Головна » Змови і Заклинання » Змова на кільце допоможе досягти чого завгодно

  Змова на кільце допоможе досягти чого завгодно

  Обряд на подароване кільце дасть можливість реалізувати заповітну мрію. Важливо, щоб дістався перстень від близької людини в подарунок або члена сім'ї. З чого зроблена прикраса, ролі не грає. Знадобиться також моток ниток будь-якого кольору. Бажано брати великий клубок пряжі. Сховайте колечко в нитки і скажіть:

  Пташка-синичка далеко живе, гніздечко в'є. Пташка в гніздечку колечко знайшла, та мені (ім'я) його принесла. Пташка-синичка, тепер бажання моє виконай (тепер необхідно дуже коротко і ємко описати своє бажання).

  Як змова буде прочитаний, дістаньте кільце з ниток і надіньте собі на будь-який палець. На наступний ранок змова почне працювати. Відтепер це кільце - сильний оберіг, який притягує позитивну енергію, сприяє виконанню будь-яких бажань, відштовхує негатив.

  Змова на кільце на удачу

  Цей обряд чудово доповнює колекцію способів притягнути успіх. Встаньте до сходу сонця, візьміть кільце (підійде будь-який, неважливо, ви самі його купили, хтось подарував, дісталося в спадщину).

  Дочекайтеся того моменту, коли сонечко почне з'являтися. Тримайте кільце перед обличчям і через нього дивіться на сонце. Скажіть:

  Всім радість та щастя, любов та багатство. А мені лише удачі трошки, нехай швидше постукає в моє віконце.

  Читається текст три рази, після чого атрибут загортається в хустку або шматок тканини червоного кольору. Носіть згорток весь час при собі в сумці. Щоб талісман продовжував працювати довгий час, необхідно раз на тиждень підживлювати перстень. Виймайте свій талісман і повторюйте:

  Як повітряний хмар ширяє над усією землею, творяще вірним і невірним, так з'явися і мені, удача, і веди житіє моє від початку і до кончини.

  Обряд на перстень на гроші

  Зупинивши вибір на ритуалі отриманні багатства з перснем, перш визначте, спровоковані чи проблеми з грошима псуванням на бідність.

  Притягуються гроші на зростаючу Місяць. Кільце підійде тільки золоте або срібне.

  Далі разом з магічним атрибутом потрібно відправитися в храм. Важливо потрапити на вінчання. Нічого страшного, якщо це будуть абсолютно незнайомі люди. Купіть дві маленькі свічки, одну з них підпаліть і станьте серед людей. Коли батюшка почне проводити ритуал, скажіть:

  У матері народилася, святою водою в купелі облилася, церква похрестила, всі гріхи відпустила. Вінчається раба Божа з грошима великими срібними та золотими. Багатством нелічена, прибутком неміряно. З багатством заручена, з грошима вінчана. На нині, на вічно, на нескінченно. В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. амінь.

  Дуже важливо, щоб молитву вивчили напам'ять, а не читали з листочка. Повторюється текст тричі, поки будете говорити - хреститеся. Коли подружжя надягають кільця, своє також надіньте на палець.

  Ще один раз скажіть текст. Тепер можете йти геть. Там підпаліть другу свічку і почекайте, поки навпіл не згорить. Загорніть в білу хустку і сховайте будинку.

  Ритуал можуть проводити і жінкам, і чоловікам (у другому випадку слова проговорюються в чоловічому роді). Поки у людини буде перстень, багатство буде йти до нього в руки.

  Змова на багатство

  Це ще один простий ритуал, який допоможе досягти добробуту. Перстень повинен бути тільки золотий, попередньо очистіть його від енергії, що накопичилася на ньому (опустивши на день в прохолодну воду).

  Візьміть срібну ложечку, що не діставайте кільце з ємності, почніть ложкою водити кільце за годинниковою стрілкою по дну ємності. При цьому говорите:

  Щастя, в будинок йди, мимо не проходь. Щоб горя і біди не знала, багатство і успіх до себе привертала. Слово моє міркування, справа моє міцно, замки не відкрити, ключа не роздобути.

  Тепер частина рідини випийте, а іншу половину розлийте на ганку біля будинку. Витирати її не потрібно, дайте їй самостійно висохнути. Кільце необхідно вимити під холодною водою і надіти на будь-який палець руки. Намагайтеся його не знімати, так воно буде талісманом для залучення багатства.

  Ритуал зі свічок

  Для обряду потрібна свічка, будь перстень і дріт. На дріт необхідно підвісити колечко, а свічку підпалити. Водите перснем над вогнем, примовляючи:

  Місяцю кінець, справах моїм вінець, я раба Божа (ім'ярек), удалая, заводна. Як у кільця немає кінця, так і моє багатство не закінчиться.

  важливо: текст читається 9 разів, дріт з прикрасою тримається провідною рукою. Діяти ритуал почне в середньому через тиждень.

  Змова на любов на кільце

  Ритуали на любов користуються великою популярністю - вони не є небезпечними, як привороти, не ламають волю індивідуума, не змушують його любити вас, а, здебільшого, підсилюють вже наявні почуття. Обряд підійде, якщо ви сильно посварилися з чоловіком і справа йде до розлучення.

  Проводиться ритуал за допомогою обручки. Попередньо купите абсолютно новий білу хустку. Його слід освятити - йдіть в храм і побризкати і на нього святою водою.

  Підготуйте 7 червоних свічок зроблених з воску. З настанням темряви розташуйте свічки на робочій поверхні по колу, запаліть їх, хустку протягніть через перстень і прошепоти:

  Чисто поле, через ворота до дверей, піду я, раба Божа (ім'я), щастя та любов шукати буду. Кільце обручки допоможи, раба Божого став розсудливим, до мене поверни. Як сказала, так і буде.

  Хустка з колечком розташуйте під ліжком або під матрацом, йдіть спати. важливо: вранці ви повинні встати тільки з правої ноги, а хустку подаруйте своєму чоловікові. Потрібно, щоб він завжди носив його при собі. Перстень надіньте на свій палець. Обряд дуже сильний, але біда в тому, що діє він дуже повільно.

  Перші результати ви побачите через 2-3 тижні, а тільки через місяць чаклунство остаточно спрацює. Однак ваш чоловік після проведення цього обряду точно не подивиться ні на одну сторонню жінку.

  Змова від бід

  Якщо вас переслідує постійне відчуття, що ви перебуваєте в небезпеці або ви просто хочете захистити себе від можливих поганих подій, скористайтеся цим простим ритуалом. Для нього потрібно підготувати нове колечко. Рано вранці візьміть перстень і скажіть над ним:

  Дерн, бийся, земля, тримайся, а нещастя угамуйся.

  Залиште кільце до вечора в таємному місці. Після дістаньте його, скажіть:

  Від біди врятуєш, від невдачі захистиш, зло забереш, назад недругу повернеш.

  Загорніть перстень в темну тканину, після чого покладіть під подушку. Спати на кільці потрібно три ночі поспіль. Після цього дістаньте перстень, надіньте на середній палець лівої руки і носите його постійно.

  Поки кільце буде при вас, біда буде обходити стороною. Щоб чаклунство працювало без осічок, раз на місяць кільце необхідно чистити (опускати на три доби в сіль), після чого заговорювати ще раз.

  Такі прості ритуали з кільцями допоможуть вам досягти всього, чого ви хочете: удачі, багатства, любові і щастя.