Головна » Екстрасенси » Зіраддін Рзаєв - біографія і досягнення ясновидця

  Зіраддін Рзаєв - біографія і досягнення ясновидця

  Зіраддін Рзаєв з'явився на світло в Азербайджані, в 1981 році. День його народження - десяте листопада. Народився він в Шамхор - районному центрі, який почав своє існування в п'ятому столітті. Його дитинство пройшло в рідному місті, там же він закінчив школу. Зараз Зіраддін Рзаєв мріє стати громадянином Росії, щоб безперешкодно надавати свої послуги людям як в Москві, так і в Азербайджані. Він зізнався, що не відмовився б постійно проживати в Росії.

  Зіраддін Рзаєв

  Екстрасенс Зіраддін Рзаєв має п'ять дипломів про вищу освіту. З моменту отримання першого з них, він практично не відривався від навчального процесу. У 2003 році отримав спеціальність педагога і методиста початкових класів в Азербайджанському інституті викладачів. У 2005 році отримано спеціальність психолога в цьому ж інституті.

  У 2009 році майбутній учасник "Битви екстрасенсів" Зіраддін Рзаєв їде вчитися в Москву. Він закінчив Московський університет психотерапії та клінічної психології і отримав диплом клінічного психолога. У 2010 році він отримав диплом філософа в МГУ. Останнє, п'яте вищу освіту ясновидець отримав в 2014 році. На цей раз він вибрав заочне навчання в аграрному ВНЗ, а спеціалізація, якої опанував Зіраддін Рзаєв - зоотехніка і кінологія. Він зізнається, що медичні спеціальності потрібні були для того, щоб стати хорошим цілителем.

  Відомий на даний момент ясновидець і екстрасенс отримав безліч нагород і титулів. З біографії екстрасенса Зіраддін Рзаева відомо також, що він є членом багатьох натуропатических спільнот міжнародного рівня.

  Ще один цікавий факт про знаменитого цілителя і екстрасенсі - органами спецслужб Росії він був нагороджений двома медалями. Передбачається, що вони були отримані за допомогу саме ясновидця, а не психолога чи медика. Але про заслуги перед спецслужбами Зіраддін Рзаєв поширюватися не бажає.

  У знаменитого ясновидця чимало хобі і захоплень. Він дуже любить тварин, особливо собак, часто допомагає собачим притулкам матеріально. Інші види благодійності екстрасенса теж залучають. Він захоплюється малюванням, грою на скрипці, вокалом і поезією. Зіраддін залучають і дорогоцінні камені і мінерали, причому не тільки в якості магічних інструментів, а й предметів колекціонування. Йому цікаві релігії, філософія і психологія.

  Про особисте життя Зіраддін Рзаева відомо небагато. В даний час він одружений і щасливий у шлюбі, в сім'ї є троє дітей. З дружиною цілитель познайомився завдяки своєму дару. Коли він тільки починав приймати людей в столиці, вона прийшла до нього на прийом. Їй потрібна була допомога цілителя, оскільки майбутня дружина Рзаева страждала від важкої форми епілепсії. Він зумів її вилікувати, правда, невідомо, до шлюбу або вже після нього.

  Зіраддін дуже релігійний. Відомо, що він мусульманин. Цілитель вважає свій дар посланням від Бога, тому регулярно здійснює намаз, молиться і шанує свого Бога. Він стверджує, що не зміг би працювати без Корану.

  Екстрасенс Зіраддін Рзаєв

  Рзаєв позиціонує себе не тільки в ролі екстрасенса. Він упевнений, що володіє ще і здібностями цілителя. Саме так ясновидець позиціонує себе на даний момент. Незвичайними здібностями він володіє з самого дитинства. Навіть під час вагітності матері Зіраддін було зрозуміло, що її дитина буде незвичайним. З шостого місяця носіння малюка в утробі, їй почали снитися дивні сни, в яких до неї були знайомі люди і навіть мусульманські святі.

  В одному з них мати майбутнього цілителя разом з новонародженим сином стояла в черзі, щоб купити хліба. До неї підійшла жінка, яка була сусідкою бабусі її майбутнього сина. Жінка поставила питання - чи не Зіраддін чи тримає мати на своїх руках. Після ствердної відповіді, сусідка низько вклонилася немовляті.

  Трохи пізніше майбутня мати побачила інше містичне сновидіння. У ньому вона носила воду з криниці, і до неї підійшов Шамкарскій святий - Сеїд Акпер. Він запитав, чи вдома Тельман - батько Зіраддін. Коли мати сказала, що його немає, святий попросив її передати, що заходив хресний Зіраддін. Батьки вирішили, що сни дійсно незвичайні і можуть провіщати щось містичне. Тому ім'я для дитини було вибрано ними заздалегідь, після цих двох снів.

  Зіраддін Рзаєв - за освітою психолог

  Зіраддін стверджує, що народився мусульманином, і це було ще однією причиною вважати, що дитина була незвичайним. Однак це спірне твердження, адже далеко не всі представники цієї релігії мають надприродні здібності. Однак сни і цікава родовід знаменитого цілителя можуть дати вкрай цікаву виставу про нього.

  Якщо вірити Рзаєв, він - нащадок самого пророка Мухаммеда, по материнській лінії його рід бере своє існування з часів його життя. Можливо, цей факт дійсно визначив наявність дару, здатність лікувати людей і допомагати їм, а також тягу до знань і незвичайну долю. Бачити перед собою долі оточуючих людей і лікувати хвороби він почав ще в зовсім юному віці.

  В останньому, випускному класі здатності підлітка посилилися. Мабуть, вони росли разом з ним. Зіраддін почав чути голоси і бачити незвичайні бачення. Це лякало його батьків, вони навіть почали забороняти йому вести прийоми і користуватися своїми здібностями. Для них не мало значення, користується їх син даром на благо людям або ж немає, батьки сподівалися, що здібності зникнуть, якщо їх не застосовувати.

  Але з віком дар Зіраддін тільки посилювався і зникати зовсім не збирався. Зрештою батькам довелося змиритися з тим, що той нікуди не пропаде. Після того, як майбутній учасник проекту "Битва екстрасенсів" поїхав у Москву вчитися, він починає приймати людей в столиці. До речі, його дружина була однією з його клієнток.

  Зіраддін Рзаєв на "Битві екстрасенсів"

  Зіраддін Рзаєв став фіналістом 6 сезону "Битви екстрасенсів", програвши головний приз Олександру Литвину. Підсумки глядацького голосування залишили його на другому місці. В інтерв'ю 2015 року цілитель розповів, як потрапив в проект. Це сталося завдяки його другові, що розповів редакції по телефону про незвичайні таланти Зіраддін.

  Дар азербайджанського цілителя вразив знімальну групу ще під час кастингу. Він з легкістю визначав приховані від нього ширмою або в конверті речі. Особливо недовірливі члени знімальної групи отримали точні відповіді на свої питання і перейнялися до Зіраддін Рзаєв великою довірою.

  Найскладнішими цілитель і ясновидець називає випробування, які були пов'язані зі смертю. Особливо йому запам'ятався випадок, коли довелося розслідувати смерть підлітків від рук групи сатаністів. Багато учасників проекту "Битва екстрасенсів" назвали це випробування складним за весь час участі в програмі. Але, не дивлячись на його складність, Рзаєв успішно впорався з цим завданням.

  На багатьох інших випробуваннях Зіраддін показав себе як сильний екстрасенс. Він відчував енергетику місця з закритими очима, відчував емоції інших людей, а також бачив їх минуле, сьогодення і майбутнє.

  Участь в проекті багато дало Зіраддін. Він довгий час вважав свій творчий хист чимось ганебним, адже так йому вселили батьки, які боялися їх. Але після участі в телешоу цілитель став сприймати їх як засіб для допомоги людям. Зіраддін спочатку хотів стати лікарем, щоб допомагати людям і не страждати від глузувань. Але "Битва екстрасенсів" дала йому зрозуміти, що в спеціальності цілителя немає нічого ганебного.

  Крім цього, Рзаєв радий, що зміг представити свій рідний Азербайджан у відомому російською телешоу. Однак дьогтю в мед додає втому після шоу, яка була викликана душевними, психологічними стражданнями. Випробування були складними, а почуття запрошених учасників йому доводилося пропускати через себе.

  В цілому, в своє призначення азербайджанець і його близькі були впевнені з самого дитинства, а відгуки на його послуги доводять, що він по праву пройшов у фінал самого містичного телешоу Росії.