Головна » Екстрасенси » Зіраддін Рзаєв - відгуки клієнтів і репутація

  Зіраддін Рзаєв - відгуки клієнтів і репутація

  Судячи з опитувань в інтернеті, Зіраддін Рзаєв користується чималим довірою серед глядачів проекту "Битва екстрасенсів". Про це ясновидця є і позитивні відгуки. Деякі побували на прийомі люди кажуть, що це було не дарма. Навіть висока вартість послуг екстрасенса виправдала себе в їх ситуації.

  Зіраддін Рзаєв

  Цікаво, що серед відгуків зустрічаються і такі, в яких зазначено, що екстрасенс все правильно розповів про минуле клієнта і не ставив йому провокаційних і взагалі зайвих, як для справжнього екстрасенса, питань. Деякі його клієнти навіть говорять, що він передбачив майбутнє не тільки їм, але і їх близьким, які не ходили на прийом і могли навіть не знати про те, що їх друг звернувся до екстрасенса. Через деякий час ці прогнози збувалися.

  Звернулися до Зіраддін хворі люди, в більшості, задоволені ясновидцем. Він вміє визначати хвороби, і правота екстрасенса згодом доводилася офіційною медициною. Він вміє вирішувати проблеми в сім'ї і зі здоров'ям.

  Зіраддін Рзаєв - відгуки про прийом негативного характеру

  Про будь-якому фахівцеві своєї справи є як позитивні, так і негативні відгуки. Це стосується абсолютно всіх, не тільки екстрасенсів. так, в деяких відгуках про прийом у Зіраддін Рзаева люди, які записалися до нього, кажуть, що він - лохотронщик. Після запису на певну дату передзвонює адміністратор і пропонує строковий прийом дорожче, мотивуючи цей тим, хто хтось із клієнтів відмовився.

  Ті, хто побували на прийомі у екстрасенса Зіраддін Рзаева, у відгуках згадали, що говорить він туманно, викладає занадто мало інформації. У багатьох склалося враження, що якщо він дійсно екстрасенс, то навіть не намагається викладатися на прийомах, хоча гроші за них Рзаєв бере чималі.

  Життєві ситуації чималої кількості клієнтів ясновидець не зміг побачити. Він часто відповідає на їхні запитання односкладово - "так" або "ні", вважаючи за краще не говорити подробиць. На прохання порадити, як краще вчинити, він може сказати щось на кшталт "все буде добре". Звернулися до екстрасенса люди можуть не отримати жодної відповіді на свої питання. У нього були клієнти, які вважали за краще отримати свої гроші назад після прийому. Ходять чутки, що Зіраддін втомився від прийомів в ролі екстрасенса або навіть втратив свій творчий хист цілком або частково.

  Як потрапити на прийом до Зіраддін Рзаєв

  Зіраддін Рзаєв

  Після тих успіхів, які показав екстрасенс в самому містичному телешоу, багато глядачів стали замислюватися про те, як потрапити на прийом до Зіраддін Рзаєв. Але цей ясновидець вибірково приймає людей. Далеко не кожному його фанату вдасться потрапити до нього на прийом.

  Рзаєв впевнений, що прийом у нього потрібен людям зі складною життєвою ситуацією в першу чергу. Саме в найважчих обставинах він готовий допомогти людині. Відомо, що Зіраддін може допомогти з проблемами здоров'я. Ясновидець несхвально ставиться до звернень до нього по дріб'язковим причин, начебто вінця безшлюбності. Він упевнений, що людям з такими проблемами потрібен хороший психолог, а не ясновидець або маг.

  Зіраддін вважає справедливим грошове відшкодування витрат енергії, які він терпить під час кожного прийому, адже гроші - це теж свого роду енергія. Зв'язок з Зіраддін Рзаєв і потрапити до нього на прийом? Так само, як і до решти екстрасенсів - зателефонувати за вказаним на офіційному сайті телефону і записатися у адміністратора. Будьте обережні, щоб не стати жертвами шахраїв, які завжди готові нажитися на чужій славі. Справжні ясновидці не консультується онлайн і по телефону, тільки під час особистої зустрічі.

  В цілому, варто відзначити, що більшість людей позитивно відгукуються про роботу цього мага, а негативні відгуки, швидше за все, забезпечені недоброзичливцями, заздрісникам або конкурентами.