, ти мені приємний, але чому не дзвониш, зі мною не розмовляєш? Я струнка, приємна, незвичайна, симпатична, для тебе люб'язна, тобі цікава. Телефон візьми, мій (ім'я дівчини) номер набери. Мій голос в трубці відгукнеться, і твоє серце радістю наллється.

  Якщо вийшло вкласти в магічну дію досить енергії, і ви були впевнені в тому, що не робите щось неправильно, а головне - вірили в дію чаклунства, то результат не змусить себе довго чекати.

  Кому молитися, щоб хлопець подзвонив?

  Якщо вас лякають магічні обряди, можете почати з молитви. Для того, щоб подзвонив той, кого ви любите, треба запалити червону свічку і молитися святий Параскеві, якщо мова йде про сім'ю, яку ви втратили.

  Якщо ж справа не в сімейних відносинах, то молитися слід святим Павлу і Февронії. Ніяких негативних наслідків для вас за звернення до Святих не буде. Про вас обов'язково згадають і вийдуть на зв'язок.

  Спеціальних молитов для дзвінка не існує, та й краще результат буде, якщо ви повністю відкриєте своє серце відповідним святим. Тому вам потрібно буде самостійно придумати слова молитви.

  Виклик на воду

  Ті, хто користувалися цим викликом, відзначають, що об'єкт досить швидко виходить на зв'язок - дзвонить або навіть приходить в гості. Потрібно поставити склянку з водою біля порога, але так, щоб він знаходився не на вулиці, а в будинку. Робити це потрібно на ніч, а коли будете ставити склянку, скажіть:

  Раб Божий (ім'я), твоя вода тут.

  Вода притягне до себе людину в той же момент, як тільки йому захочеться пити. Особливо добре працює обряд в тих випадках, коли коханий часто йде до друзів з метою випити.

  Виклик на телефон

  Вам буде потрібно фотографія того, хто, як ви вважаєте, чи повинен вам подзвонити. На фотографію покладіть телефон з такими словами:

  Кладу зверху телефон,
  важким тягарем тисне він.
  Що б свободу отримати,
  Повинен ти мені зателефонувати.

  Робити краще на ніч. Добре, якщо вам ніхто не буде дзвонити під час читання змови.

  Знаючи потаємні слова, ви завжди зможете зберігати впевненість в тому, що кохана людина поруч, де б він насправді не знаходився. Головне - це зберігати в своєму серці любов і намагатися, все ж, не вдаватися до магії через дрібниці.