Головна » Змови і Заклинання » Змова на схуднення - рецепт стрункості

  Змова на схуднення - рецепт стрункості

  • Свічка - її колір посилить вплив ритуалу. Найбільш робочі кольору для даного змови: червоний - для здоров'я і припливу енергії; жовтий - для посилення інтелектуальних здібностей; зелений - краса і наповненість життєвими силами. Підійде біла свічка - це нейтральний колір, можна використовувати в будь-яких ритуалах.
  • Папір і ручка - їх можна підібрати за кольором, аналогічним свічці.
  • Кристал або камінь, ідентичний за кольором іншим об'єктам. Він буде осередком вашого наміри. Для схуднення добре підходять камені червоного кольору - вони дають енергію і зміцнюють рішучість. Можна використовувати кварц - він, як і біла свічка, є універсальним для обрядів.
  свічка
  Папір і ручка
  Кристал або камінь

  Підбираючи кольори для об'єктів, пам'ятайте, що змова покликаний допомогти вам позбавитися від зайвої ваги, розпалити внутрішній вогонь і поліпшити метаболізм - тому зверніть свою увагу на теплі відтінки, які посилять дію змови.

  Приступаємо до ритуалу схуднення

  Найбільший ефект ви отримаєте, провівши змову на убуваючу місяць.

  Мелом накресліть навколо себе незамкнений коло. Так потрібно для того, щоб направити енергію навколишнього простору на себе.
  Для зручності розкладіть навколо себе всі артефакти. Запаліть свічку і сядьте перед нею, направивши свій погляд на полум'я. Зосередьтеся, подумки налаштуйте себе на проведення ритуалу.
  Коли відчуєте готовність, візьміть листок і напишіть на ньому ваше бажання. Можете барвисто описати, чого ви хочете досягти, а також написати надихаючі слова. Можливо намалювати бажане - важливо постаратися повністю виразити те, до чого ви прагнете, і як це важливо для вас.

  Потім, тримаючи ваш кристал або камінь перед свічкою, уявляйте, як вогненна енергія наповнює його, як ваш камінь стає вмістилищем природи вогню. Уявляйте це так чітко, як тільки можете.

  Тепер, встаньте прямо, поставивши ноги разом. Доторкніться каменем до свого лобі. Починайте повільно переміщати його вниз по вашому тілу, до ніг, уявляючи, як ви займаєтеся фізичними вправами, їсте здорову їжу, і як плавно йде зайва вага, а ви чітко дотримуєтесь вашої мети. Затримайтеся на тому місці вашого тіла, де ви особливо сильно хочете схуднути. Візуалізують, як тануть зайві кілограми.

  Після всіх цих дій, проговорите наступні слова:

  Я хочу схуднути,
  Ця змова допоможе мені досягти бажаного,
  І дасть мені сил в моєму прагненні.
  З цього моменту
  Я буду робити все, що необхідно
  Щоб бути здоровим (ой) і красивим (ой).
  Я буду працювати над собою
  І зможу стати таким (ой), яким (ою) хочу себе бачити.

  Заблокуйте коло. Покладіть в темне місце листок з вашими бажаннями, а камінь намагайтеся завжди носити з собою. Кожен раз, коли виникне бажання з'їсти щось смачне, але шкідливе, або ви починаєте переїдати, візьміть свій камінь і уявляйте собі, як зникає ваше нездорове бажання. Можете прикласти його до чола, і візуалізувати, як думки покидають ваш розум, ніби випаровуючись.

  Можна наповнювати ваш камінь енергією і мотивацією для здійснення ваших бажань. Просто іноді медитуйте, тримаючи його в руці, і зосереджуйтесь на успіх і зміцненні вашої рішучості. Іноді переглядайте листок з вашими бажаннями.

  Після досягнення вами бажаного ефекту, спаліть цей листок, подякувавши природу за допомогу. Камінь тепер ви можете очистити від зарядженої енергії, залишивши його на деякий час під проточною водою.

  Інші види змов на схуднення

  Ви також можете зробити зілля, заговорене на втрату зайвої ваги.

  Необхідні інгредієнти для зілля:

  • Вода - 250 мл;
  • Яблучний оцет - 1 ст. ложка;
  • Сіль - 1/2 ч. Ложки;
  • Кориця - щіпка.

  Змішайте складові в кришталевому бокалі. Починайте з води і продовжуйте за списком додавати інгредієнти.
  Доведеться випити цей напій, і смак його буде зовсім неприємний. Але це маленька жертва, яку ви принесете, переступивши через себе.

  Ретельно перемішавши, візьміть келих в руки. Підніміть його над головою і скажіть:

  Це зілля допоможе мені позбутися небажаного ваги,
  І придбати довгоочікувану стрункість і витонченість!

  Залпом випийте весь вміст склянки.

  В даний час краса і здоров'я є важливими якостями успішної людини. Щоб бути на висоті, необхідно працювати над собою. Є величезна кількість різноманітних способів підтримувати своє тіло в тонусі - від фізичних навантажень до спеціальних дієт. Але і змови на схуднення можуть допомогти нам в цьому. Звичайно, не варто сподіватися на одні тільки магічні сили - якщо докладати власних зусиль, то результат не змусить себе чекати!
  Кожен може бути струнким, здоровим і красивим. Головне - твердо слідувати своєї мети, стаючи краще з кожним днем!