Головна » Міста і країни » Мови, які під силу вивчити тільки просунутим лінгвістам

  Мови, які під силу вивчити тільки просунутим лінгвістам

  До найбільш поширених мов відносяться англійська, німецька, французька, іспанська, російська і деякі інші. Їх освоюють мільйони людей і користуються в своєму спілкуванні. Багато, правда, скаржаться, що подужати чужу мову дуже складно. Однак існують на світі такі зикі, які вивчити під силу хіба що самим просунутим лінгвістам.

  На Філіппінах, наприклад, четверта частина населення розмовляє на тагальській діалекті, який відноситься до австронезійської мовної групи. Для багатьох мовознавців він залишається недосяжною вершиною.

  Мова індіанського племені навахо носить однойменну назву. Представники цієї народності проживають в невеликій кількості (близько 120 тис. Чоловік) на південному заході США. Вони ж і є та останніми носіями цієї мови.

  Як це не дивно, але кілька європейських мов теж дуже складні для вивчення. Перш за все, це норвезький, що відноситься до скандинавської групи. З ним сусідять датська і шведська.

  Слідом за норвезьким за складністю варто голландську мову. Якщо норвезький відноситься до північно-германської мовної групи, то голландський - до західно-німецької.

  Ще одна мова з європейської спільноти входить в наш список. Це словенський. На ньому розмовляють виключно жителі невеликої країни - Словенії.

  Найдавнішим і неймовірно складним залишається перську мову. Його коріння сягає до прислівники, які існували в період правління династії Сасанідів. Сьогодні на перською мовою розмовляють понад 100 млн. Чоловік, велика частина яких проживає на територіях Ірану, Афганістану і Таджикистану.

  Індонезія - четверта за чисельністю населення частина світу. Довгий час все населення країни розмовляло однією мовою - індонезійському. До сих пір він вважається одним з найбільш поширених мов спілкування, незважаючи на складності в його освоєнні.

  На розвиток мови африкаанс вплинули голландські діалекти, змішалися з африканськими говірками. Сьогодні з його допомогою спілкуються жителі Південної Африки, Ботсвани, Намібії, Ботсвани і ще кількох країн Африканського континенту.

  Європейській людині практично не під силу вивчити корейську мову. І зовсім не тому, що там велика кількість символів-ієрогліфів, а тому, що європейський слад розуму важко сприймає логіку будови мови.

  Лідером за складністю вивчення є японська мова. Він абсолютно не пов'язаний з іншими мовами (крім китайського) в силу своєї тривалої ізоляції. Його мовні правила - камінь спотикання для багатьох просунутих лінгвістів.

  Сподобалася стаття? Зробіть репост, щоб поділитися нею з друзями!