Головна » Змови і Заклинання » Змова на здачу іспиту - злий викладач більше не перешкода

  Змова на здачу іспиту - злий викладач більше не перешкода

  Від того, як студент складе іспит, залежить не тільки оцінка і ставлення інших викладачів, а й його майбутня кар'єра. Багато студентів, особливо першокурсники, часто показують погані екзаменаційні результати через хвилювання і стресу, а ще відомі випадки, коли викладач прискіпується і не хоче ставити хорошу оцінку. Крім того, не завжди виходить вивчити весь матеріал курсу, а псувати свою заліковку поганою оцінкою не хочеться. Для допомоги в таких ситуаціях і потрібен відповідний змова на здачу іспиту.

  Один з таких потрібно вивчити напам'ять. Він невеликий, так що впоратися з цим нескладно. Говорити його потрібно в той час, коли йдете здавати іспит:

  Правою ногою на поріг наступаю, справу свою до себе залучаю. Хоч двері та вікна в теремі казенні, воля в ньому моя буде.

  Входити в будівлю інституту або кабінет, де бере залік ваш викладач, треба з правої ноги. Цей захисний змову зробить так, що іспит пройде добре, викладач буде позитивно налаштований, а згадати вивчений матеріал буде легше. Застосовувати його можна ще й тоді, коли викликають до деканату, до коменданта гуртожитку і в багатьох інших випадках.

  Є ще один нескладний змова, який допомагає при іспитах. Його успішно використовують багато студентів і школярі. Перед тим, як вибирати квиток з питаннями або завданнями, три рази скажіть про себе:

  Пом'яни царя Давида і всю лагідність його!

  Вечір перед іспитом - це час не тільки для читання конспектів і повторення формул. Ви можете взяти одяг, в якій збираєтеся йти здавати залік, струснути її гарненько і сказати змова:

  За Ісусом апостоли йшли,
  Учення світло його несли.
  Так і я, раб Божий (ім'я)
  На навчання піду,
  Удачу з собою поведу.
  амінь.

  Змова на навчання для батьків

  Якщо ваша дитина вчиться в школі, а ви переживаєте з приводу його погані оцінки або зниження інтересу до навчання, не варто засмучуватися. Спробуйте наступний змову на навчання, який робиться одним з батьків школяра.

  Час, що підходить для цієї молитви - зростаючий місяць, четвер, ранок до полудня. Вам треба зайти в будь-яку церкву і там своїми словами, від душі помолитися Святому Іоанну Кронштадтському. Перед молитвою купите там же свічку, запаліть її і під час проголошення молитви тримайте її в лівій руці.

  Молитва на навчання повинна починатися словами "В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа", а закінчуватися триразовим "Амінь".

  Змови на гарне навчання

  Навчання займає чимало років нашого життя, і кожному хотілося б, щоб ці роки були не марними. Для того, щоб вчитися було легше, знання краще засвоювалися, і не висихав інтерес до досліджуваних наук, можна користуватися змовами на гарне навчання. Вони сильно відрізняються від змов на успішну здачу іспиту більш тривалою дією і дещо інший спрямованістю.

  Даний змову на гарне навчання читається тільки на зростаючу місяць, як і більшість подібних магічних текстів. Вам буде потрібно налити в стакан воду, найкраще підходить не та, яка була взята з-під крана, а колодязна або джерельна. В умовах великого міста дістати таку складно, але мінеральна вода без газу теж добре підходить.

  У воду додайте три щіпки солі і три шматочки вугілля. Візьміть звичайний кухонний ніж і накресліть їм хрест на поверхні води. Тепер скажіть змову:

  Царьов Соломонові кмітливість та розум, допоможіть мені науку запам'ятовувати, та нічого не забувати. Нехай справа моє буде сперечатися, а думки мої будуть швидкі. І нині, і повсякчас, і на віки віків. амінь.

  Воду слід випити. Угольки поверніть туди, де їх взяли.

  Деякі студенти мають неабиякі розумові здібності, але бажання вчитися у них немає. Для того, щоб отримати це бажання, можна звернутися до магії. Якщо ви хочете, щоб у вас з'явилося прагнення до навчання, розведіть багаття десь на природі. Дивлячись на нього, читайте:

  Як полум'я горить, розгорається, як від полум'я лід розтоплюється, так би горів і до навчання прагнув раб Божий (ім'я). амінь.

  Ця змова можуть читати і батьки студента або школяра, коли хочуть, щоб їх дитина добре вчився і виявляв ініціативу в школі чи університеті.

  Існує змова на гудзик для навчання. Його можна зробити як для себе, так і для кого-то другого. Потрібна одяг з негорючими гудзиками, які часто одягаються в навчальний заклад. Ідеально, якщо це шкільна форма. Одну з гудзиків треба зрізати і потримати над полум'ям свічки кілька секунд. Потім киньте її в ємність із заздалегідь заготовленої водою з текучого водойми.

  Дайте гудзика трохи охолонути, хай полежить у воді з хвилину. Потім візьміть її в руки і читайте змову:

  Принеси, ґудзик, удачу рабу Божу (ім'я), щоб щастило їй у навчанні. Міцно тебе пришиваю, гаряче тебе заклинаю. Скільки гудзика пришитою сидіти, стільки рабу Божу (ім'я) в навчанні досягти успіху! Міцно моє слово. амінь.

  Гудзик треба пришити назад.

  В цілому, змови на навчання здатні не тільки допомогти позбутися від факторів випадковості і поганого ставлення викладачів, а й виручити в, здавалося б, безвихідної ситуації. Проте, не можна пускати все на самоплив, сподіваючись лише на силу магії. Вона може тільки допомогти, але не зробити все за вас.