Головна » Змови і Заклинання » Змова на карти - як завжди отримувати правдиву відповідь?

  Змова на карти - як завжди отримувати правдиву відповідь?

  Багато починаючі чаклуни задаються питанням: "Навіщо проводити ритуал, який змушує карти говорити правду?". Дійсно, є випадки, коли відьмі не потрібно регулярно проводити ритуали, які очищають магічні атрибути, і заговорювати їх.

  Але помилково думати, що будь-яка колода може дати правдиву відповідь відразу, без належної підготовки. Однак існують винятки. Маг може отримувати безпомилковий відповідь без додаткових обрядів в декількох випадках:

  • якщо він дуже сильний чаклун, і його енергії досить, щоб в ньому відчули Господаря;
  • якщо зв'язок між чаклуном і магічним атрибутом дуже велика;
  • якщо це щаслива випадковість.

  Якщо між Вами і колодою немає постійної потужної енергетичної зв'язку, то доведеться кожного разу просити її, щоб дала правильну відповідь, і сподіватися, що ваше прохання почують.

  Що робити, щоб не помилитися?

  Змова на карти для правдивого гадання робиться завжди до початку робочого процесу. Він ефективний тільки коли чаклун використовує звичайну гральну колоду, а не Таро. Але варто пам'ятати, що використана вона може бути тільки в робочих цілях, використовувати для гри її не можна.

  Перед тим, як задати будь-яке питання, чаклуна необхідно сконцентруватися. Для цього потрібно прийняти зручну позу, очистити розум від сторонніх думок і зосередитися на власній енергетиці. Нерідко пропонують сісти на колоду для того, щоб зарядити її своєю енергією. Зокрема, це підходить для нової колоди.

  Якщо під рукою тільки старі карти (на яких раніше ворожили), то їх необхідно очистити від старої енергії. Інакше вона буде заважати, і відповідь Ви отримаєте некоректний. Один з поширених способів - посадити на карти дитини або нецілованого підлітка. Інший спосіб - протягнути колоду 3 рази через ручку двері.

  Після цього карти добре тасують. Якщо вони починають випадати, то це сигнал - з Вами співпрацювати поки не бажають. Відкладіть роботу на потім. Але якщо все пройшло вдало, можна приступити до читання змови.

  Простий правдивий змову на карти перед ворожінням

  Існує кілька легких, що не трудомістких ритуалів, які гарантують правильну відповідь на будь-які питання. Перший ритуал проводиться після покупки нової колоди, в п'ятницю в молодика. Чаклуна необхідно прочитати текст:

  36 карт, сёстер і братову, куми і куми, свати і свахи, дядька і тітки, батьки і матері, дочки і падчерки, сини і пасинки, свекрухи і зовиці, тести і тещі, зяті і свояки, зовиці і невістки, ви все чорні , ви все білі, ви все червоні, скажіть мені всю щиру правду: що я думаю? Що буду думати? Що було і що буде? Скажіть, чи не утайте, по всій справедливості, як ви говорили дочкам Іродові на весіллі, під почесному столу. А збрешете мені, розкажу Сатані про вашому брехня. Заговорюю я раба (своє ім'я), на карти, на вивідування своєї думи, на спознаніе справ чужих і чужих таємниць. Слово моє міцно.

  Потім карти слід перетасувати і можна приступати до роботи. У наступні рази, коли буде потрібно дізнатися правильну відповідь, скористайтеся простим і дієвим змовою. Його чаклуни використовують необмежену кількість разів, і спеціальної підготовки ритуал не вимагає. Колоду треба взяти в руки і прошепотіти:

  Тридцять шість сестер, кумів і невісток, братів і
  співтоваришів. Співслужили мені службу вірну, дружбу незмінну. Тридцять шість
  Карта, чотирьох мастей, скажіть мені всю справжню правду, чого чекати, чекати,
  чого побоюватися, за яку справу не братися. Всіх вас закликаю, називаю і
  вимовляю: слово міцно і до карт ліплення. амінь.

  Швидкий спосіб змусити карти говорити правду

  Якщо у чаклуна немає часу на проведення обряду очищення або змови колоди, він може скористатися простим і перевіреним заклинанням, яке дасть можливість отримати точний і лаконічний відповідь з будь-якого питання, що хвилює питання. Колоду потрібно покласти на ліву руку, сорочкою вгору, і підкинути її. Карти повинні впасти на підлогу, після чого маг говорить:

  Стою на кленовому мосту,
  Карта до карти, листочок до листка.
  Як тільки стану ворожити,
  Карти стануть правду говорити.
  Ключ, замок, мову.
  Амінь, амінь, амінь.

  Як отримати коректну відповідь на питання, що цікавить?

  Даний ритуал досить ефективний, але у нього є мінус - використовувати його можна не частіше, ніж 1 раз в 25 днів. Тому, перш, ніж приступити до роботи, точно вирішите, що Ви хочете дізнатися.

  Змова особливо ефективний, якщо Ви збираєте працювати з Таро. Якщо передбачається робота гральної колодою, то точними правдивими варіантами відповіді буде тільки "Так" і "Ні". Для проведення обряду знадобляться:

  • листя календули;
  • засушені троянди (червона, жовта, біла);
  • чорний перець (горошок);
  • металева ємність.

  металева ємність
  листя календули
  засушені троянди
  чорний перець


  Ритуал проводиться в п'ятницю. Опівночі чаклун запалює дві свічки, сідає за стіл і читає текст:

  Чи не через азарту колоду купую.
  Її я в справах удачею наділяю.
  Вогонь, я тебе дуже сильно прошу,
  Спалити всі негаразди, якщо я згрішу.
  Нехай ця колода тихенько лежить,
  Смуток і туга від мене втече.
  Нехай мене карту по життю ведуть,
  У важких справах мене не підведуть.
  Якщо буду гадати, буду правду лише знати,
  Кого мені боятися, коли сумувати.
  Всі карти розкажуть про страшних людей,
  Від них захистять мене і дітей.
  Амінь! Амінь! амінь!

  Після цього візьміть всі інгредієнти, складіть їх в ємність і підпаліть. Як тільки вони догорять, занурте долоні в попіл. Його не потрібно струшувати. Просто перемішайте карти, задайте питання і отримаєте правильну відповідь.

  Простий змову в допомогу початківцям

  Такий змову карт на правдиве ворожіння підходить новачкам. Він не найпростіший, але дає можливість створити міцну енергетичну зв'язок між чаклуном і картами. Для проведення ритуалу поставте кришталевий посуд в східному кутку кімнати. Навколо нього запаліть по черзі 7 білих воскових свічок і скажіть слова:

  Сили Сходу! Заклинаю вас! Надішліть і очистіть! Як кришталевий посуд прозорий і чистий, так і карти мої будуть чисті та правдиві, як вони ляжуть, так і всю правду скажуть. Нехай буде так!

  Повторіть слова три рази і залиште посудину стояти на підлозі. Через 3 дні застеліть стіл темною тканиною і поставте на нього 1 чорну свічку і 1 червону. Запаліть їх і обведіть колодою по черзі кожну з свічок. Поки будете це робити, говорите слова:

  Полум'ям вогню заряджаю тебе! День працювати, ніч спати, мені - обману не знати!

  Як тільки текст буде сказано, плюньте в ліву сторону і задуйте свічки. Кришталевий посуд можна прибрати, вимити і висушити. Заздалегідь можна набрати воду (зробити це потрібно до того, як зійде сонце) і омити нею посудину. Після цього можете приступати до роботи з картами.

  Змова на карти Таро - Ваші картки не будуть брехати

  Коли в руки відьми потрапляє нова колода Таро, в першу чергу їй необхідно її ініціювати. Слова змови необхідно вивчити напам'ять, а під час обряду заборонено перериватися. У своїй промові звертайтеся до оракулу, щоб бачити тільки правду.

  Між Вами і колодою повинна існувати сильна зв'язок. Для цього намагайтеся протягом 30 днів як можна довше носити її з собою, а 1 раз на добу робіть простий розклад карта дня на будь-яке питання. Після того, як колода до Вас звикне, відповіді будуть ставати більш чіткими і розгорнутими. Тепер можна провести обряд ініціації.

  Проводиться він в ніч з четверга на п'ятницю. Запаліть 3 чорні свічки і розкладіть всі карти по порядку на столі. Повільно і чітко прочитайте текст:

  Вийду я, раба (ім'я) з дому після опівночі і піду в сторону північну на поле чорне. На поле тому сила мертва, велика та могутня. Поклонюся ж я, раба (ім'ярек) до сирої землі та попрошу допомоги у сили тієї мертвої та родової. Ой ви діди та прадіди мої, духи рідні, на допомогу мені прийдіть, в справі моєму допоможіть. Як ви духом літаєте і повсюдно встигає, так і мені дайте все знати і знати, карти розуміти. Я вам свічку за упокій зажевріла та помині згадаю. Слово моє міцно та повік є непорушним. амінь.

  У процесі читання змови необхідно по 1 разу торкнутися кожної карти з колоди. Після проведення ритуалу колоду можна покласти до себе під подушку. Сон, приснився в цю ніч - віщий. Запам'ятайте його. На цьому ритуал закінчено. Намагайтеся якомога частіше робити розклади, щоб магічна зв'язок між вами міцніла.

  Обряд очищення для карт Таро

  Обряд очищення необхідно проводити кожної чаклунки, яка працює з Таро. Це необхідно, тому що з часом навколо магічних атрибутів починає накопичуватися велика кількість чужої енергетики, і карти можуть почати брехати. Щоб уникнути цього, слід провести простий обряд:

  • накрийте поверхню столу тканиною червоного кольору;
  • один навпроти одного поставте 2 чорні свічки, в центрі столу - червону;
  • розкладіть всю колоду перед свічками;
  • кожну карту протріть м'якою тканиною і посипайте сіллю.

  Поки Ви будете здійснювати цю дію, постійно повторюйте:

  Соліца-сестриця, ти солону, ти міцна, очисти і нашепче, заговори мої карти, щоб істину казали, а одвірку, томління та обману дай мотовила неволі та зловили ловлення. Слово моє міцно! Буде оголошене за закляття! Буде оголошене за закляття! буде оголошене за закляття!

  Коли обряд буде закінчений, пересипте сіль в мішок, складіть тканину в ємність і підпаліть її від чорних свічок. При цьому примовляє:

  Сили Темні! Заклинаю вас! Нехай карти мої будуть чисті та правдиві, як вони ляжуть, так і всю правду скажуть. Нехай буде так!

  Перекладіть карти в мішечок (у них обов'язково повинен бути свій "будиночок") і залиште в спокої на 6 днів. Коли прийде час, дістаньте їх і розкладіть на столі, застеленому темною матерією, запаліть свічку, а мішок з сіллю сховайте на пустирі. Ритуал завершений, і можна приступати до роботи з Таро.

  Змова на карти необхідно проводити перед початком роботи з ними. Колода буде з Вами співпрацювати, а відповіді на всі питання будуть правдивими. Регулярно проводите обряди очищення і пам'ятайте, що давати кому-небудь в руки свою особисту колоду категорично заборонено.