Головна » прикмети » Мова свербить - прикмети до чого

  Мова свербить - прикмети до чого

  Люди з давніх пір спостерігали за своїм організмом і навчилися розшифровувати знаки: засвербіла долоню, горять вуха і інші.

  Прикметою є і коли свербить язик. Причому трактування забобони різна в залежності від місця - кінчика, кореня або іншого.

  Якщо лоскітно в цілому, це говорить, що незабаром познайомитеся з якимось важливим, але дратівливим людиною.

  Проблема в тому, що від його ставлення до вас буде залежати багато чого. Може їм виявиться новий начальник, інспектор, перевіряючий роботу, родич. Такий стане дуже багато розмовляти, діяти на нерви, але потрібно тримати себе в руках.

  Свербить мова повністю, якщо поруч знаходиться людина, якій не варто довіряти. важливо: прикмета актуальна, коли свербіж почався в той момент, коли ви спілкувалися з кимось тет-а-тет і хотіли розповісти важливу інформацію. швидше замовкніть.

  Передвіщати прикмета може низку неприємних подій. Не виключено, що замишляють проти вас щось погане, хочуть насолити. У цьому випадку буде свербіти повністю довгий час. Зверніть увагу на такий знак, обчисліть ворогів і постарайтеся уникнути конфлікту.

  Коли свербить язик справа - до успіху при виступі, захист диплома, будь-якої діяльності, що вимагає спілкування. Зустріч з впливовими людьми. Зліва -трудності при зустрічах і переговорах.

  Свербить кінчик язика

  Кінчик язика - попереджає, що вас будуть обговорювати, згадувати. Є дві розшифровки прикмети. Перша означає - не можна достовірно сказати, хорошими чи поганими стануть розмови.

  Друга - це злі чутки. Попередьте близьких, адже, можливо, хтось спробує зіпсувати вашу репутацію, і вірити всьому, що вони почують, не варто.

  Також прикмета коли свербить кінчик язика попереджає - раптово нагрянуть родичі або друзі, яких дуже давно не бачили. Не виключено що доведеться попліткувати про когось або вони потім будуть обговорювати вас.

  свербить посередині

  Якщо свербіж зосереджений чітко по центру, це попередження - самі пустите дуже небезпечну плітку. Найближчі кілька днів стежте, що говорите, слова зіграють проти вас злий жарт.

  Нікому не розкривайте плани, мрії. В оточенні мало людей, яким можете довіряти.

  Зустрічається і таке трактування повір'я - якщо свербить язик посередині, скоро трапиться дуже важлива подія, через який багато що зміниться. Чекайте новин від малознайомої людини, можливо, неприємного вам. Прислухатися до нього потрібно.

  До чого свербить корінь язика

  Сверблячка біля кореня говорить про те, що в недалекому майбутньому можливі конфлікти. Не звичайна словесна перепалка, а сварка, яка переросте в щось більш масштабне. Виною всьому буде ваша балакучість.

  У більшості прийме, свербить мова - попередження - тримайте його за зубами, не брешуть, що не розкривайте секрети. Інакше виникне конфлікт.

  Щоб зробити прогноз більш точним, подумайте, може, в цей день ви спотикалися на рівному місці, траплялися ще незвичайні ситуації, які можна теж трактувати за допомогою прийме.

  Як нейтралізувати забобони

  Як тільки почне свербіти язик, особливо кінчик, трохи прикусити його. Це допоможе запобігти погані наслідки прийме.

  Якщо знаєте, що хтось розпускає про вас плітки, тричі поверніться за годинниковою стрілкою навколо себе, скажіть:

  Язик не зуді, слова лихі забери, пересуди пішли, жертву іншу знайшли.

  Наступний варіант допоможе, якщо бовкнули зайвого, але хочете змусити ворогів забути про те, що сталося. Потрібно вийти на вулицю і сказати:

  Нехай неприємність піде, біда стороною обійде. Як сказала так і буде.

  Для захисту від пліток, наклепів, виходячи з дому, повторюйте:

  Мови змій жалять,
  Мене жало мине і народ мене милує.
  У кого ім'я моє на мові,
  У того я в серці на доброму слові.

  Як бачите, найчастіше коли свербить язик, прикмета попереджає про неприємний спілкуванні, плітках, проблемах і конфліктах. Використовуючи таку підказку вищих сил, можете не тільки визначити неприємність, але запобігти її.