Головна » простір » Zippo Outdoor 4-in-1 Woodsman

  Zippo Outdoor 4-in-1 Woodsman

  Навряд чи знайдеться на Землі багато людей, які залишилися незадоволеними якістю своїх оригінальних запальничок від Zippo Manufacturing Company. З цієї причини немає підстав сумніватися в тому, що їх новий продукт - багатозадачність інструмент Zippo Outdoor 4-in-1 Woodsman буде таким же надійним, хоч і не придатним для висічені вогню.

  Функціональний мультитул об'єднав в собі такі корисні під час вилазки на природу інструменти, як сокиру, пилку, молоток і менш очевидний, але досить корисний, якщо доводиться постійно розбивати табір і зніматися в шлях, гачок для витягання кілочків намети.

  При довжині майже в півметра (450 міліметрів) інструмент важить близько 1,3 кілограма, що трохи важче, ніж хотілося б, але не настільки забагато, що не можна з цим змиритися. Ті, що йдуть в комплекті піхви яскраво-оранжевого кольору не тільки захищають лезо сокири, а й служать кріпленням одного кінця пиляючого полотна довжиною 381 міліметр і рукояткою, якщо інструмент використовується як пила. Після використання пила з запасним полотном ховається в порожнисту рукоятку сокири зі скловолокна.

  Де солідну вагу Zippo Outdoor 4-in-1 Woodsman точно стане в нагоді, так це в процесі використання сокири, ну, або молотка зі зворотного боку від сталевого леза. Останнє має довжину ріжучої поверхні в 127 міліметрів і приблизно таку ж глибину до переходу в рукоятку.

  Вартість Zippo Outdoor 4-in-1 Woodsman становить 80 доларів.