Головна » Змови і Заклинання » Змова на цукор - від удачі до любові

  Змова на цукор - від удачі до любові

  Існує чимало любовних змов, які допоможуть притягнути до себе кого завгодно. Зупиніть вибір на найефективнішому обряді з цукром. Підготуйте 5 воскових свічок, великий шматок тканини червоного кольору, рафінад. Проводяться маніпуляції тільки на зростаючу місяць.

  В першу ніч зростаючого місяця приготуйтеся до ритуалу - застеліть робочу поверхню тканиною, розставте свічки у вигляді серця. На маленьку тарілку викладіть рафінад і поставте її в центрі сердечка. Свічки підпаліть, зосередьтеся на об'єкті зітхання. Вдивляючись в полум'я, говорите:

  В ім'я Отця і Сина, на цукор наговорюють, любов засуджую. Нехай Раб Божий (ім'я), солодкість на губах відчувши, перевернеться, в любові Рабе Божої (ім'я) назавжди присягне! Як не солодкий чай без цукру, так життя Раба Божого (ім'я) без Раби Божої (ім'я) прісне та гірка! Тільки туга йому залишиться, якщо від мене відвернеться! Нехай летить по крові солодкість, приносить нам обом радість! амінь.

  Читайте текст тричі, конструкцію не чіпайте. Міркуйте про коханого, щасливого спільного життя. Коли свічки догорять, нічого не прибирайте, йдіть в ліжко.

  Вранці підсипте цей цукор в напій коханому. Результат буде сильніше, якщо людина сама опустить рафінад в чашку. Застосовувати заклинання можна для залучення як чоловіків, так і жінок.

  Змова для удачі і грошей на цукор

  Ви вважаєте, що фортуна відвернулася, а фінансів катастрофічно мало? Ідіть на ринок в середу і купите мішок цукру. Гроші дайте під розрахунок або не беріть здачу.

  Рівно опівдні на пустирі висипте перед собою весь цукор так, щоб він утворив гірку. У неї вставте воскову неосвячений свічку, підпаліть її і скажіть:

  Відтепер життя буде моя солодкої. Все ладиться буде, біди не буду знати. Як сказала, так і буде.


  Читайте текст, поки горить свічка. Потім викиньте її, а цукор розвійте за вітром.

  Чи займаєтеся бізнесом? Не пропустіть статтю про змови для залучення клієнтів.

  Як залучити удачу сахарком

  Всім відомо, що шпильку слід використовувати як потужна зброя проти пристріту. Але є й інші обряди, в яких може брати участь даний атрибут. щоб на довгий час утримати фортуну, приготуйте:

  • молоко;
  • трохи рису
  • сіль;
  • цукор;
  • чашу.

  Після настання півночі в ємність насипте рівну кількість солі, цукру і рису. Перемішайте і покладіть в суміш майбутній талісман. При цьому скажіть:

  Удача на шпильку, а з шпильки - до мене!


  Залиште атрибути до наступного ранку. Коли прокинетеся, приколіть талісман з виворітного боку будь-якого елементу одягу. Важливо надійно приховати його від інших людей. Раз в 3 місяці чистите шпильку (опустіть на три доби в посудину з сіллю), після чого заговорюйте знову.

  Змова на цукор від Ванги

  Ванга - відома цілителька, силою якої захоплюються люди і в наш час. Вона поширила велика кількість різноманітних заклинань, які здатні допомогти в будь-якій життєвій ситуації. Самостійно читати змову від Ванги на гроші може кожен, хто має потребу в залученні фінансів.

  Проводиться обряд тільки в четвер. Візьміть шматочок рафінованого цукру і скажіть над ним:

  Як цукор солодкий, так і життя солодким буде. Як солодке бджіл залучає, так цукор мій удачу приверне. Як сказала, так і буде.

  На ніч покладіть кубик до себе в гаманець. Щоб він не розсипався, оберніть шматочком тканини. Вранці, як тільки прокинетеся, до прийому їжі з'їжте цей цукор, після чого випийте склянку води. Будьте впевнені, через кілька днів гроші підуть до вас в руки.

  Змова на начальника на цукор

  Змови на начальника, стануть в нагоді коли не вдається відразу побудувати довірчі і дружні відносини з шефом. Адже, проблеми з начальством - причина негараздів на роботі і вдома.

  Щоб подружиться з шефом, вночі наберіть ложку цукру, над якою скажіть:

  Припікає, прісихают на моєму цукрі, раб Божий (ім'я начальника). Як муха липне до сиропу солодкого усіма органами, так і ти, раб Божий (ім'я), повернись до мене, Божої рабі (ім'я), з любов'ю і смиренням. Рада тримай, за відсутності сумуй, цінуй і бережи, як цінують і бережуть найдорожче. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа. амінь.

  Пересипьте використаний продукт в мішечок і по приходу в офіс висипте під дверима шефа. Коли він настане на розсипаний порошок, змінить своє ставлення, а значить, не за горами підвищення по кар'єрних сходах і збільшення заробітної плати.

  Цукор - поширений магічний атрибут, який використовується для різних цілей. Ці ритуали прості і нехитрі, тому проводити їх може навіть новачок.