Головна » особистості » Життя без кордонів, або як кинути все і колесити по світу на фургоні

  Життя без кордонів, або як кинути все і колесити по світу на фургоні

  Життя в подорожі - мрія багатьох людей. Здійснити її вирішуються не всі, адже дуже страшно зробити крок у невідомість, залишившись без постійного доходу від стабільної роботи. Але ця пара ризикнула, через що зараз неймовірно щаслива.

  Раніше Маріон Генрі займала нудну посаду менеджера з маркетингу, а Флоріан Фраде працював інженером. В один прекрасний день пара зрозуміла, що пора щось змінювати, тому обидва кинули заяви про звільнення на стіл начальству.

  Французи на свої заощадження купили старенький фургон Ford Transit, а на його переробку витратили ще приблизно 320 тисяч в перерахунку на рублі.

  Зараз вони подорожують по Європі, а компанію їм склали кіт і собака.

  Фургон повністю обладнаний для комфортного життя, він являє собою міні-квартиру. Щоб все це зробити, хлопці витратили цілих півроку.

  За плечима у пари вже більше 41 тисячі кілометрів! А відвідати вони вже встигли 7 країн: Шотландію, Уельс, Англію, Швейцарію, Австрію, Німеччину, Словенію. У найближчих планах - Італія і Хорватія.

  Як прийшла ідея кинути все і жити в подорож? Після невеликої поїздки до Швейцарії на цьому ж фургончике. Спочатку пара придбала його для міні-відпусток, але коли надихнулася життям на колесах, то переобладнала.

  Як зізнаються самі Маріон і Флоріан, їхнє життя зовсім не відрізняється від життя в квартирі. У фургоні все менше за розміром, але тут так само можна спати, готувати, прибирати.

  Зате відчуття захоплення від того, що відбувається і того, що кожен ранок починається в новому місці - просто безцінне.

  Вранці пара прокидається, снідає, прибирається і відправляється до наступної точки свого маршруту. Вони ходять в походи, купаються і засмагають, плавають на човнах і ведуть свій блог про подорожі і життя на колесах.

  Хлопці впевнені, що ці пригоди того варті. У них не завжди все гладко, труднощі теж бувають, але вони впевнені, що свобода для них безцінна, головне - не боятися зробити перший крок.