Головна » Захист і удача » Яроврат - потужний оберіг з цікавою історією

  Яроврат - потужний оберіг з цікавою історією

  Перш, ніж говорити про значення слов'янських сакральних символів в загальному, і оберега Яроврат зокрема, слід зазначити, що зараз популярні два зображення цих оберегів, в кожне з яких вкладається окремий сенс. При цьому, надмірна популяризація слов'янської культури в сучасний час призводить до певної профанації і народженню нових символів, які не мають під собою історичного обгрунтування, а значить - і будь-якої дійсно слов'янської магії, якою володіли наші предки.

  Перший, найпоширеніший варіант амулета, виглядає як шестилучевая свастика, що нагадує собою Перунів колір. Однак, в цьому варіанті, замість звичайних променів свастики використовуються сокири, часто прикрашають додатково Триглавом. Історично, подібні амулети ніде не зустрічалися і є сучасною стилізацією, з магічної точки зору, що використовує слабосочетаемие символи. Але цей знак зараз дуже популярний, особливо серед націоналістично орієнтованої молоді, люблячої військову тематику.

  Інший варіант Яроврат виглядає як чотирипромінна квадратна свастика з закінченнями, загнутими до центру і нагадує своїм зовнішнім виглядом хліборобське знаряддя. Ці зображення іноді зустрічалися на сільськогосподарських інструментах, знаходять в давнину і мають під собою реальне історичне обгрунтування і легко розуміється і гармонійне магічне значення.

  Землеробський оберіг Яроврат

  Сама назва цього оберега легко відображає його справжню сутність. Слово "Яр" в давнину, в першу чергу, ставилося до посівам, які засіваються навесні і збираються восени, а також, до безпосереднього процесу їх обробки. Навіть зараз такі сорти пшениці називають "яровими". Відповідно Яроврат називалися деякі види плугів та інших землеробських інструментів, а зовнішній вигляд оберега нагадує борону або культиватор.

  Цей оберіг допомагав хліборобам отримувати великі врожаї і був безпосередньо пов'язаний з самим процесом обробки землі. Він не використовувався в зимовий час, а носився тільки під час посівної чи збору врожаю. Цей символ також вельми рідко зустрічався в якості прикраси - окремі амулети або інші ювелірні вироби з його зображенням знаходилися вкрай рідко. Люди вважали за краще наносити цей знак на ті речі, які були пов'язані безпосередньо з роботою.

  Зараз значенням цього оберега в його буквальному значенні мало хто приділяє належну увагу, так як серед людей, які цікавляться і захоплюються давньослов'янської культурою занадто мало тих, хто безпосередньо бере участь в сільському господарстві. Проте, без розуміння цього знака та його ролі в житті наших предків, не можна вважати себе дійсно справжнім послідовником давніх Богів, а значить - і в повній мірі користуватися їхньою силою.

  Однак, значення цього символу не обмежується зараз одним лише землеробством, і його використання може просто посприяти кращому притоку фінансів в будинок, однак, тільки за умови наполегливої ​​і кропіткої праці - тоді ви можете розраховувати на гідний урожай. Якщо ж ви будете чекати, що вам на голову раптово впаде манна небесна, то цей оберіг не для вас.

  Військовий оберіг Яроврат

  Слово "Яр" у слов'ян також мало й інше значення - це вогонь, жар і, як наслідок - сучасне слово "лють". За рахунок цього, а також повсюдного знання оберега Коловрат, у деяких псевдоісториків виникла ідея об'єднати два цих символу. При цьому, за основу взяли не традиційну, восьмипроменеву свастику коловрата, а шестипроменеву, як асоціюється з Перуном, богом воїнів і князів.

  Як кажуть виробники і деякі послідовники сучасних неоязичницькі напрямків, Яроврат - це найпотужніший оберіг, що дарує ментальну захист і спонукають на хороші і відважні вчинки. При цьому, вони не забувають згадати і про те, що носити цей амулет можна як чоловікам, так і жінкам.

  На ділі, шестилучевая свастика та інші обереги, присвячені Перуну, були виключно чоловічими знаками. Вважалося, що жіночий організм не може витримати такого впливу виключно чоловічої енергетики, і буде зазнавати плачевні зміни. Навіть жінки-воїни на Русі ніколи не вважали своїм покровителем Перуна і намагалися не користуватися його символами і атрибутами.

  Крім того, на деяких таких обереги зараз можна зустріти дійсно величезна змішання символіки - це і сокири, і листя папороті, і навіть знаки Велеса, що є величезною помилкою, так як енергетика Перуна і Велеса є цілком протилежною і несумісною. Проте, агресивний зовнішній вигляд такого талісмана і його яскраву назву, безсумнівно, привертають до нього увагу безлічі молодих людей. Слід зазначити, що в кращому випадку, подібна покупка буде просто красивою дрібничкою, а в гіршому - зможе стати причиною психічних і фізичних розладів і навіть хвороб. Сакральні символи наших предків мають величезну силу і неправильне її використання може виявитися згубним.

  В цілому, перш ніж приступати до покупки Яроврат, уважно ознайомтеся з пропонованим вам оберегом і не робіть помилок, про які ми написали вище. І, звичайно ж, пам'ятайте про те, що кращий оберіг - це той, який зроблений своїми руками, а без обряду очищення, куплені талісмани не зможуть надати ніякого позитивного впливу на ваше життя.