Головна » Змови і Заклинання » Змова на продаж квартири - мрія будь-якого ріелтора!

  Змова на продаж квартири - мрія будь-якого ріелтора!

  Ритуали, пов'язані з торгівлею, використовувалися ще купцями для досягнення додаткового прибутку. Не гребували поєднувати відразу кілька змов, обрядів і оберегів. У X і XI ст., Наприклад, торговці не гребували проводити язичницькі обряди і тут же йти молитися православним святим.

  Хоча в ті часи торгове чаклунство було прерогативою обраних і ретельно охоронялося від обивателів, зараз доторкнутися до давньої традиції і отримати бажане є можливість у кожного. В процесі виконання обрядів на успішну торгівлю використовуються пов'язані з будинком і побутом предмети - віники, сіль, різна деревина.

  Змова на продаж квартири на ялинкові голки

  Це ефективний змову на швидкий продаж квартири. Як правило, торгова угода після ритуалу здійснюється швидко, а покупець погоджується із запропонованою ціною без торгу. Не варто надмірно завищувати ціну, якщо нерухомість цього не варто - вартість квартири повинна бути справедливою.

  Для змови потрібно кілька голок ялини (три або чотири). Соснові не підходять - потрібна ялина. Голки можуть бути як свіжими, так і сухими.

  Потрібно взяти в руку голки, стиснути кулак і потримати їх так кілька секунд. Після розтиснути руку і прошепотіти замовні слова:

  Голочка ялинова, приколи товар мій до купця.
  Нікуди він від нього не втече,
  Завжди в мій будинок за покупкою прибіжить.
  Ключ. Замок. Мова. амінь.

  Наговорені ялинові голки ховаються в квартирі, яку планується продавати, так, щоб їх ніхто не побачив. Залишати голки в проданої квартирі не можна, їх забирають з собою після укладання угоди і викидають. Змова підходить для успішної реалізації машини і інших товарів.

  Змова на продаж землі на монету

  Змова підходить, якщо потрібно продати город, сад чи земельну ділянку. Проводять ритуал, коли на продаж виставлено заміський будинок наданого ділянкою.

  Торгова магія працює добре, тільки якщо просити у покупця справедливу ціну. В іншому випадку "відповідальні" за угоду суті будуть обурені, змова не подіє.

  На майно, що продається ділянці необхідно закопати дрібну монету, яка в ходу, з такими словами:

  Вигода моя - в Матінці Сирий Землі. Годувальниця моя, удачею поділися, доріжкою покупцеві розстелили. Візьму за тебе я повну ціну - ні зверху не вимагатиму, ні задешево не продам.

  Змова на вдалий продаж квартири на ключі

  Квартири, будинки і машини завдяки цій змові виходить продати швидко і без клопоту. Ритуал допомагає отримати гроші за приміщення, які виставлені на продаж вже кілька років, але ніяк не виходить їх збути.

  Читати потрібно на ключі від квартири, яка продається, три рази. Якщо дорога квартира, котедж або машина престижної марки, кількість прочитань змови збільшується: читають три, сім, дев'ять, одинадцять, тридцять три, сімдесят сім чи сто вісім разів. Від того, наскільки масштабною буде покупка для середньозаможного громадянина, теж залежить кількість прочитань.

  Текст змови:

  Як коваля кувати треба, орачеві орати, купцеві - торгувати,
  Попу за народ чесної молитися,
  А мені до церкви ходити та хреститися,
  Так і покупцеві доброму, багатому і щедрому
  До моєї хати прийти, за нього розплатитися і в ньому оселитися.
  амінь.

  Змова на швидку продаж будинку під час прибирання

  Перед тим як виставляти житлове приміщення на продаж, хороший господар зробить прибирання. Цей момент використовують, щоб прочитати діючий змова на швидку продаж будинку і залучення покупців.

  Підлоги в усьому будинку або квартирі треба мити одним відром води, не змінюючи. Можливо, це буде друге або навіть третє миття - залежить від стану продаваної нерухомості. Мити потрібно скрізь, у кожній кімнаті і навіть в коморі і на балконі, якщо такі є.

  Необхідно простежити, щоб до глибокої ночі брудна вода після миття підлог простояла недоторканою і рідина ніхто не вилив. Близько 3 години ночі над відром з водою читають такий наклеп три рази:

  Віддаю тебе в хороші руки, щоб не було нудьги. Притягну собі нового мешканця - доброго молодця, а мене відпусти. амінь!

  Після потрібно вийти у двір і вилити брудну воду в землю. Якщо це квартира, вилити рідину можна біля під'їзду на клумбу або газон, якщо приватний будинок - за хвіртку. Не можна ні з ким розмовляти і озиратися. Якщо зустріти когось або заговорити (неважливо, вголос чи пошепки), чаклунство на продаж не подіє.

  Сильні змови на продаж будинку на віник

  Щоб прочитати змова, потрібно трохи святої води і віник. Святу воду беруть у церкві в будь-який день або використовують ту, яка вже є вдома. Віник слід купити в п'ятницю, без торгу.

  Змова читають в будь-який день, але тільки коли встає сонце. Бажано, щоб сонячний диск було видно. Слід побризкати на віник святою водою і наговорити:

  Ось я сміття вимітаю, будинок очищаю, щоб виблискував і клієнтів багатих залучав. Терміну три дні даю, святою водою слово скріплюю. амінь.

  Потім підмітається весь будинок або квартира, не забуваючи про балконі. Так роблять три дні поспіль: кожен раз потрібно знову бризкати водою на віник, читати змова і ретельно підмітати приміщення.

  Є й інший змова на швидкий продаж квартири або будинку, який читається на віник. Нічого не потрібно, крім віника, який не обов'язково повинен бути новим або купленим в певний день, але краще підходить придбаний без торгу в п'ятницю.

  Наклеп на віник читається близько третьої години ночі:

  Як я сміття мету, вимітаю, так до себе покупців прибиваю. Перший приїде, другий прийде, третій купить, собі забере. амінь.

  Підмітати весь будинок або квартиру потрібно на світанку, коли тільки здасться заграва. Повторювати ритуал необхідно три дні поспіль - вночі наговорювати на віник, а при перших променях сонця підмітати їм квартиру, виставлену на продаж.

  Змова на хорошого покупця

  Часто при продажу нерухомості трапляються ситуації, коли від клієнтів відбою немає, але ніхто не горить бажанням здійснювати покупку. Якщо приходять тільки грубі, скупі і неприємні люди, можливо, це пристріт або відбиток чужого негативу. Позбавляються від псування, не вдаючись до очищує ритуалам, просто перекривши наклеп цією змовою.

  Буде потрібно трохи меду, десять монеток і дванадцять церковних воскових свічок. Перед сходом сонця в четвер необхідно розставити свічки по колу, в центрі якого розмістити невелику чашку або миску, де складені підготовлені монетки (будь-якої гідності) і мед. Якщо мед твердий і зацукровані, краще розтопити продукт бджільництва. Обряд застосовують спільно з змовами на швидкий продаж бізнесу.

  Коли ось-ось повинно буде зійти сонце, слід почати запалювати свічки за годинниковою стрілкою, примовляючи:

  Новий день приходить, світло новий в мій будинок заходить.
  Не я свічки підпалюю, а сонячний промінчик їх осіняє.
  День новий мій будинок заповнює, монетки блиск,
  А меду солодкість додає.

  Після монети кладуть під поріг, не витираючи їх від меду. Залишки меду бажано тоненько нанести на одвірок і по маршруту покупців. В результаті змови квартира буде викликати у покупців тільки позитивні реакції: навіть похмурі і мовчазні люди залишаться задоволені запропонованою ціною.

  Змови на продаж квартири - прекрасні помічники, якщо потрібно швидко продати нерухомість. Не слід забувати, що необхідно докладати зусилля для здійснення угоди - якщо не розмістити жодного оголошення, точно ніхто не прийде, до якою б сильною магії не вдаватися.