Головна » Змови і Заклинання » Змова на багатого нареченого, чоловіка або коханця - як знайти заможного чоловіка

  Змова на багатого нареченого, чоловіка або коханця - як знайти заможного чоловіка

  Ця змова на багатого чоловіка потрібно читати опівночі, на зростаючому місяці. Ви повинні бути на самоті. Розповідати комусь про те, що ви використовували змову на багатого жениха, не можна. Якщо ви розділяєте цю таємницею, вашим відносинам буде загрожувати пристріт. Розповідати про проведені обрядах можна нікому, це одне з правил магії.

  Складно сказати, як саме спрацює ритуал. Можливо, ви познайомитеся з майбутнім чоловіком і батьком ваших дітей. Але є ймовірність знайомства з коханцем, відносини з якими не зайдуть надто далеко. Майбутнє відносин з людиною, якого приверне обряд, залежить тільки від вас. Але одне можна сказати точно - він буде щедрий на подарунки та інші знаки уваги.

  Для ритуалу потрібно 13 свічок. Їх колір і розмір значення не має. Ніяких джерел світла, крім них, не повинно бути в кімнаті. Отже, запаліть свічки і займіться візуалізацією успішної дії ритуалу. Уявляйте заможних, розумних і красивих чоловіків, які шикуються в чергу для того, щоб запропонувати вам руку і серце. Ви можете представляти і одного чоловіка, який є ідеальним в вашій уяві.

  Коли будете готові, читайте змову для того, щоб знайти багатого коханця:

  Женихів кличу до себе не горбатих, а щедрих та на золото багатих. Силам нічним мені допомагати, нареченого до мене скоріше залучати. Нареченому бути дуже знатним, багатим, правильним і на око приємним. Від бідноти відмовлюся, злиднях більше ніколи не стану в нагоді. Вогню моє прохання виконувати, мені життя на щастя змінювати. Ключ, замок, мову. амінь!


  Після прочитання змови погасіть свічки пальцями або спеціальним ковпаком для гасіння свічок. Віднесіть їх на перехрестя. Обряд потрібно повторювати час від часу, він не завжди спрацьовує відразу.

  Змова на кров допоможе знайти багатого коханця

  Ця змова, щоб знайти багатого чоловіка, читається після півночі під час зростаючого місяця. Жінка, яка читає його, повинна привести себе в такий вигляд, в якому їй комфортно перебувати. Справа в тому, що це сільське чаклунство поселить в розумі чоловіки саме той образ, в якому ви будете перебувати під час обряду. Навряд чи ви побажаєте постійно підтримувати вечірній образ. Якщо ви шукаєте чоловіка, варто додати собі максимально природний вигляд.

  Встаньте перед дзеркалом і візьміть в руки грошову купюру. Гідність великої ролі не грає, але краще вибрати грошики побільше. Коли мова йде про магію на любов і багатство, шкодувати коштів для досягнення серйозної мети не варто. Тому варто було б взяти найбільшу купюру для цієї змови, щоб вийти заміж за багатого, щедрого і красивого чоловіка.

  Проколіть палець стерильною голкою для забору крові. Видавіть одну краплю крові на купюру і прочитайте заклинання:

  Злато та срібло мої дорогі,
  Послужите на поміч мені, рабу Божу (ім'я)!
  Чоловікові моєму багатим щоб бути,
  Жадібності в серці не носити,
  З тугим гаманцем ходити.
  Мене балувати та любити,
  На руках мене носити, капризам моїм служити.
  Мені до смерті з ним щасливою бути,
  А йому подарунки мені дорогі носити.
  Силушка срібла та злата,
  Зроби мене багатою!
  Я тобі за те відплачу,
  Свою силушку тобі подарую.
  Слово моє міцно.
  Ключ. Замок. Мова. амінь!


  Купюру слід покласти під подушку. Відразу ж після цього лягаєте спати. На ранок насамперед перекладіть заговорений купюру в свій гаманець. Її не можна витрачати. Якщо все ж доведеться витратити цю купюру, обряд потрібно повторити з іншого. Так роблять і в разі втрати заговореної грошики.

  Обряд на борошно і монети, щоб вийти заміж за багатого чоловіка

  Цей ритуал проводиться в ніч з середи на четвер, тільки під час росту місяця. Вам буде потрібно ваше фото хорошої якості. На фото повинні бути тільки ви, в повний зріст. Крім цього, потрібно близько жмені борошна з нової пачки, купленої спеціально для чаклунства. Сім монет з золотистого металу, які в ходу в кожній із країн світу в даний момент, знайти буде просто. Буде потрібно також червона свічка і мішечок з натурального матеріалу.

  Запаліть свічку, а біля неї покладіть фотографію. Навколо свічки і фото викладіть коло з семи монет, які потрібно злегка присипати борошном. Після цього читається замовляння:

  Стежкою позолоченій неходженій, Маруся до чоловіка йшла,
  У палац золотий прийшла,
  самоцвітами милувалася,
  Так судженого в любові зізналася.
  Мені тієї ж стежкою йти, чоловіка свого вірного знайти,
  Йому мене балувати,
  Мені з нього попиту не знати,
  А любити так в добрі процвітати.


  Тепер посипте борошном поріг свого будинку. Але не висипайте всю муку, вона вам ще знадобиться. Її залишки слід висипати в заготовлений мішечок. Туди ж помістіть монети, але вони повинні лежати навколо свічки, поки вона не догорить. Мішечок слід носити з собою до тих пір, поки не досягнете мети. Після того, як вийдете заміж або знайдете багатого коханця, мішечок можна кинути в річку або багаття, подякувавши за допомогу.

  Церковний змову на багатого чоловіка

  християнський егрегор - один з найсильніших. Якщо ви бажаєте знайти багатого чоловіка, попросіть у нього допомоги. Бажано при цьому мати в своїй душі віру в Божественну допомогу. Церковна магія спрацьовує тільки у віруючих людей. Як і інші ритуали на залучення чогось позитивного, його потрібно проводити на зростаючому місяці.

  Перед тим, як приступати до чаклунства, сходіть до церкви, помоліться за своє заміжжя. Обов'язково роздайте бідним милостиню. Не скупіться - це одне з правил магії для грошей і щасливого шлюбу. Приступати до обряду можна тільки на наступний день після походу в храм.

  Встаньте до світанку. Ви повинні бути одні в будинку. В крайньому випадку, ваші родичі повинні спати в цей час. Встаньте в головах своєму ліжку і читайте:

  Встану я, раба Божого (ім'я), благословляючи, піду, перехрещуся, лик умию свій да витру, в чисто поле вийду, назустріч мені братів двоє йдуть, Божих угодників мене там чекають, Феодосій і Антоній. До святих ближче підійду, святим нижче поклонюся, та молитвою помолюся: Про святі угодники Божі Антоній і Феодосій! Позбавте мене від гріха і мук вічних, а дайте мені чоловіка багатого та доброго, сім'ю багатоплідну, будинок благодаттю насичений. Я молюся вам, ви моліться про мене, а добро моє при мені. Ключ цим словам в небесах, а замок в море на рибі-кита. Кому рибу-кита добувати, тому як древу під блискавкою згоряти. амінь.


  Цього ж ранку вирушайте до церкви. Поставте 12 свічок за своє здоров'я, і ​​ще 12 - за здравіє чоловіка, якого вам належить зустріти найближчим часом. При цьому говорите так:

  Господи, помилуй і спаси раба Твого, імені якого я не знаю, але якого Ти присвятив мені в чоловіки. амінь.


  Після цього прочитайте ще один змову, перебуваючи при цьому в церкві або хоча б в церковному дворі:

  Отче Святий, відкрий розумні очі серця нашого і дай нам воістину пізнати Тебе, Творця і Бога нашого. Зійшли і на ми недостойних і навчи ми пізнання Твоєму і відкрив нам шлях спасіння Твого. амінь.


  По дорозі додому зріжте дві гілки з різних дерев. На ніч слід надіти нову нічну сорочку. Перед сном зв'яжіть зібрані гілочки разом ниткою. Запаліть куплену в церкві свічку і читайте змову, капая воском на гілки:

  Зчепилися два прутика навіки вічні, вони зчепляться - НЕ розчепити, на добро, на злато-срібло, на зиск, на приплід, на життя вічне. амінь.


  Капає воском на гілки і говорите заклинання до тих пір, поки не згорить свічка. Тонкі церковні свічки горять порівняно недовго. Не беріть великі свічки для цього обряду, якщо не бажаєте безперервно читати заклинання цілу ніч. Пов'язані гілочки потрібно зберігати подалі від сторонніх очей. Після того, як зіграєте весілля з багатим чоловіком, пустіть їх за течією річки.

  Змова на багатого коханця на пшоно

  Ця змова читається на зростаючому місяці. Час доби - будь-яке. Візьміть в руки жменю пшона і читайте:

  Іменем Трійці Пресвятої. амінь.
  Свати так бояри, боком вам не ходити,
  А наскоком приходити!
  До хаті моєї ступати,
  Молодців добрих до мене запрошувати.
  Акі пшону цього пташками склювати бути,
  Тако і мені, рабу Божу (ім'я),
  Сватів та бояр в гостях годувати.
  Слово ліплення, справа міцно.
  Ключ. Замок. Мова.
  В ім'я Трійці Пресвятої. амінь.


  Після цього вирушайте на перехрестя - саме там потрібно висипати пшоно. Можна і наговорювати його там же. Є одна умова - на перехрестя і назад додому слід йти мовчки. Ні з ким не вітайтеся, не відповідайте на мобільний. Найкраще вибрати такий час доби, щоб перехожих було якомога менше. Існує ще одне правило чаклунства на перехрестях - Не оглядайся, коли будете звідти йти.

  В цілому, змови на залучення багатих подружжя здатне стати в нагоді практично будь-який незаміжньої жінки. Якщо в список ваших вимог до чоловіка входить уміння накопичити капітал і забезпечити сім'ю, спробуйте попросити допомоги у вищих сил для того, щоб зустріти саме такого кандидата в чоловіки.