Головна » Змови і Заклинання » Змова на гроші на кожен день тижня - як прогнати злидні і стати багатим

  Змова на гроші на кожен день тижня - як прогнати злидні і стати багатим

  Ця змова на гроші в середу можна читати тільки на зростаючому місяці. Робіть це тоді, коли буде бажання зайнятися випічкою чого-небудь. Бажано, щоб це був десерт - прикмета до солодкого життя. Коли тісто буде підніматися, читайте:

  Як ти будеш, тісто, рости, підніматися і збільшуватися, так і я буду рости, в положенні підніматися, над людьми в славі своїй збільшуватися і в грошах. амінь.


  Випічку з наговореної тесту з'їдають на самоті. Її не можна виносити з дому. Навіть членів вашої родини не можна пригощати тим, що приготовлено з "чарівного" тесту - це частування тільки для вас.

  Якщо в середу вам доведеться збирати горох, читайте цю змову в процесі:

  Скільки гороху, стільки грошей! амінь.


  Горох - одна з найбільш "грошових" рослин. Сіморонскіх магія рекомендує використовувати і капусту - більш сучасний грошовий символ. Якщо вам пощастить взяти участь в масштабних зборах цієї рослини, підставте його назву в текст змови. Але при зборі капусти і змови необов'язкові - це і без того прикмета до грошей.

  Молитви на гроші в четвер на монету і зоряне небо

  Для того, щоб зробити нерозмінну монету, потрібно знати особливий змова на гроші в четвер. Його начитують на монету вартістю в п'ять копійок, рублів або центів. Читати потрібно п'ять разів:

  Іду на торг купцем,
  повертаюся на соболі молодцем.
  Заношу додому скарб.
  Дай, Бог, стільки грошей,
  Щоб не було куди класти.
  амінь.


  Грошове чаклунство діятиме лише місяць. По закінченню цього терміну монету потрібно витратити. Якщо це складно, можете додати її до будь-якій сумі, яка потрібна для покупки. Зробити нову нерозмінну монету можна відразу ж після того, як позбудетеся від старої.

  Якщо Четвер випадає на один з днів повного місяця, цим потрібно скористатися для того, щоб налагодити свої фінансові справи. Зробити це можна тільки в ясну погоду, коли на небі видно місяць і зірки. Слід вийти на вулицю і прочитати четверговий змову на гроші:

  Як зірок в небі багато,
  Як води в море вистачає,
  Так щоб і в моєму кошелі
  Грошей було багато і завжди вистачало.
  амінь.


  Під час читання заклинання потрібно дивитися на зоряне небо. Сучасні легенди свідчать, що до наступного повного місяця люди, які знають і використовують це заклинання, помічали позитивні зміни у своєму житті. Повторювати обряд потрібно кожен місяць, коли погода досить ясна.

  Грошовий змову в п'ятницю на птахів і обновки

  Існує старовинний змова на гроші в п'ятницю. Його можна читати тільки в цей день тижня. У будь-який час дня потрібно вийти на вулицю. Зрозуміло, проводити цей нескладний ритуал простіше в світлий час доби - вам необхідно розглянути в небесах зграю птахів. Чим вона більше - тим краще. Птахи можуть бути будь-якими - від ворон до голубів, це не має значення. Коли побачите птахів, говорите так:

  Як багато пір'я на них народиться, стільки багато грошей в кошелі не переводиться.

  Повторювати ці замовні слова можна як завгодно раз. Головне, щоб ви дивилися в цей час на пташину зграю, а на календарі була п'ятниця. Не забувайте про те, що для цього чаклунства підходить тільки зростаючий місяць.

  П'ятниця - день для шопінгу. Особливо, якщо ви працюєте п'ять днів на тиждень, і наступний день буде вихідним. Але знаючі люди ходять за покупками по п'ятницях не тільки тому, що це зручно. Справа в заклинанні, яке читається на обновки:

  У купця в крамниці коштує новий стіл.
  Але не стіл це, а мій золотий престол.
  Сідаю на стіл я задом, купців обвожу поглядом.
  Як їх справи удача супроводить, так моїм справах сама доля благоволить.
  Обновок до обновок, грошей до грошей, злату до злату.
  амінь.


  Читати змову можна і вдома, після повернення з магазину. Він привертає обновки в ваше життя. Якщо вам не по кишені одяг або взуття із бутиків, придбайте всього одну річ в п'ятницю з цією змовою. Ваші справи швидко підуть на лад, і шопінг стане більш частим явищем.

  Змова на гроші в суботу на здачу і подарунки

  Грошові прикмети рекомендують брати гроші лівою рукою, а віддавати - правою. Виконуючи це просте правило, можна залучити грошову енергію і позбутися від зайвих витрат. Робити це можна в будь-який день тижня. Існує і особливий змова на гроші в суботу, який діє набагато ефективніше. Його читають тоді, коли забирають здачу в будь-якому магазині, після покупки абсолютно будь-якої речі:

  Ваші гроші в моїй капшук. Вашу казну в мою. амінь.

  Тут фаза місяця не має ніякого значення, головне, щоб на календарі була саме субота. Найкраще заклинання спрацьовує у випадку з великими магазинами. Зрозуміло, здачу при цьому потрібно брати тільки лівою рукою. Добре, якщо її дають вам прямо в руки, а не пропонують взяти самостійно зі спеціальної ємності.

  Крім цього, в суботу корисно дарувати подарунки, подавати милостиню і жертвувати гроші на добрі справи. Особливо добре це позначиться на вашому матеріальному становищі, якщо віддаючи гроші ви скажете про себе:

  Рука, що дає та не збідніє.

  Щедрість в розумних межах є одним з умов грошового егрегора. Люди, підключені до нього, не відчувають матеріальних проблем. А якщо під час надання допомоги малозабезпеченим або дарування приємних речей близьким читати особливі магічні слова, ви дуже швидко розбагатієте. Правда, можливо ваше життя сильно зміниться - можливі різні варіанти, від переїзду в іншу країну до зміни роботи.

  Грошова молитва в понеділок на віск і воду

  Для того, щоб прочитати змову на гроші в понеділок, буде потрібно незабарвлений віск і одна або три монети. Він врятує вас від злиднів і допоможе віддати борги. Обряд дуже сильний, він не тільки залучає грошові потоки, але і знімає пристріт, накладений на багатство, а також псування на злидні. Потрібно розтопити віск і дочекатися його кипіння. Потім киньте в віск монету з такими словами:

  У Божому раю є райський сад.
  У диявольською пітьмі є киплячий пекло.
  Тобі свічка кипіти, кипіти.
  Багатство моє збирати, збирати.
  Поки воскової монеті зі мною бути,
  До тих пір і багатства від мене не йти.
  Ангелу в саду райському стояти,
  Дияволу в пеклі киплячому страждати.
  Зробленого не обробити.
  Слова замкну, замкну.
  Справи замкну замкну.
  Чуже око приберу приберу.
  амінь.


  Перед тим, як сказати «амінь», візьміть шумовку і дістаньте монету так, щоб на ній був віск. Після його застигання ви повинні отримати воскову корж. Її слід носити з собою в гаманці або мішечку-талісман.

  Для порятунку від бідності і підвищення доходів читають молитву Святителю Іоанну. Її начитують на склянку води, а потім окропити їй руки і гаманець. Можна окропити засіб для отримання доходу, наприклад, касовий апарат. Ви можете робити це щопонеділка, але пам'ятайте, що за один день слід заговорити і використовувати воду два рази.

  Змова у вівторок з грошової свічкою

  Особливий змову на гроші у вівторок допоможе знайти необхідну для чого-небудь суму. Він діє одноразово. Цей обряд не підвищить вашого добробуту. Але якщо вам потрібно віддати борг або придбати те, без чого ви не можете обійтися, він буде вам корисний. Запаліть зелену свічку - це один з кольорів грошей. Якщо такий свічки у вас немає, використовуйте золоту, срібну або червону.

  На свічці видряпав своє повне ім'я, суму грошей, яка вам потрібна, а також мета, для досягнення якої потрібно матеріальна допомога від вищих сил. Змастіть свічку рослинним маслом. Підходить будь-яке масло, яке є у вашому будинку - соняшникова, оливкова, мигдальне. Обваляйте її в подрібненому сухому базиліці. його бажано збирати, сушити і перетирати в ступці особисто - саме так поступали маги минулого. Правда, в сучасних умовах це практично неможливо. Але якщо у вас є можливість виконати хоча б один пункт приготування чарівного базиліка, скористайтеся ним. Після цього можете запалити свічку і продекламувати магічні слова:

  Гроші приходити, грошей рости, грошей дорогу в кишеню мій знаходити.

  Це слова потрібно промовляти до тих пір, поки свічки не прогорить. Для цього потрібно підбирати свічки, які горять не більше півгодини. Цілком припустимо придбати велику свічку, яка прогорить кілька годин. У цьому випадку її потрібно залишити догоряти біля гаманця або предмета, який приносить вам дохід.

  Правила змов на гроші на кожен день

  Читати змови на гроші на кожен день можна в будь-який час дня, але доведеться враховувати фазу місяця. Чаклувати на збільшення прибутку або залучення грошей можна тільки на зростаючому місяці. Якщо займатися цим в інший час, ваш прибуток буде зменшуватися. Змови від злиднів чи боргів потрібно читати на убуваючому місяці. Якщо використовувати магію в таких цілях на зростаючому місяці, ваші борги будуть рости, а витрати збільшуватися.

  Не можна колядувати по неділях. Це день для походу до церкви, молитви і спілкування з Богом. Якщо це не обмовляється окремо в обряді, не можна займатися магією в святі свята. Існують особливі змови на Великдень, наприклад. Їх можна читати тільки в зазначений період часу. До нашого часу також дійшли змови Ванги на гроші і удачу.

  Якщо не обмовляється час проведення ритуалу, до нього потрібно приступати ближче до півночі. Бажано, щоб освітлення було свічним. Крім цього, перед тим, як займатися чаклунством, слід налаштуватися - випити чашку трав'яного чаю, прийняти ванну з ефірними маслами або помедитувати.

  В цілому, існують сильні змови на гроші, які можна читати тільки по певних днях тижня. Фази місяця при цьому теж враховуються. Такі змови здатні стати в нагоді кожній людині - складно знайти того, хто був би повністю задоволений своїм матеріальним становищем.