Головна » простір » Заблукав на Уралі малюк 5 днів виживав, як справжній мужик

  Заблукав на Уралі малюк 5 днів виживав, як справжній мужик

  4-річний Діма Пєсков пропав під час сімейного походу, мало не на рівному місці. Тато взяв сина за дровами, відійшов від палатки на 50 метрів, і в якийсь момент відправив Діму назад. По прямій Діма не пішов.

  Перший час шукали самостійно. Потім залучили МНС - гуляти по лісах Уралу не варто поодинці і дорослим. К 5-ому дню все зневірилися знайти дитину: його міг з'їсти ведмідь, він міг потонути в близькому болоті, та й просто вже було зрозуміло, що хлопчині чотирьох років від роду в лісі не вижити.

  Однак, ніхто пошуки не кинув. Раптово сліди Діми виявилися за болотом. Рятувальники проревізуйте ділянку і знайшли бідолаху в 7 кілометрах від місця, де стояв намет його батьків.

  За 5 днів рятувальники прочесали 150 квадратних кілометрів лісу. І не дарма - дитина зумів вижити. Один, в лісі, де вже давно прокинулися від сплячки ведмеді.

  Звичайно, дитина пережила жахливий шок. Втомлений, замерзлий, покусаний кліщами - але живий. Зараз життя Діми нічого не загрожує, він проходить реабілітацію. Справжній мужик зростає!