Головна » бізнес » Життя без дзвінка будильника. Частина 1

  Життя без дзвінка будильника. Частина 1

  Як можна "жити без будильника"? Як перестати жити строго за графіком, коли підйом о 7 ранку, щоб не запізнитися на роботу, восьмигодинний робочий день з понеділка по п'ятницю (це в кращому випадку), дорога додому? В результаті домашні справи робляться в поспіху, діти виховуються мимохідь, мінімум уваги отримують близькі. В результаті ми стаємо схожі на білку в колесі. Але ж цей "біг" може зупинити робота контент-менеджером віддалено. А це вже графік роботи складений з урахуванням своїх потреб.

  Давайте розберемося, що таке контент?

  Всі інтернет-ресурси містять тексти, картинки або фотографії, відео, тобто містять інформацію або іншими словами містять контент. До речі, контент це англійське слово, в перекладі воно і позначає зміст. Але ж інформація на інтернет-ресурс не береться нізвідки, її розміщують спеціальні люди, контент-менеджери.

  Саме ця людина за кадром підбирає не тільки цікаву, але і корисну інформацію, такий матеріал (статті, відео, інтерв'ю, новини і т.д.), який був би цікавий відвідувачу, залучав би користувачів на даний інтернет-проект і допомагав його просуванню . Робота контент-менеджера, чимось схожа на професію редактора газети, але найчастіше це віддалена робота, але також вимагає великого досвіду і знань, відповідальності та витримки.

  Якими навичками і знаннями повинен володіти співробітник?

  • Бажано, щоб у контент-менеджера було освіту і досвід журналіста. Він знав, чому новина відрізняється від статті, що таке прес-реліз, умів "смачно" подавати необхідний матюкав, писати його не тільки швидко, грамотно, а й цікаво.

  • Відмінно розбиратися в темі сайту. Складно грамотно написати про медицину, комп'ютерах або інших речах, якщо в них не розбиратися.
  • Бути хорошим психологом. Адже менеджеру сайту доводиться спілкуватися з копирайтерами, модераторами, відвідувачами сайту.
  • Іноді на контент-менеджера покладають обов'язок контент-маркетолога, тобто коли крім своїх робочих функцій доведеться розробляти контент-маркетинговий план (який матеріал необхідно розміщувати на сайті, щоб збільшити його просування в мережі).
  • Контент-менеджер - це ще і кадровик. Адже йому доводиться підбирати авторів для роботи, складати для них технічні завдання.
  • Відмінна грамотність - це одне з головних вимог. Викладати свої думки потрібно грамотно, без помилок і друкарських помилок. Тим більше що контент-менеджеру доводиться бути і редактором, перевіряти вже готові статті копірайтерів.
  • Хороший художній смак прийде на допомогу в підборі картинок, фотографій. Контент-менеджер повинен вміти розбиратися в графічних редакторах, обробляти фото, складати графіки.

  • Наступна вимога - це уважність і хороша пам'ять, так як обсяг роботи досить великий.
  • Ну і, звичайно, це високе почуття відповідальності. Адже контент-менеджеру люди довіряють свої ресурси, в які вкладені гроші, і покладають надію, що їхні витрати виправдаються.

  Чи не злякалися цих вимог до співробітника? Звичайно, професійному журналісту, маркетологу, філологу знайти роботу простіше, так як він має вже базові знання. Але і ви не впадайте у відчай, всьому можна навчитися. В інтернеті часто проходять вебінари, на яких навчають всім тонкощам це професії. У пошуках інформації про ці інтернет-курсах заодно пошукайте навчання і професії інтернет-маркетолога.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!