Головна » простір » Виразка шлунка як тіло попереджає про загрозу

  Виразка шлунка як тіло попереджає про загрозу

  Шлунок хоч раз в житті хворів у кожного. І більшість навіть не замислюються про те, що ця біль може стати попередженням набагато більш серйозної проблеми. Цілком даремно: тіло попереджає нас про загрозу розвитку виразки - хвороби, яка може відразу перевернути ваше життя з ніг на голову.

  • Чим страшна виразка

   Сама виразка являє собою глибокий дефект на внутрішній оболонці шлунка. Він поступово розростається, захоплюючи всю товщину стінки. Сумна медична статистика свідчить, що до 15% дорослого населення всього світу страждає від виразкової хвороби. Причиною тому - занадто пізня діагностика захворювання.

  • Що призводить до гастриту

   Зазвичай, виразка розвивається після гастриту. Стрес, інфекційні захворювання, неправильне харчування і надмірна пристрасть до алкоголю дуже скоро приведуть вас до першої стадії захворювання. Що найгірше, пропустити їх можна дуже просто.

  • Симптоми наростаючою проблеми

   Печія час від часу мучить багатьох. Але якщо вона проявляється постійно, зволікати вже не варто. Звернутися за діагностикою до лікаря потрібно в обов'язковому порядку, якщо вас тижнями переслідує нудота, колючі болі в області шлунка, порушення травлення, значні порушення апетиту і не припиняється спрага.

  • Коли бути особливо уважним

   Зверніть увагу, як відчуває себе тіло через кілька годин після прийому їжі. Зазвичай, синдроми гастриту проявляються якраз в цей проміжок часу. У важких випадках біль і нудота будуть супроводжуватися тахікардією, підвищеною дратівливістю і порушеннями сну.

  • Виразка на горизонті

   Як уже сказано вище, виразка шлунка найчастіше є наслідком застарілого гастриту. Алкоголь, куріння, незбалансована дієта, постійне недосипання і стрес - ось ті цеглинки, які ви самі закладаєте в фундамент майбутніх проблем.

  • Болі при виразці

   При виразці шлунка хворого переслідує біль у правому підребер'ї. Вона проявляється при голоді і ненадовго вщухає, коли людина поїсть. Якщо ви відчуваєте щось подібне - не зволікайте. Похід до лікаря строго обов'язковий.

  • Що робити

   Звичайно, є цілий перелік народних засобів, які нібито допомагають лікуванню виразки шлунка. Ми не рекомендуємо вам використовувати жоден з них. Виразка - дуже небезпечне захворювання, впоратися з яким допоможе лише рання діагностика і повний курс лікування у професійних лікарів.