Головна » ворожіння » Язичницьке таро - кельти, друїди і сучасне знахарство + галереї

  Язичницьке таро - кельти, друїди і сучасне знахарство + галереї

  Язичницьке Таро - розробка сучасної відьми Джини Пейс. Ця колода відображає всі сторони життя сучасної відьми-неоязичніци. Особливо припаде до смаку вона молодим дівчатам, які серйозно цікавляться язичництвом, наприклад, Вікка або іншими різновидами сучасної гілки цієї великої релігії.

  Як і все, що пов'язано з неоязичництва, язичницьке Таро з'єднує в собі накопичені століттями знання та досвід з досягненнями сучасних езотериків. Ця колода здатна намалювати все реалії життя сучасної відьми, а також її взаємини зі світом невпізнаного і матеріальною стороною життя. Вони здатні як підказати щось щодо пізнання знахарства, так і допомогти вирішити питання з повсякденного життя.

  Все Молодші і старші аркани були серйозно змінені, їх сюжети відповідають ситуацій з життя відьми, що живе в наш час. Вони відповідають язичницьких і окультних духовних систем і повністю сходяться зі світоглядом сучасних неоязичників.

  Як і у всіх інших колодах, є чотири масті - Жезли, Мечі, Кубки та Пентаклі. Символіка ілюстрацій зазнала серйозні зміни. Наприклад, багаття в язичницькому Таро означає енергетичний потенціал відьми, камінь або кристал - древні знання, пов'язка на голові відповідає активації третього ока, квіти символізують розквіт магічних здібностей, а кадильниця - символ захисту.

  Придворні карти представлені елементалями, Неофітами, ініційованих і Старшими. Їм відповідають Пажі, Вершники, Королеви і Королі зі стандартних колод. Існує книга Джини Пейс, присвячена колоді язичницького Таро - "Таро Чорної та Білої Магії". З її допомогою розібратися в також серйозно відрізняються від стандартів шкіл Таро значеннях буде набагато простіше. У комплекті з колодою йде також брошура з короткими значеннями карт.

  Язичницька колода однозначно рекомендована для молодих відьом, а також всіх, хто цікавиться ворожіннями людей, які сповідують неоязичництво. Вона непогано підходить як професійного гадателю, так і новачкові, незважаючи на те, що колода нестандартна, і віднести її до однієї з класичних шкіл Таро складно. Ілюстрації прості для розуміння прихованого в них глибинного сенсу карт, до того ж, книга автора колоди розкриває всю суть їх значень.

  Таро Друїдів - тлумачення і галерея

  Робота з Таро Друїдів занурює гадателя в захоплюючий світ древньої Ірландії. Не знаючи легенд і фольклору друїдів, розібратися в значеннях цих карт не вийде. Колода рекомендована людям, які непогано розбираються як в Таро, так і в кельтської міфології і культурі. Справа в тому, що тлумачення Таро Друїдів зачіпає релігійні, міфологічні, фольклорні та побутові аспекти життя кельтів. Його вважають досить туманним, але при цьому відгуки говорять, що карти досить товариські і володіють світлою енергетикою.

  Друїди відбуваються з племен, які жили в першому і другому століттях нашої ери в Північній Європі. Історичних даних про них практично немає, але те, що є, послужило основою для численних езотеричних течій, пов'язаних з цією культурою. Друїдами називали жерців, або священнослужителів, які виконували також роль літописців. Вони ж становили правлячу верхівку племені, до них зверталися з проханнями його члени. За легендами, друїди були здатні на зцілення і тіла, і душі людини, а також могли утримувати владу в племені за допомогою чаклунства.

  Судячи з галереї Таро Друїдів, ця колода поєднує принципи класичного Таро, а також кельтську символіку і міфологію про друїдів. У ній зібрані унікальні події, які могли відбуватися тільки в ті часи. Для того, щоб працювати з цією колодою, потрібно вивчити кельтський пантеон, їх міфи та легенди, а також культурні особливості цього народу.

  Старші аркани розділені за жанрами - героїчний, міфологічний, пригоди, фантастика та історичний. Аркан від нульового до дев'ятого представляють часи, коли складали легенди. Вони відносяться до легенд і міфів кельтів, в центрі яких знаходиться спір за світове панування між плем'ям Дану і демонами-фомор. З десятого по чотирнадцятий - це аркани, присвячені часу героїв, а якщо точніше, то епічного циклу племені Уладу. Решта Старші аркани присвячені епосі зародження історії кельтів і легендам про племені фенієв.

  Молодші аркани зображують побутову життя древніх кельтів, а також священні ритуали друїдів. В цілому, цю колоду вважають досить складною в тлумаченні. Колода Друїдів - світлий і приємний в усіх відношеннях ворожильні інструмент, проте підійде вона тільки людині, який знайомий з культурою та звичаями кельтів. Без знань про цей народ розібратися в тлумаченнях карт не вийде.

  Кельтське Таро - особливості колоди

  Кельтське Таро - це колода, в якій поєднується бачення сучасних художників і стародавні легенди кельтів. Всі карти проілюстровані сценами з історії та міфології кельтських племен. Ця колода схожа на Таро Друїдів, проте є й відмінності.

  Колода Кельтське Таро була випущена відомим видавництвом Lo Scarabeo, що є непоганою гарантією її якості. Вона має нестандартний розмір - 44х80 мм, що дещо менше розміру стандартних карт. Авторами стали Саверина Тенута і гіацинтів Гаудензі - шанувальники кельтської культури, які довгий час займалися вивченням міфології цього народу.

  Незважаючи на те, що інструкція йде в комплекті з Кельтським Таро, бажано ознайомитися з пантеоном, міфами і легендами кельтів. Незнайомі з кельтської культурою люди будуть відчувати серйозні труднощі в тлумаченні цих карт. Не годиться вона також для новачків, Кельтське Таро вважається досить складним, як і більшість нестандартних версій карт.

  В цілому, існує чимало версій карт Таро, які так чи інакше пов'язані з язичництвом. Деякі з них непогані для новачків, прості в тлумаченні і не вимагають специфічних знань крім загального розуміння про гадання на Таро. Але багато колоди, наприклад, Кельтське або Друїдів, рекомендуються тим, хто має багаж знань і про Таро, і про міфології відповідного народу.