Головна » Інтернет » Життя без дзвінка будильника. Частина 2

  Життя без дзвінка будильника. Частина 2

  Кому потрібен віддалений контент-менеджер?

  Люди цієї професії затребувані на всіх комерційних сайтах, де доводиться щодня оновлювати інформацію, вести стрічку новин, публікувати прайс-листи, відомості про товари, опис послуг, працювати з коментарями, форумом, блогом.

  Зауважимо, що з кожним днем ​​підвищуються вимоги до корпоративних сайтів. Уже стало мало просто залити на них інформацію. Корпоративний сайт повинен бути "живим організмом", мати контакт з цільовою аудиторією. Тому все частіше в організаціях стали з'являтися вакансії контент-менеджера. При узгодженні з керівництвом, більшу частину роботи можна виконувати віддалено. Як бачите, ця посада дуже затребувана.

  Скільки отримує контент-менеджер і тривалість робочого дня

  В основному оплата праці договірна, але невеликі компанії оплачують до 12000 рублів на місяць за один проект. Це не так уже й мало, якщо враховувати, що працюючи віддалено, досвідчений контент-менеджер може обслуговувати кілька проектів, а це вже відмінна можливість поєднувати будинок і роботу.

  Робочий час залежить від сайту і кількості взятих проектів. Якщо сайт маленький, то його наповнення не займатиме багато часу, але якщо взяти в роботу кілька проектів, то це вийде цілий робочий день.

  Де знайти цю роботу?

  Дана вакансія зустрічається на біржах фріланса, форумах або групах ВК "Дистанційна робота", на сайтах з працевлаштування. Для пошуку роботи можна задіяти і особисті зв'язки, можливо десь потрібен контент-менеджер для корпоративного сайту.

  Заздалегідь складіть своє резюме. Опишіть в ньому якими знаннями і навичками ви володієте, ваші сильні сторони як особистості, розкажіть про свій досвід роботи. Не впадайте у відчай, якщо вам відмовлять, продовжуйте пошуки, систематично переглядайте форуми та біржі. І все у вас вийде!

  Плюси і мінуси

  Переваги цієї професії:

  • найголовніший "плюс" - це можливість суміщення цієї роботи з навчанням або основною роботою;
  • можливість працювати віддалено;
  • професійне зростання і саморозвиток, так як кожен день доводиться працювати з новою інформацією.

  недоліки:

  • дана робота не має на увазі перерви і відпустки:
  • малорухливий спосіб життя, монотонність, велике навантаження на органи зору.

  Інтернет завойовує світ, а потрібна інформація доходить до нас завдяки людям цієї дивовижної професії, які не тільки журналісти, а й вебмастера, кадровики, психологи, дизайнери. І хоча ця професія складна, але зате цікава, та й працювати можна як вдома, так і в будь-якій точці світу.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!