Головна » тварини » Ятонокамі - японський бар для любителів рептилій

  Ятонокамі - японський бар для любителів рептилій

  В Японії кафе, в яких живуть коти, завжди користувалися величезною популярністю. У цій країні не всі можуть дозволити собі завести домашню тварину, тому багато хто із задоволенням ходять в такі заклади.

  Якщо вже не кожен може дозволити собі завести кота, то рептилію і поготів. Ці тварини потребують спеціального догляду. Тому один заповзятливий японець вирішив відкрити кафе, в якому відвідувачі можуть поспілкуватися з рептиліями.

  Цей бар розташовується на околиці Токіо. Якщо ви коли-небудь будете в цій країні, то обов'язково зрозумієте що це незвичайне заклад, навіть не заходячи всередину. Вхід до закладу підсвічений блакитними вогнями і прикрашаємо фотографіями рептилій.

  Як тільки ви відкриєте двері, то відразу побачите мешканці тераріуму. Вони з радістю складуть вам компанію, поки ви чекаєте свій коктейль.

  Господар бару сам дуже любить рептилій. Він вважає, що ці тварини - ідеальні компаньйони. Вони ненав'язливі, годувати їх можна раз в декілька днів, але при цьому вони дуже розумні і прив'язуються до людини.

  Бар Yatonokami пишається своєю ексклюзивною атмосферою. За словами власника, більшість відвідувачів приходять в бар, вже знаючи про його мешканців. А 20% з них приходять побачивши цікавий вхід в бар.

  Якщо ви вирішите відвідати цей дивовижний бар, то пам'ятайте, що рептилії не люблять різкі запахи, не терплять грубості і не сприймають "обнімашкі". Оптимальний час спілкування з твариною - 30 хвилин.

  Сподобалася стаття? Тоді поділіться нею зі своїми друзями в соціальних мережах!