Головна » Змови і Заклинання » Змова на розлуку - звільнення від любовних уз

  Змова на розлуку - звільнення від любовних уз

  Використовуватися змови на розлуку можуть в декількох ситуаціях:

  • Якщо необхідно розлучити коханого з його дівчиною або дружиною.
  • Якщо необхідно залишити ненависного чоловіка (дружину).
  • Коли відносини вичерпали себе, але розірвати їх дуже складно.
  • Якщо між вами і коханою людиною стоїть розлучниця.
  • Посварити друзів, прибрати погану компанію з життя дитини.
  • Якщо необхідно припинити спілкування ділових партнерів або співробітників.

  Всі ці причини використання магії можуть бути цілком виправданими. Але важливо пам'ятати, що це не приворот, а змова на розлуку. Дії обряду буде направлено на те, щоб чоловік (жінка) покинули свого партнера.

  Гарантувати те, що об'єкт жадання відразу прийде до вас, ніхто не може. Якщо ви ставите за мету не лише розлучити коханців, а й притягнути кохану людину до себе, то, можливо, доведеться скористатися приворотом.

  Пам'ятайте, що, перш ніж братися за проведення чаклунського ритуалу, потрібно чітко визначити для себе, який результат вам потрібен, і чого ви чекаєте від обряду. Будьте впевнені в своїх силах, і тільки тоді у вас все вийде.

  Як посварити двох людей?

  Для того, щоб відвернути один від одного людей, які не перебувають в церковному шлюбі, можна використовувати прості ритуали. Від магічного впливу такі пари захищені менше, ніж ті, які вінчалися в храмі. Тому можна скористатися безпечними обрядами, які зможе провести навіть новачок.

  Змова з допомогою сили вітру

  Ефект цього обряду безпосередньо залежить від того, як сильно ви хочете домогтися бажаного. Для того, щоб збільшити ефект обряду, виконуйте його на спадну місяць.

  Це буде провокувати якнайшвидше згасання почуттів між жертвами. Вийдіть на пустир, на берег водойми (на площу, де потужний вітер), станьте обличчям до потокам повітря і прошепоти текст:

  Гори високі, ріки глибокі, ліси сухі, собаки злі. Так би і високо і далеко, так би зло і на зло раба Божа (ім'я жінки) з рабом Божим (ім'я чоловіка) по віку і на віки сварилися, так сварилися. Їм не підсобити, їх не помирити, разом чи не звести, чи не одружити: ні сьогодні, ні завтра і ніколи! Справа моє - слово моє. Ні позбавити, ні відмовити. амінь.

  Розлучити таким обрядом можливо не тільки людей, які перебувають в любовних відносинах, а й друзів, працівників, партнерів. Найчастіше дію від ритуалу починає проявлятися через 10-15 діб.

  Обряд на розлуку з сіллю

  Такий продукт, як сіль, використовується в більшості обрядів, спрямованих на руйнування відносин (будь-яких). Ці змови дуже ефективні. Тривалість ефекту залежить від сили чаклуна і від величини його бажання розвести людей.

  Здійснювати цей ритуал на розлуку закоханих бажано на убуваючу місяць. Він допоможе в усуненні суперниці. Розстеліть на столі невеликий шматок щільної грубої тканини і висипте на нього трохи солі. Прошепоти над нею:

  Сіль біла, сіль сипуча, Допоможи (ім'я) розлюбити (ім'я), Нехай разом в мирі та злагоді їм не живеться, Нехай сварки у відносинах поселяться, Нехай розлука їх супутницею стане. амінь!

  Як тільки текст буде сказано 3 рази, продукт залиште лежати на тканини 10 годин. Найкраще перекласти згорток на підвіконня. З ранку, як можна раніше, віднесіть заговорений продукт під двері дівчата і розсипте її там, повторюючи текст:

  Чи не сіллю білої посипаю поріг розлучниці, а розлукою сильної, Розлюбити рабу Божому (ім'я хлопця) рабу Божу (ім'я дівчини) допомагаю. амінь!

  Дану молитву також скажіть 3 рази і повертайтеся в будинок. Ефект від обрядів з сіллю проявляється моментально, так що довго чекати розриву відносин не доведеться.

  Сильний змову на розлуку одружених людей

  Для того, щоб розвести жертв, які перебувають в законному шлюбі, потрібно більш сильна магія. Особливо, якщо ці жертви були повінчані в церкві. Їх шлюб скріплений на Небесах, і зруйнувати його буде непросто.

  Тому, якщо ви вирішили, що готові до такого чаклунства, можете скористатися одним з цих дуже сильних змов на розлуку подружжя.

  Змова на тісто

  Для здійснення чаклунського ритуалу, відьмі слід самій замісити тісто. Для його приготування важливо застосувати всього 3 інгредієнта:

  • воду;
  • борошно;
  • сіль;
  • шерсть собаки;
  • шерсть кішки.

  борошно
  вода
  сіль


  Коли тісто буде замішано, його заберете на 2 рівні частини і виліпити з них ляльки. Одна буде символізувати чоловіка, інша - жінку. Крім основних інгредієнтів візьміть шерсть тварин.

  Додайте до жіночої ляльці шерсть кішки, а до чоловічої - собачу. Обов'язково дайте лялькам імена (Людей, яких потрібно розвести). Віднесіть їх в кімнату, в якій буває найменше людей і поставте по різних кутах. Щодня, протягом 40 діб виконуйте одну дію - у кожної ляльки нашіптує слова:

  (Ім'я чоловіка) і (ім'я жінки)!
  Разом вам не бувати, що не проживати,
  Хліба вмістити не едать,
  Дітей разом не качати. амінь.

  Після того, як обряд буде завершено, лялечок слід або поховати на різних берегах водойми, або залишити на різних пустирях. Щоб ритуал був більш дієвим, є хитрість. В самі ляльки можна додати:

  • землю з кладовища, місця з негативною енергетикою, перехрестя;
  • бите скло;
  • нігті, волосся, шкіру жертв.

  Як розлучити закоханих назавжди?

  Для того, щоб назавжди розвести долі пари, що складається в законному шлюбі, використовується ще один дуже сильний ритуал. Його проводять тільки на повний місяць. Це дуже вдалий час, так як це світило зможе зарядити Вас необхідним запасом енергії для здійснення змови. Вийдіть на пустир в повний місяць і голосно промовте:

  Ввійду я у двір широкий, зайду в будинок високий, запишу я (ім'я) остуду велику. Остуджують вас добрий молодець (ім'я) і дівчину (ім'я). Щоб не попадався він на очі їй ні вдень, ні вночі, ні ввечері, ні вранці. Щоб вона в спокій, він з спокою, вона на вулицю, він в будинок. Буде вона йому не милею лютою ведмедиці страшної, жаби болотної підступною. І в якому б плаття їй не бути, хоч в повідні дані, хоч в кольоровому, зносити він її не зможе, злитися буде, ненавидіти буде, добра не побачать, про щастя забудуть. Як би ладна вона не була, хоч би не робила йому добра, все буде бачити він як пристрасть, так зло. Не бувати вам разом, не бути, добра любові і ласки вам не знати. Слово моє вірна, воля сильна, як сказала я, так і збудеться.

  Після здійснення ритуалу йдіть з пустиря, не обертаючись, а по дорозі додому не розмовляйте. Тільки тоді змову на розлуку подіє.

  Щоб подружжя жило, як кішка з собакою

  Щоб розвести подружжя, використовують цей старий і перевірений обряд. Він використовується досить часто для руйнування навіть дуже міцних союзів. Вночі, в повний місяць, встаньте біля відчиненого вікна і промовте:

  Старим болотом, чорним лісом, по сирій траві, по гострої моріжку, йшла вовчиця сіра, стара, а за нею собака зла, а за нею кішка хвора. Всі вони разом в одному місці зупинилися, так клубком вони звилися. Шерсть з них летіла, а я на бійку ту дивилася. Щоб і тобі раб Божий (ім'я чоловіка) і тобі раба Божа (ім'я жінки), так клубком звиватися, так шерсть один одному рвати і також битися. Щоб любили ви один одного, як вовчицю собака, а собаку кішка. Ключ. Замок. Мова. амінь ".

  Як усунути коханку?

  Змова на розлуку часто застосовується дружинами, яким важливо повернути чоловіка назад або просто відвернути його від коханки.

  Один з найпоширеніших способів розлучити чоловіка з суперницею - обряд з використанням фотографії. Виберіть свіжий знімок жертв, інакше змова подіє дуже слабо або не подіє взагалі. Для проведення ритуалу озбройтеся такими атрибутами:

  • ножиці;
  • свічка;
  • невелика місткість.

  невелика місткість
  ножиці
  свічка


  Проводиться обряд з 12 до 3-ї години ночі, бажано, на убуваючу місяць. Сядьте перед столом, розкладіть на ньому всі атрибути і зосередьтеся на бажаний результат. Запаліть свічку і повільно розріжте знімок так, щоб чітко розділити двох людей між собою. В процесі повторите кілька разів:

  Чи не фотографія я розрізаю, а життя рабів Божих (ім'я коханого і суперниці) поділяю, Щоб раб Божий (ім'я чоловіка) розлюбив рабу Божу (ім'я коханки), Щоб щастя з нею знав, тільки сумував так сумував, Нехай разом їм не живеться, хай все у них не ладиться!

  Після цього візьміть ту частину, де зображена суперниця, повільно піднесіть її до полум'я свічки, підпаліть і покладіть в приготовлену ємність. Нехай воно прогорить повністю. Дочекайтеся цього моменту і, здувши утворився попіл, скажіть:

  Здував всю любов раба Божого (ім'я чоловіка) до раби Божої (ім'я суперниці)! Розлюбити їм один одного допомагаю!

  Ту половину знімка, де зображено чоловіка, залиште і кожен день вимовляєте над нею текст:

  Чоловік мій улюблений, про дружину згадай, Повертайся до мене, в сім'ю! Щастя і благополуччя нас чекає, Любов і спокій, бути разом нам завжди. амінь!

  Подіє ритуал зовсім скоро. Зазвичай протягом 1 місяця коханий йде від коханки. До того часу, поки це не сталося, повторюйте змова на його частину фотографії щодня.

  Як позбутися від нелюбимого чоловіка?

  Подібні обряди використовуються дружинами, які хочуть розійтися зі своїми чоловіками, але, в силу певних обставин, не можуть зробити це без сторонньої допомоги і магічного втручання.

  Розлука на хрест

  Для проведення ритуалу вам потрібні такі атрибути:

  • ніж з чорною ручкою;
  • ємність, наповнена водою.

  ємність, наповнена водою
  ніж з чорною ручкою


  Доведіть рідину до кипіння і, поки вона буде ще дуже гарячою, намалюйте в повітрі над нею кілька хрестів. Продовжуйте виконувати цей рух, повторюючи текст:

  Як диявол від хреста святого біжить, та від церкви православної, так нехай і раб Божий (ім'я) від ганку рідного біжить, та від мене, раби Божої (ім'я). Воля моя сильна, слово вірно, та діло ліплення. Чи піде раб Божий (ім'я) від мене, раби Божої (ім'я) на всі чотири сторони, та й озиратися не стане. І збудеться, що сказано. Амінь. Амінь. амінь.

  Далі рідина використовується для приготування їжі (краще за все, якщо це перша страва). Їм потрібно нагодувати чоловіка. Простежте за тим, щоб це блюдо їв тільки він, і як можна більше. Вже через 7-10 днів чоловік сам вирішить, що вам пора розірвати відносини.

  Розлука з фотографії

  Є ще один поширений обряд на розлуку з використанням знімка - в цей раз магічний вплив виявляється на вас і вашого чоловіка. Візьміть фотографію, на якій ви зображені поруч і порвіть її на 2 частини.

  Зробити це треба з усією ненавистю, що у вас накопичилася. Продовжуйте розривати фотографію, поки він неї не залишиться багато клаптиків. Їх складіть в блюдце, підпаліть і скажіть:

  Ось і згоріли ваші добрі стосунки, і ви розбіглися.

  Коли фотографія догорить, попіл викиньте у вікно і промовте:

  Як попіл розлетівся, так і ви один від одного назавжди розлетілися і розбіглися.

  Змова на розлуку - порятунок від подружжя

  Чоловіки також використовують замовляння для руйнування шлюбу. Відбувається це значно рідше, проте існують особливі ритуали, які допомагають чоловікам позбутися ненависних дружин.

  Для здійснення змови дружину потрібно озброїтися чорним і білим аркушами паперу. Спочатку берете чорний лист і пишете на ньому ваші імена. Тепер скажіть вголос текст:

  Як мені сніг вчорашній не потрібен, як трава суха не потрібна, як дружина коса, кульгаючи, дурна не потрібна мені в любезніци, так і я, раб Божий (ім'я) Не буду потрібен рабу Божу (ім'я) ні вдень, ні вночі, ні ввечері, ні вранці, ні сьогодні, ні завтра і ніколи. Відвернися дружина (ім'я), відвернися, та до іншого нареченого повернись. Що сказано, то збудеться. Ключ, замок, мову. амінь.

  Тепер папір розривається на дрібні шматки і спалюється дотла. Коли попіл буде розвіяний, візьміть білий аркуш і викладіть на ньому всі свої надії, мрії та бажання. Опишіть майбутню дружину і своє подальше життя. Білий листок складіть в 4 рази і надійно сховайте. Після проведення ритуалу ваша дружина зникне з вашого життя, і дороги ваші більше не перетнуться.

  Будь-який, навіть самий сильний бунт може не подіяти, якщо ви насправді не хочете цього. Тому, перш ніж вдаватися до допомоги магії, зважте всі "за" і "проти", оцініть власні можливості і, тільки після цього, беріться за чаклунство.