Головна » Змови і Заклинання » Змова на продаж машини - наблизьте вигідну угоду!

  Змова на продаж машини - наблизьте вигідну угоду!

  Зрозуміло, машин у наших предків не було. Змови на продаж машин виникли набагато пізніше, ніж багато інших магічні методики. Але торгова магія, або, як її називають зараз, бізнес-магія існує вже не одне століття. Такі змови здавна допомагали вести справи і отримувати максимальний прибуток купцям і всім, кому доводилося мати справу з торгівлею. Застосовувалися такі методи і при продажу возів, коней та інших видів транспорту, які були в ті часи.

  З роками практично нічого не змінилося. У наш час магія все так же огортає всі сфери нашого життя і може допомогти в будь-якій ситуації, з якими стикається сучасна людина.

  На що ж здатний сильний бунт на продаж автомобіля? Ви зможете зробити висновок бажану угоду набагато швидше. Обов'язково знайдеться покупець, який буде згоден на вашу ціну, і яким сподобається ваш товар. Вам не доведеться робити знижку, але не забувайте про те, що ціна повинна бути справедливою. Не варто називати спочатку завищену вартість. Крім цього, вам все одно доведеться давати оголошення в газети і на сайти, питати у знайомих про те, чи не потрібна їм стара машина. Магія не зробить нічого за вас, вона тільки допоможе у вашій справі.

  Змова на швидкий продаж машини не завжди націлений саме на вигідну угоду між вами і покупцем. Але можна використовувати і кілька змов, як на прискорення процесу, так і для отримання максимальної вигоди від продажу авто.

  Змова на швидкий продаж авто

  Ця змова допоможе вам швидше продати ваш автомобіль. Він приверне до вас покупців, яким підійде ваш товар. Можливо, доведеться трохи поторгуватися, знизити ціну, але від покупців відбою не буде. Його можна використовувати для продажу інших транспортних засобів, але тоді в тексті змови потрібно буде замінити слово "автомобіль" на назву того, що ви збираєтеся продавати. Добре підходить він і для продажу інших речей, наприклад, меблів.

  Для цього змови вам потрібна свята вода. Її набирають після недільної церковної служби, яка проводиться вранці. Коли будете йти зі служби, купіть звичайну сіль. Найкраще вибирати дрібну, "Екстра". Їй доведеться посипати вашу машину, тому велика сіль - це не найкращий варіант. Для змови на сіль знадобиться всього жменя, тому зовсім не обов'язково бігати велику упаковку. Та сіль, яка є у вас вдома, не підходить. Потрібна та, яку ви візьмете з нової пачки. Вона не буде нести в собі ніяких сторонніх енергій, які можуть вам перешкодити.

  Отже, наберіть солі в ліву руку. Прямо в руці трохи полийте її святою водою так, щоб змочити. Багато води не буде потрібно. Стисніть кулак лівої руки разом з вмістом і скажіть:

  Як без залізних ключів люд чесною жити не зможе,
  Як без залізних замків добро своє захистити не може,
  Так і не зможуть вони без автомобіля жити!
  Немов їжа і вода нехай мій автомобіль для них потрібен буде!
  амінь.

  Тепер сіль, змочена святою водою, повинна висохнути на сонці природним чином. Можна просто розкласти її на тарілці або папері на підвіконні. Не обов'язково підставляти сіль сонячним променям і відкривати вікна. Дочекайтеся, поки вона висохне, а після цього посипайте їй автомобіль з такими словами:

  Як до їжі сіль підходить, так і нехай купець за товаром до мене приходить.

  Чи не висипайте на авто всю сіль, залиште зовсім небагато для того, щоб додати її в будь-яку страву, яке ви будете їсти.

  Змова на вигідний продаж машини

  Перед продажем машини зазвичай господар приводить її в порядок. Як мінімум, транспортний засіб потребує миття. Якщо ви хочете, щоб ця процедура принесла вам набагато більше користі, не варто звертатися в автомийку. Машина має залишитися чистою самостійно наговореної водою. Візьміть повне відро або будь-яку іншу ємність, яка послужить для цієї мети, і наговорите на неї:

  Всю бруд з коня змиваю, а його самого на торг виставляю. Хто більше грошей за коня дасть, тому і продам, а купці нехай приходять кожен іншого багатші, та за коня мого торг ведуть.

  Якщо буде потрібно змінити воду, то зливайте брудну, а на чисту читайте цю змову знову. При митті автомобіля можна позайматися візуалізацією. Уявляйте, яку вигоду ви отримаєте від продажу вашої машини, як до вас приходить багата людина і купує її і т.д. Ця змова не тільки допомагав вигідно продати машину, але іноді навіть дозволяв збути старий транспорт за вищою ціною, ніж планувалося спочатку.

  Старовинний і сильний бунт на продаж автомобіля

  Ця змова з'явився набагато раніше, ніж був створений перший автомобіль. З його допомогою наші предки швидко і вигідно продавали абсолютно все, що тоді вважалося засобом пересування - волові упряжки, коней, розкішні карети і вози для перевезення сіна.

  Сьогодні за допомогою цієї змови ви можете продати не тільки автомобіль, але і будь-який інший вид транспорту - велосипед, мотоцикл або навіть їздову кінь. Він націлений на швидку і вигідний продаж вашого транспортного засобу тільки в тому випадку, якщо ви подбали про те, щоб покупці про вас знали. Наприклад, розмістили оголошення в популярній газеті або на спеціальному сайті. Змова змушує покупця мати хорошу думку про ваш товар і робити вибір в сторону його покупки.

  Текст змови потрібно вивчити напам'ять заздалегідь. Він читається перед зустріччю з потенційним покупцем, демонстрацією товару, телефонним дзвінком, подачею оголошення і будь-якими іншими діями, які пов'язані з продажем вашого автомобіля. Якщо вивчити його напам'ять, то раптово з'явився покупець не застане вас зненацька, і ви не пропустіть свій шанс покликати магію на допомогу.

  Повний текст цього сильного змови на продаж автомобіля звучить так:

  За небушко ясному візок мчала,
  В її упряжку птах запрягли.
  Кожен хто колісницю ту бачив,
  Відразу заволодіти нею бажав.
  У снах своїх шукав, днем ​​спокою не знав.
  Так нехай і народ чесної все, що б я не пропонував,
  Хотів, хотів, та в мене купував.
  За мою небесну птицю, за залізною колісницею.
  Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Очищення для швидкого продажу машини

  Кожна річ несе в собі енергетику того, хто їй володіє - будь цей транспортний засіб, одяг або інший предмет. Не дарма багато наговори, мета яких полягає у впливі на конкретну людину, вимагають наявності його особистих речей.

  Наявність вашої енергетики в машині, яку ви збираєтеся продавати, може істотно ускладнювати цей процес. Люди відчувають чужорідну їм енергетику, нехай і не всі це усвідомлюють. Багато хто помічав щось подібне, коли не з'являлося бажання придбати відповідний по всіх параметрах товар, що був у експлуатації. Ваша машина зберігає всі емоції, які вона у вас викликала, і які ви відчували, перебуваючи в дорозі. Можливо, ви провели за кермом цього транспорту чималу кількість часу.

  Перед продажем бажано провести очищення машини від енергетики попереднього власника. Можливо, тоді вона сама знайде собі нового господаря. Речі, які не несуть в собі енергії того, кому вони належать, не можуть довго залишатися виставленими на продаж. Природа не терпить порожнечі, тому після очищення ваша машина швидко притягне до себе нового господаря.

  Для початку винесіть з машини все, що пов'язано з вами. Не зберігайте більше ніяких речей в її багажнику. Приберіть освіжувач, килимки, чохли і все інше, чого не може бути в нової машини і що пов'язано з вами. Також потрібно провести вологе прибирання всередині салону, а ось вимити зовнішню частину машини краще заздалегідь. Коли будете прибирати в салоні, читайте безперервно, протягом усього очисного процесу, змова:

  Бруд та сміття з машини та повитряхну, дух і дух свій з неї повигоню. А як купець за нею до мене прийде, так відразу запах та дух його всередину машини увійде!

  Після цього вам не варто більше користуватися цією машиною. Навіть підходити до неї без приводу тепер небажано. Не потрібно шкодувати про продаж, нудьгувати по транспорту, якщо він був вами любимо. Емоції також можуть перешкодити. Чим краще очищена машина в енергетичному плані, тим швидше у неї з'явиться новий власник.

  Сильні змови на продаж машини здатні допомогти вам буквально отримати додаткові гроші з нізвідки. Достатньо лише дотримуватися всіх правил, вірити в результат і справді прикладати зусилля до продажу.