Головна » тварини » Жираф застряг між гілками дерева

  Жираф застряг між гілками дерева

  Цей жираф жив в китайському зоопарку міста Куньмін. Зовсім недавно відвідувачі цього місця стали свідками трагедії: тварина вирішила почухати шию об дерево, але застрягло між гілок.

  Жирафа мучив свербіж в шиї. Коли він вирішив почухатися об дерево, його голова застрягла. Самостійно вивільниться тварина не змогло. Терміново прибули співробітники парку також кілька разів намагалися виштовхати його голову, але всі спроби надали безуспішні. Тоді вони вирішили відпиляти одну з гілок. Правда, коли це зробили, було вже надто пізно.

  Після вивільнення тварина впала на землю. Воно було без свідомості, тому терміново була потрібна допомога ветеринарів. Прибулі медики зробили непрямий масаж серця, після чого жираф сіпнувся декілька разів. Однак через отримані травми він все одно загинув.

  До слова, тварині було 10 років, його звали Хайронг. У місцевому зоопарку він провів 5 років. Є відео трагедії, але вразливим його дивитися не слід.

  Як ви вважаєте, зоопарки повинні краще продумувати систему безпеки для тварин? Розкажіть про цей випадок друзям, зробіть репост!