Головна » Екстрасенси » Ясновидиця Гала Поліщук подарує надію на краще

  Ясновидиця Гала Поліщук подарує надію на краще

  Якщо ви вирішили скористатися допомогою екстрасенсів, то обов'язково звертайтеся до тих, хто вже достатній мірі проявив свої здібності і довів, що володіє рідкісним даром. Один з таких екстрасенсів - Гала Поліщук.

  гала Поліщук

  Якщо ви хочете з нею зв'язатися і потрапити на прийом, то необхідно написати їй листа з описом проблеми на її пошту - [email protected]. Це все контакти ясновидиці, які відомі на даний момент.

  Гала не зареєстровано в соціальних мережах і не має офіційного сайту. Відомо, що тепер жінка живе в Москві і прийом веде саме там. Тому, якщо вам необхідна її допомога, надішліть листа на електронну адресу, після чого вона зв'яжеться з вами і призначить особисту зустріч.

  Біографія ясновидиці Поліщук

  Справжнє ім'я Гали Поліщук - Галина Булацевская. Народилася жінка в Фергані. Як у більшості екстрасенсів її здатності почали проявлятися ще в ранньому дитинстві. Гала визнається, що тоді не могла навіть уявити, що вона особлива і була впевнена, що все, що може вона, вміють і інші люди. Але у віці 10 років дівчинка зрозуміла, що у неї насправді дивовижні здібності. Галина каже:

  Коли мені було 10 років, я почала відчувати присутність мертвих людей поруч зі мною. Чи варто говорити про те що мене це сильно налякало? Це і так очевидно.

  Поступово Поліщук стала простіше сприймати те, що з нею відбувалося. Вона навчилася концентруватися на отриманих відомостях, контролювати потік отриманої інформації, правильно її трактувати.

  Процес становлення, як екстрасенса, зайняв у неї чимало часу, так як це важка праця і ставитися до цієї роботи потрібно серйозно.

  Освоїти дар дівчинки допомагали родичі. Як в більшості випадків, дивовижні здібності Галини дісталися їй по жіночій лінії. Мама Булацевской - справжня цілителька, яка використовує змови і накладенням рук лікує найрізноманітніші хвороби.

  Відомої ясновидиці була і бабуся Галини, вона спілкувалася з мертвими, влаштовувала спіритичні сеанси, могла працювати з картами Таро і безпомилково пророкувала майбутнє.

  Дівчинка часто задавала мамі питання, спостерігаючи за тим, як вона працює:

  Як це все у тебе виходить?

  На що завжди отримувала 1 відповідь:

  Я роблю все з любов'ю.

  У віці 15 років Галина почала виразно відчувати мертвих людей, які перебували поруч з нею. У більшості випадків це були не родичі, а невідомі люди. Найчастіше це були душі, які приходили передати важливе послання своїм родичам. Досить часто душі просили попередити своїх рідних про майбутні події.

  Юній Ясновидица і було дуже страшно в перший час подібне спілкування. Дівчина не могла зрозуміти, чому їй дістався саме такий дар. Але як би не було важко, вона завжди згадувала мамин рада і намагалася все робити з любов'ю.

  Поліщук зрозуміла, що для того, щоб душі заспокоїлися і покинули її, необхідно віддавати їх багато любові і передавати все, що не хотів сказати своїм рідним. Але навіть такі дивовижні події не переконали Галину відразу в тому, що вона дійсно екстрасенс. Усвідомлення всього, що з нею відбувається, прийшло вже в більш дорослому віці.


  Тому на деякий час дівчина вирішила ігнорувати свій дар, прокласти, як проста людина працювати, утримувати сім'ю, насолоджуватися простими моментами. Але все це було не те. Щось мучило її душу і чітко розуміла, що живе не повним життям, що їй чогось не вистачає.

  У цей момент жінка знову згадала про свій дивовижний дар. Розвивати його допоміг відомий білоруський астролог. Цілих 5 років Гала вивчала астрологію, психологію і способи роботи з картами Таро.

  Після того, як Галина пройшла весь курс навчання, вона зрозуміла, що тільки займаючись улюбленою справою вона може бути щаслива, тому що буде приносити користь іншим людям, допомагати їм і жінка усвідомила, що це дійсно її призначення. На сьогоднішній день вона допомагає сотням людей і дає їм надію на щасливе майбутнє.

  Чим саме займається ясновидиця Гала Поліщук?

  Гала Поліщук в епізоді БЕ

  Екстрасенс стверджує, що головне завдання - допомагати людям зрозуміти самих себе, зробити їх щасливішими, направити їх енергію в правильне русло. Жінка з легкістю контактує з духами померлих, доносить до людей інформацію, яку хочуть передати їх предки.

  Також Гала рятує людей від енергетичних вампірів, захищає їх від різноманітних прив'язок і негативних енергетичних програм. Екстрасенс впевнена, що якщо подарувати людям досить теплоти, любові і позитиву, то вони перестануть до себе притягувати негативну енергію і стануть набагато сильніше.

  Відгуки свідчать, що після спілкування з Галой пропадає депресія, люди починають розуміти, в чому їхня місія і що їм необхідно зробити в цьому житті.

  Також Гала Поліщук бере участь в програмі "Слідство ведуть екстрасенси" де разом зі своїми колегами Ганною Гальерс, Жанною Шулакової, Ілоною Калдре, Оленою Курилова та іншими допомагає розкрити найрізноманітніші заплутані ситуації.

  Якщо з кимось із ваших близьких або друзів трапилася біда і ви розумієте, що уникнути магічної допомоги неможливо, зверніться до досвідченого екстрасенси. Намагатися вирішити подібні проблеми самостійно іноді досить небезпечно, тому краще довіртеся професіоналам.