Головна » Змови і Заклинання » Змова на шпильку - захисні та інші обряди

  Змова на шпильку - захисні та інші обряди

  Ця змова підходить не тільки для створення талісманів удачі з шпильок. Їм можна наговорювати і інші речі, наприклад, прикраси. Робиться це в молодика, опівночі. Візьміть в руки предмет, який буде приносити вам удачу при носінні, і прочитайте:

  Місяць народжується, сила його прокидається, до мене відправляється. Як місяця з небом не розлучається, так і від цього предмета удачі чи не відмовитися! По п'ятах ходити, добро мені творити!

  Залиште заговорений річ на підвіконні на цілу ніч. Вже з ранку вона може служити вам як талісман, що залучає удачу. Таким способом можна зробити приємні подарунки для всієї вашої сім'ї. Чи бачать сторонні ваш талісман - неважливо.

  Повторювати змову потрібно кожне молодик, інакше надовго вашого везіння не вистачить. Як правило, магії будь наговореної речі вистачає на пару місяців, якщо не робити повторних магічних маніпуляцій.

  Наступний змова читається саме на шпильку. Наговорена річ повинна бути завжди з вами. Приколіть її до одягу так, щоб ніхто про неї не міг впізнати. Змова також читається таємно, щоб ніхто вас не бачив і не чув.

  Отже, купите нову шпильку і змочіть її в звичайному спирті для дезінфекції. Візьміть її в руки і скажіть:

  Удачу закликаю, кров'ю заклинаю.

  Відразу ж уколи палець, щоб проступила кров, і продовжуйте читати змову:

  Тільки з добрими людьми зустрічаюся, дорогами Торн лише походжав. Кожен мені добра бажає, в ділах моїх допомагає. Як сказано, так і зроблено.

  Якщо ви вважаєте, що в якийсь певний момент вам потрібно якомога більше везіння, торкайтеся до захованої в одязі шпильки і говорите:

  Удача зі мною.

  Слідкуйте, щоб вашої фрази ніхто не почув, говорите тихо.

  Змови на шпильку від пристріту

  Оберіг від пристріту з шпильки ще нашими прабабусі вважався одним з найбільш дієвих. Але зараз далеко не всі знають, як їм правильно користуватися.

  Роблячи змову на шпильку від пристріту, ви можете не враховувати час проведення обряду. Головне - це ваша концентрація і настрій. Думайте про ту захисту, яку бажаєте отримати. Не займайтеся магією в поганому настрої, намагайтеся відчувати в цей час тільки позитивні емоції.

  Днем ця захисниця буде пристебнута до вашого одягу. Якщо ви міняєте наряд, то перестегівайте її. Не можна прати її разом з речами. Пристібати її до нічному одязі не варто, просто кладіть оберіг на ніч під подушку.

  Що значить, якщо наговорена шпилька загубилася або зламалася? Ще вони можуть темніти і іржавіти. Справа в тому, що оберіг від пристріту ввібрав в себе настільки велика кількість негативної енергії, що потребує очищення. Це ж можна сказати і тому випадку, коли вас відвідує бажання перестати носити оберіг.

  Для очищення брошка або шпильку покладіть на три дні і стільки ж ночей в стакан з природного (не з-під крана) водою. Також в воду додайте монетку зі срібла. Якщо немає монети, підійде прикраса з цього металу. Всі речі, які захищають вас від негативу, повинні час від часу піддаватися, як мінімум, полоскання в проточній воді кожен повний місяць. Після очищення шпильку повторно заговорюйте. Те, що розміщувалося на обереге для захисту - нитки, рослини та ін., Зніміть і спаліть ще до очищення водою, їх потрібно міняти на нові.

  Пропонуємо вам вибрати один з представлених нижче змов від пристріту. Іноді для них потрібна не тільки шпилька, а й деякі інші компоненти.

  Змова зі свічкою

  Запаліть будь-яку свічку. Чи не важливий ні колір, ні матеріал - це може і віск, і парафін. Як і у всіх інших випадках, запалювати свічку для чаклунських справ потрібно сірниками, а не запальничкою. Капає воском цієї свічки на протилежний лезу кінець, а потім скажіть:

  Остра голка-шпилька, зле вістрям протикати, подалі посилай. У полум'ї слово заклинається, в булаті справа закріплюється.

  Носіть оберіг пришпиленою з вивороту будь-якої вашої одягу так, щоб він знаходився вістрям вниз. Віск або парафін буде обсипатися, не зважайте на це уваги.

  Змова з водою

  Вам знадобиться будь-яка ємність зі скла - тарілка або стакан. У неї налийте води з колодязя або джерела, вода з-під крана не підходить. Помістіть шпильку в воду, і нехай вона там полежить добу. Після цього наговорите, не виймаючи оберіг з води, три рази:

  Від псування злий, від підступів диявольських, від зарази людський, захисти мене БуЛавочка.

  Носити шпильку потрібно також, як це вже описано вище.

  Змова з хвойним димом

  Ця змова відмінно підходить вам, якщо ви живете недалеко від лісу або старого парку, в якому не надто часто бувають люди. Потрібно сходити туди і набрати сухих гілок хвойних дерев. Найкраще підходить в цих цілях сосна.

  Гілки потрібно підпалити в вогнетривкої посуді або розвести з них багаття, якщо є можливість дістати таку кількість гілок. Ідеально, якщо посуд нова або використовується тільки для магії. Ваш майбутній амулет від пристріту тримайте над димом і говорите змова:

  Шляхетний дим багаття, від зла захищай, добра допомагай. Тільки в тебе мені підмога, тільки з тобою мені дорога.

  Змова з ниткою

  Для наступного змови вам буде потрібна червона нитка з натурального матеріалу. Наприклад, це може бути шерсть. Занадто довга нитка вам не потрібна, підійде близько 8-10 см. Протягніть її в дірку, яка знаходиться з протилежного вістря шпильки боку. Далі зав'язуйте дванадцять вузлів на цій нитці, на кожен вузол треба наговорити ці слова:

  Дюжину сил та дюжину щитів заклинаю. Тримайте мене міцно, від біди рятуйте, службу вірно справляйте. Вузлики, біду відворотом та негода, злобу виведіть, та нещастя. Оберегу сему повік не зноситися.

  Ця шпилька буде приколюватися до одягу так само, як описано вище, але разом з ниткою.

  Змова з цибулею

  Магічне значення лука - це захист від усіх злих сил, в тому числі і від пристріту, псування і інших негативних впливів. Немає нічого дивного, що цю рослину використовують при виготовленні амулетів з шпильок. Наговорювати потрібно в цей раз не на шпильку, а на шматочок ріпчастої цибулі:

  Лук-борець, захисту моєї вінець, відверни від мене злі наділи, чортові просунув. Обереги, захисти, всі біди відверни.

  Чим зліше вам попався цибулю, тим краще. Після обмови натріть шматком лука шпильку, яка повинна стати вашим оберегом.

  Простий змову на шпильку

  Для цього змови вам буде потрібно тільки шпилька і нічого більше. Відкрийте її і покладіть на долоню. Тепер читайте змову:

  Зло все прибери, недобрих людей відверни, псування-пристріт відверни, мене обереги.

  Спочатку застебніть шпильку, а потім вже можете носити так само, як це говорилося вище. Ця змова дуже хороший, якщо ви побоюєтеся щодо впливу на вас якоїсь людини і не підготувалися до такої зустрічі заздалегідь.

  Потужний наклеп на шпильку від пристріту

  Кращий час для створення дійсно сильного амулета від сторонніх впливів на вас - це вівторок на зростаючому місяці. Візьміть свічку білого кольору і, власне, шпильку, на яку будете наговорювати для захисту. Шпильку бажано купити заздалегідь, хороший день для покупки - п'ятниця. Вона обов'язково повинна бути новою.

  Запаліть білу свічку і на її полум'я розжарите вістря вашої шпильки, одночасно читаючи наклеп:

  Боже, Ангела прийшли,
  Хранитель, мене захисти.
  Від підступів злих украй,
  Полум'ям чистим обмий.
  Нехай буде так.
  амінь.

  Потім капніть одну краплю воску цієї ж свічки на протилежну сторону шпильки. Робіть це обережно, постарайтеся обійтися без опіків. Всі маніпуляції, крім запалювання свічки, потрібно зробити три рази. Коли шпилька охолоне, приколіть її до одягу так, щоб цього не було видно стороннім. Вона гарантує вам енергетичний захист від заздрості і іншого негативу.

  Змова на шпильку від розлучниці

  Якщо вашого чоловіка відводять з сім'ї, потрібно відразу ж вживати заходів. Допомогти вам позбавитися від суперниці може звичайна шпилька від пристріту. Ця змова робиться саме на неї і діє як остуда на вашого чоловіка по відношенню до жінки.

  Візьміть нову шпильку, приколіть її до будь-якої речі вашого чоловіка або хлопця і наговорите:

  Матушка Божого, Марія, допомога мені пішли. Божого раба (ім'я) від розлучниці лихий отворожі. Прожени її з серця коханого мого. Геть нехай піде так чари свої відведе. Сестри-розлучниці нехай до неї прийдуть, щоб не балував її, не дивився на неї, не цілував її Божий раб (ім'я). Силою своєю шпильку наділи. Як голка її рубав буде, так і любов раба Божого (ім'я) до мене довгим буде. Як легко шпилька від усього відліплювати, так і раб Божий (ім'я) від раби Божої (ім'я розлучниці) відділяється, відчіплюється, та до мене в обійми кидається. амінь.

  Важливо, щоб шпилька перебувала на видному місці. Діяти ця змова починає з того моменту, коли чоловік помітить її, візьме руками і прибере. Ви можете самі вказати йому на шпильку і попросити відстебнути, якщо побоюєтеся, що він цього не зробить.

  В цілому, шпильки завжди вважалися одними з кращих захисних оберегів. Навіть просто встромлена в одяг, вона може врятувати від недобрих думок і пристріту. Тим більше ефективною вона буде, якщо провести над нею обряд і прочитати таємні замовні слова.