Головна » Астрал » Навіщо потрібен третє око людині і що це таке

  Навіщо потрібен третє око людині і що це таке

  Езотерики, йоги і послідовники східної культури запевняють, що третє око є у кожної людини. Користуватися закладеними здібностями вміють деякі. Явище порівнюється з органом почуттів, дарує інше сприйняття реальності, дає бачити енергетичну складову світу і розкриває безліч можливостей, властивих екстрасенсів.

  У літературі зустрічається думка, що люди народжуються з відкритим третім оком, але підсвідомість людини блокує додатковий орган почуттів. Люди перестають ним користуватися і не вірять, що такий існує. У більшості третє око заблокований, і паранормальних здібностей немає.

  У період становлення особистості суспільство нав'язує рамки, правила, обов'язкові до виконання, вирішує, у що вірити, а в що - не можна. Громадська думка замінює власне уявлення про світ. Екстрасенси, що не були оточені рідними зі здібностями, страждали від нерозуміння оточуючих.

  Дитина звик вірити, що говорять батьки або дорослі люди. Дитя - чисте полотно, на якому суспільство малює звичну, шаблонну картину. Дані, з якими немовля з'явилося в цьому світі, затуманюються, замінюються звичайними цінностями, поглядами.

  Діти після народження вміють бачити ауру. Через соціуму вони втрачають ці здібності. Третє око залежить від віри в його існування і вміння сподіватися на чудеса. Якщо ці риси людині невластиві, відкрити його буде неможливо. Головні умови розвитку аджна-чакри - терпіння, завзятість і віра в успішність дій.

  Третє око - ознаки

  Ознаки третього ока, якщо людина не робив ніяких дій, щоб розвинути містичний орган почуттів, зустрічаються рідко. Можуть похвалитися їм екстрасенси, батьки яких з самого дитинства займалися розвитком.

  Ознаки відкритого третього ока можна помітити в процесі виконання спеціальних вправ, роботи з відповідної чакрой і під час енергетичних практик. Вони стануть орієнтиром у ступеня формування.

  Уміння бачити ауру - перший виражений успіх, якщо розвивати чакру третього ока. Люди прагнуть навчитися бачити аури. Практикуватися в цьому потрібно одночасно з вправами на відкриття аджна-чакри і підзарядкою енергії.

  Згодом з'являється вміння бачити світ з незвичайних ракурсів, очима птахів. Існує і вміння бачити події минулого і сьогодення, що відбувається в іншому місці.

  У міру навчання картинки, побачені нефізичні зором, стають яскравішими і чіткіше. Людина з повністю відкритим третім оком дивиться все, що було, відбувається або трапиться в майбутньому. Екстрасенси заглядають в інші світи, спілкуються з мертвими і отримують різноманітні надприродні здібності.

  Ясновидіння і третє око

  Ясновидіння - вміння знати, що недоступно. Має на увазі можливість заглядати в майбутнє і дізнаватися таємниці минулого, здатність бачити, що відбувається в будь-якому місці, навик заглядати в інші світи.

  Включає можливості, що дає третє око: бачити ауру, енергетичні потоки місць сили, властиві предметам і місцевостям. На підставі цієї інформації можна вгадати події, пов'язані з місцем або річчю, дізнатися справжні емоції і думки людини за кольором аури.

  Люди з відкритим третім оком стають ясновидицями, адже вони знають дійсно більше тих, які вважали за краще не вірити в існування чакр або паранормальних здібностей.

  Дар до магії третє око не надає: це як додатковий орган почуттів, але не чарівна паличка, яка зробить сильним чаклуном будь-якої людини.

  Око Шиви або чакра третього ока - східні традиції

  Аджна-чакра

  На Сході є таке поняття - очей Шиви. Шива - верховне божество в індуїзмі, творець санскриту, йоги. Нарівні з Вішну і Брахмой входить в духовну тріаду індуїстського пантеону.

  На лобі божества - там, де розташовується незримий орган почуттів у людини, - зображений ще одне око, третій. Притаманне східній культурі назва цього явища - очей Шиви.

  Чакри - ще одне поняття, тісно пов'язане з індуїзмом і духовними практиками Сходу, з йогою і аюрведою. Головну роль у розвитку терміна зіграло йогічний напрямок індуїзму. Європі поняття чакра стало знайомим і звичним в минулому столітті. Всього є сім чакр, одна з них - третій очі, аджна-чакра.

  На Сході вірили, що розвиток аджна-чакри дає можливість переміщатися в інше тіло при загрозі смерті. Подібні події були в біографії Лобсанг Рампа. Робота над чакрою дарує мудрість, духовність, всезнання і усебачення - нагадує опис здібностей тибетських ченців.

  Шишковидна заліза і третє око - думка вчених

  Дослідники вважають, що поняття третє око - шишковидная заліза, розташована всередині людського мозку (епіфіз). Епіфіз або шишковидна залоза має круглою формою, рухається подібно людському оку, має лінзу.

  Шишковидна заліза необхідна для вироблення мелатоніну і регуляції багатьох процесів в організмі. Вчені не вважають, що епіфіз відповідає за ясновидіння або інші паранормальні здібності.

  Хто має рацію - вчені або містики? Можливості людського мозку до кінця все ще не досліджені. Відомі кожному цікавиться екстрасенсорикою людині речі науці просто недоступні, але ситуація обов'язково зміниться через десятки або сотні років.

  Третє око необхідний кожній людині, але не набагато судилося стати знатними магами і екстрасенсами. Формування чакри третього ока виробляє інтуїцію, силу волі і навчить новому.