Головна » простір » Лють сокири точимо лезо до бритвеною гостроти

  Лють сокири точимо лезо до бритвеною гостроти

  Сокира так само актуальне в наш час, як було актуальним для неандертальця. Хороша людина з сокирою може наробити дров, поставити паркан, будинок, пам'ятник, в кінці кінців. Про те, що може зробити з сокирою чоловік поганий, ми напишемо як-небудь іншим разом. Ця стаття розповість, як зробити свій сокиру гострим як бритва і не отримати потім кличку "Трипалий Джо".

  Стеж за рогом

  Насправді, сокиру необхідно заточувати по-різному для різних цілей. Лезо має бути не просто гострим - важливий кут заточки. Щоб правильно врахувати всі деталі і зрозуміти, як працювати з лезом, насамперед виріши, що будеш рубати. подумай:

  - про породу дерева. Листяні, хвойні і всі інші мають різною жорсткістю. Чорт, ми тут всі щиро сподіваємося, що ти рубаєш дерево.

  - про тип роботи. Ти зібрався колоти, рубати, або просто витесати собі чурбачок в формі особи коханої? Так, для пам'яті. Різний тип робіт - різна заточка.

  - про марку стали. А чому ти так здивований? Думав, все сокири робить одна всесвітня корпорація сокир?

  електріфіціруется процес

  Є така штука - Електроточило. З ним робота по перетворенню сокири в елегантну бритву стане легкою, як ловля метеликів в зимовому лісі. Вловив? Ну ладно, зате процес буде швидким. Робота з цим диво-інструментом вимагає граничної уваги, так що відкинь всі зайві думки і зосередься. Метал швидко перегрівається на такому колі, так що, якщо не хочеш перетворити ріжучу кромку в залізну палицю - будь акуратний.

  Лезо направ проти обертання колеса, з кутом приблизно в 45 градусів. Для ретельної шліфовки плавно довгий лезо уздовж точила. Раз в хвилину опускай сокиру в воду.

  Доведи до розуму

  Час прибуття руками. Чи не відволікайся, мова все ще про сокирах. Візьми брусок і плавними, ніжними рухами доведи вже оброблене електричним точилом лезо до повної досконалості. Не забувай постійно змочувати брусок водою.

  Ну що, якщо все зроблено правильно - то в руках у тебе, звичайно, не меч тисячі істин, але теж цілком відмінна штука. Тепер йди і перерубати що-небудь. Дерево там, або зомбі. Загалом, сам знаєш, що робити, не маленький.