Головна » Змови і Заклинання » Змова на вагітність - як стати щасливою мамою?

  Змова на вагітність - як стати щасливою мамою?

  Якщо парі не вдається завести дитину протягом тривалого часу, то можна звернутися за магічною допомогою до своїх зберігачам, святим, Богородице. Перед проведенням ритуалів необхідно очистити себе, чоловіка і будинок, в якому буде зачатий дитина. При читанні молитви потрібно дотримуватися правила:

  • Змова на зачаття потрібно знати на пам'ять, щоб вимовляти його від чистого серця, без запинок.
  • У момент читання молитви не можна думати про сторонні речі.
  • Думки повинні бути зосереджені на заповітну мрію.
  • Головне - віра в те, що все вийде і бажання дати життя маленькій людині.
  • Кращий час для проведення ритуалів - молода чи зростаючий місяць.

  Важливо не тільки промовляти завчені слова, а вносити в них сакральний сенс. Від того, наскільки сильно майбутня мама вірить і який зміст вкладає в те, що говорить, залежить успіх ритуалу.

  Необхідна допомога і віра чоловіка. У процесі зачаття пара символізують єдину силу. Тому чоловік повинен енергетично наповнювати жінку і допомагати їй розвивати внутрішню силу.

  За допомогою молитви можна домогтися вагітності, але для цього потрібен час і терпіння. Обряд не завжди може допомогти відразу. Тому потрібно терпляче повторювати його.

  Прості замовляння і молитви на вагітність

  Дані ритуали не вимагають особливої ​​підготовки. Краще проводити їх перед сном, повернувшись обличчям у бік вікна. Жінка може скласти руки на животі. Так вона сконцентрує всю свою жіночу енергетику в потрібному місці. Молитва читається по 5 разів:

  "У коня - лошата, у корови - теляті,
  У вівці - ягнят, у мене немає дитини.
  Як місяць зростає-наростає,
  Так нехай з насіння насіннячко, буде для мене дитинко.
  Благослови, Господи. Амінь. "

  До вечірніх обрядам відноситься молитва, яка читається на новий місяць. Дружина стає перед дзеркалом, поклавши руки на живіт і читає змову, щоб завагітніти:

  "Місяць молодий, наречений молодецький, гарне місце, я твоя наречена! Як ти сьогодні народився, так що б я незабаром дитину народила! В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь!"

  Обряд проводиться з п'ятниці протягом 7 днів. Переривати цикл забороняється. Інакше доведеться почати все заново.

  Додатково жінка заговорює воду, яка наповнюється позитивною енергетикою і впливає на швидке зачаття. Тримаючи склянку з рідиною в руці, потрібно прошепотіти:

  "Матінка Пресвята Богородиця! Сама зліт, немає - так посильніков пішли: синка, як соколика, а дівчинку, як ластівку!"

  Після проголошення молитви вода випивається. Бажано її трохи розлити, щоб вона потрапила на груди.

  До якого святому звернутися?

  Дуже сильні молитви, в яких пара звертається до Богородиці і зберігачам. Можна молитися своєму захиснику або тим, що відповідають за вдалу вагітність, це:

  • Свята Матрона Московська.
  • Святі Йоаким і Анна.
  • Святий Йосип Обручник.

  У них можна просити навіть своїми словами, стоячи перед іконами з їх зображеннями. Щоб молитви були почуті, варто проводити зранку один легкий ритуал. Читається молитва рано вранці, як тільки починає світати:

  "Господи, Всемогутній! Ти дав людям Місяць, так Сонце, так часті зірки, та легкі хмари, дай і мені, рабу Божу (Ваше ім'я), понести дитя. Як сьогодні місяць народився, щоб і дитина в утробі зародився, здоровим під час народився. Ключ. Замок. Мова. "

  Повторювати текст треба 7 разів. Текст читається щодня, його сила поширюється тільки на 1 добу. У дні проведення обряду парі необхідно часто займатися любов'ю, щоб зачаття пройшло успішно.

  Найсильніша змову на вагітність - звернення до Богородиці

  Богородиця - найсильніша захисниця і покровителька всіх матерів. Тому, коли жінка не може завагітніти, просити у неї допомоги потрібно обов'язково. Цей обряд досить сильний і проводиться протягом доби. Здійснювати його потрібно на молодий місяць.

  Жінка залишається одна в будинку, відкриває вікно і сідає так, щоб на неї падало світло місяця. Навпаки себе необхідно поставити дзеркало, щоб бачити своє відображення. Руки потрібно покласти на живіт і гладити його по колу. При цьому майбутня мама від чистого серця молить Господа послати їй дитинку. Закінчити своє прохання потрібно фразою:

  "В ім'я Отця, і Сина, і Духа Святого. Амінь!"

  Потім потрібно взяти мед і вимовити:

  "Як мед солодкий, так нехай і в утробі нове життя здорової зростає."

  Подружжя повинні з'їсти трохи меду. Так перша половина ритуалу завершується і подружжя може йти спати.

  Вранці пара повинна сходити до церкви, купити свічку і ікону "Несподівана Радість", на якій зображена Божа Матір. Друга частина ритуалу проводиться ввечері. Жінка залишається знову сама, ставить навпроти себе ікону, а з правого боку запалює свічку. Далі читається текст:

  "Матінка Богородиця, заступниця матерів, дружина Мироносиця вийди з небесних дверей, зміцни рабу Божу (ім'я), мабуть чадом духовним, небесним у плоті. Амінь".

  Після прочитання молитви важливо погасити вогонь своєю рукою. Обряд очищає від будь-якої негативної енергії і дозволяє завагітніти. Відомо чимало випадків, коли ця змова допомагав жінкам стати щасливими мамами.

  Змова на збереження вагітності - як убезпечити себе і дитину?

  Іноді, навіть при легкому зачатті жінки стикаються з численними проблемами в процесі виношування дитини. Одна з них - загроза викидня. Якщо у майбутньої мами слабке здоров'я, то їй необхідно завжди, перш ніж пити воду, прочитати спеціальний текст:

  "Матінка Богородиця, заступниця матерів, вийди з небесних дверей, зміцни рабу Божу (ім'я), плід лона і черева плід. Амінь."

  Подібним чином можна заговорити молоко:

  "Пресвята Богородиця, зміцни. Зірка на небі, вода в річці, плід міцний в мені. В ім'я Отця, і Сина, і Знятого духу. Амінь".

  Така молитва читається більше трьох разів на добу. Воду і молоко бажано попередньо освятити перед вживанням. Це може зробити майбутня мама, її чоловік або близький кровний родич.

  Змови і молитви на вагітність допомагають парам, які хочуть завести дітей, але у них не виходить. Богородиця допомагає майбутнім мамам і оберігає їх від недуг. Тому для того, щоб зачаття і вагітність пройшли успішно, потрібно з добрим серцем і чистими помислами просити святих про допомогу і вірити в те, що все вийде.