Головна » знаменитості » Забуті голлівудські зірки

  Забуті голлівудські зірки

  Їх любили мільйони, на фільми з їх участю моментально скуповували квитки у всіх кінотеатрах, а зараз їх забули. Чому улюблені голлівудські зірки відходять у минуле?

  Джессіка Альба

  Латиноамериканська зірка прославилася після робіт в таких картинах, як "Темний ангел", "Фантастична четвірка" і "Місто гріхів". Дівчина навіть була номінована на премію "Золотий глобус". Тривожний дзвінок пролунав у 2008 році: комедія "Секс-гуру" з тріском провалилася, а сама знаменитість перейшла в розряд актрис другосортного кіно.

  Аманда Байнс

  Актриса прославилася в зовсім юному віці, а після виходу на екрани фільму "Вона - чоловік" отримала загальне визнання і популярність. Критики і глядачі пророкували їй безхмарне майбутнє, але прозаїчні проблеми - алкоголь, порушення закону, а також 3-річний умовний термін - перекреслили колишні досягнення.

  Миша Бартон

  Ще одна артистка, яка після слави, що обрушилася на неї в ніжному віці, кинулася у всі тяжкі. Крім того, через "зоряної хвороби" Бартон стала дуже недбало ставитися до своєї роботи. Однак дівчина, здається, зуміла взяти себе в руки і встала на шлях виправлення.

  Маколей Калкін

  Хіба можна уявити Новий рік без комедії "Один вдома", де пустотливий хлопчисько вміло розправляється з нахабними бандитами? Найуспішнішому дитині Голлівуду кар'єру зіпсував батько, який вирішив нажитися на славі сина і став вимагати нечувані гонорари. Маленького Калкіна перестали запрошувати на зйомки, але і в дорослому віці він не зміг повторити свій тріумф. Зараз Макколей залишив всі спроби повернутися в Голлівуд.

  Фредді Принц-молодший

  Молода людина, улюбленець публіки, після вдалих ролей у великій кількості картин несподівано зник з екранів. Однак історія Фредді не так сумна, як у інших зірок рейтингу. Актор просто вирішив стати продюсером і режисером, залишивши зйомки в кіно.