Головна » Екстрасенси » Юлія Соловйова - прямолінійна і чесна ясновидиця

  Юлія Соловйова - прямолінійна і чесна ясновидиця

  Екстрасенс Юлія Соловйова практично все своє життя працювала бібліотекарем. Вона знала про наявність своїх екстрасенсорних здібностей з самого дитинства, але намагалася навіть не думати про них. Причиною цього стала боязнь громадської думки, адже в оточенні Юлії Віталіївни Соловйової не було не те що практикуючих магів і ясновидців, а навіть людей, котрі б вірили в надприродне.

  Юлія Соловйова

  На щастя, заглушити свої здібності цілком ясновидиці не вдалося, адже відомо, що це взагалі рідко кому вдається. Однак своїм друзям і родичам Юлія зізнавалася в тому, що володіє надприродною даром. Однак розвитком своїх здібностей вона займалася і навіть знайшла сильного вчителя - Наталю Воротнікову.

  Зараз Юлія Соловйова більше не шукає причин для того, щоб приховувати свій дар. В даний час вона веде прийоми і надає допомогу людям, які її потребують. Ясновидиця дізналася про свій дар після того, як її подруга погадала їй по руці. Невідомо, що саме сталося в той момент і коли це сталося, але саме це подія допомогла Юлії дізнатися про свої здібності.

  На даний момент ясновидиця проживає в Москві в гордій самоті. Складний характер став причиною для сварки і розлучення з чоловіком. Пізніше вона посварилася і з дочкою, яка зараз теж живе окремо від Юлії. У неї є дві найкращі подруги, і поки що вони є єдиними гостями нової квартири ясновидиці в столиці.

  Екстрасенс Юлія Соловйова - учениця Наталії Воротнікової

  Відомо, що Соловйова є ученицею Наталії Воротнікової. Остання добре відома широкому загалу як переможниця першого сезону проекту "Битва екстрасенсів". Зустріч з Наталею Воротнікової стала переломним моментом в житті ясновидиці. Переможниця першого сезону зуміла переконати Юлію, що та дійсно має здібності і не повинна в собі сумніватися і соромитися свого дару.

  Навчання у переможниці першого сезону "Битви екстрасенсів" тривало шість років. За цей час Юлія встигла навчитися не тільки ясновидіння, але і цілительства, зняттю негативних магічних впливів і освоїти деякі енергетичні практики. Під час участі в шоу Соловйова не бажала зізнаватися в тому, що її вчитель добре відома кожному учаснику, але в одному з інтерв'ю все-таки зробила це.

  В даний час Юлія працює в центрі, який належить її вчителю. Називається він "Чарівна сила". Відомо, що Наталя Воротнікова заснувала його разом зі своїм братом Максимом Воротнікова, який теж є учасником "Битви екстрасенсів". Відгуки про всіх фахівцях цього центру досить непогані, здебільшого.

  Соловйова на "Битві екстрасенсів"

  Участь в "Битві екстрасенсів" дало дуже багато недосвідченої ясновидиці. До цього вона намагалася приховувати свій дар, але після того, як Юлії вдалося потрапити до фіналу проекту, вона знайшла упевненість в собі і своїх силах. Зараз ясновидиця займається розвитком своїх здібностей, веде прийоми і допомагає людям, як і більшість учасників проекту "Битва екстрасенсів".

  Під час проходження випробувань Юлія Соловйова вела себе чесно. Вона не намагалася вгадувати, якщо у неї не виходило отримати інформацію за допомогою магічних здібностей. Багатьом ця ясновидиця запам'яталася як один з найчесніших учасників "Битви екстрасенсів". Чесність допомогла їй заслужити авторитет серед членів знімальної групи та інших учасників шоу.

  Однак інші риси характеру зробили Юлію Соловйову однією з найскандальніших учасниць проекту. Після того, як вона знайшла упевненість в своїх силах, ясновидиця початку досить різко висловлюватися щодо "статистів" випробувань. Запрошені учасники часто висловлювалися на цю тему. За їх словами, Юлія була груба і стервозна. Однак сама вона вважає свою категоричність швидше позитивною рисою характеру, ніж негативною. На думку Юлії, чоловік повинен говорити те, що думає.

  Незважаючи на зовсім невеликий досвід магічної практики, Юлія Соловйова зуміла потрапити в фінал. Вона посіла третє місце в п'ятому сезоні проекту "Битва екстрасенсів". Перше місце ясновидиця поступилася Лілії Хегай, а друге - ІРІКОМ Садиковою. Потрапила на кастинг вона за повчанням вчителя. Наталія Воротнікова була впевнена в тому, що це необхідно її учениці для набуття впевненості в своїх здібностях.

  В цілому, показаний на телепроекті результат досить добре демонструє загальний рівень здібностей цієї ясновидиці, так само як і її ставлення до людей. Тому, якщо ви хочете почути те, чого вам хочеться, замість правди, записуватися до неї на прийом вам однозначно протипоказано.