Головна » Людина » Чи живуть вампіри серед нас?

  Чи живуть вампіри серед нас?

  Багатьом з нас головний герой роману Стефані Майер "Сутінки". Едвард гарний і сильний, володіє безліччю феноменальних здібностей. Як в такого не закохатися?

  Однак вчені стверджують, що вампіри існують не тільки на сторінках книг, але і в реальному житті.

  Як правило, люди-вампіри страждають дуже рідкісним захворюванням, яке називається порфірія. Ця недуга можна віднести до спадкових. Його головний симптом - неможливість організму виробляти червоні кров'яні клітини (еритроцити).


  Через те, що шкіра хворих на порфірію слабо пігментована, перебувати довго на сонці їм не можна. Під впливом променів їх шкірний покрив загоряє. Шкіра набуває темно-коричневий відтінок. Однак після прийому сонячних ванн епідерміс стоншується, і на його поверхні утворюються шрами і виразки.

  Також у хворих дуже суха шкіра навколо рота, губ і ясен. Тому, дивлячись на хворого, можна подумати, що його рот і зуби закривавлені. Погодьтеся, що людина з таким захворюванням дуже скидається на вампіра.


  Крім порфірії в світі зустрічаються люди з синдромом Ренфілда. У цьому випадку хворі мучаться від постійної спраги крові. При цьому їм все одно, яку кров пити - тварини або людини.

  сучасні вампіри

  У XXI столітті вампірами з синдромом Ренфілда були визнані кілька людей. Один з них - Петер Кюртен з Німеччини. Він вбивав своїх жертв не просто тому, що йому подобався сам процес катувань, а для того, щоб випити їх кров.

  Петер Кюртен

  Якщо ви оглянете фото хворих синдромом Ренфілда, то побачите, що вони не володіють привабливою зовнішністю і аристократичними манерами. Вони більше схожі на серійних маніяків з психічними порушеннями.

  Тепер ви точно знаєте, що вампіри існують і краще триматися від них подалі!

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями, зробіть репост!