Головна » Суспільство » Жилетки з піском для учнів для чого вони?

  Жилетки з піском для учнів для чого вони?

  Німецькі школи придумали цікавий спосіб зробити гіперактивних дітей більше посидющими - вони просять їх носити жилети з піском. Така конструкція має вагу 1,2-5 кг, а використовується вже в двох сотнях шкіл по всій країні. Правда, у нововведення є і противники.

  Вартість жилетів коливається в районі 140-179 євро за штуку. Багато вчителів і керівники навчальних закладів визнають предмети досить ефективними. Однак незважаючи на те, що їх вага розподіляється рівномірно, за раз їх можна носити тільки півгодини. Придумали таке винахід через те, що неспокійних дітей з кожним роком стає все більше, а подібний одяг здатна впоратися з проблемою без медикаментозної допомоги.

  До слова, носити жилети дітей не змушують, вони самі роблять це із задоволенням. Подібна практика, до речі, є і в Америці, але там обважнення використовують для аутистів.

  Одяг не обмежує руху, зате допомагає концентрації уваги і зосередженості на уроках. Відзначають це не тільки педагоги, а й більшість батьків.

  Однак противники порівнюють одяг з гамівні сорочки з психлікарень, що може не лучім чином позначитися на психіці дитини. Інші і зовсім порівнюють метод з тортурами через те, що таке "клеймо" нібито соромно носити перед однокласниками. Лікарі ж побоюються наслідків для здоров'я: оцінити їх поки складно в силу того, що ця методика є нововведенням і поки мала вивчена.

  А ви підтримуєте такий метод боротьби з гіперактивністю? Розкажіть про нього своїм друзям, зробіть репост!

  Попередня стаття
  Рідке чи скло?