Головна » тварини » Злі генії серед милих тварин

  Злі генії серед милих тварин

  Тільки сильні і швидкі виживають в природі. Але як бути іншим, адже вони теж мають право на існування? Виявляється, ці тварини просто користуються своєю хитрістю, якій міг би позаздрити навіть злий геній!

  Дельфін

  Ці милі створення приховують страшний секрет. У період розмноження відразу кілька самців можуть накинутися на одну беззахисну самку. А щоб спровокувати нову течку, вони вбивають своїх малюків.

  Краб-боксер

  А це справжній злодій-мисливець. Він насаджує пекучі актинії на свої клешні, після чого жалить ними видобуток. Дійсно, боксер, який доводить жертву до нокауту.

  довгохвоста макака

  Злодійський талант у них в крові. Розділили на зграї, ці тварини вистежують недосвідченого туриста і відбирають у нього цінну річ. Обміняти її можна тільки на значну порцію їжі.

  грифова черепаха

  Якби вона вміла бігати, то кращого мисливця було б не знайти. Але раз за здобиччю рептилія не зможе наздогнати, то вона просто лягає на дно і відкриває рот. Риби, яким її мову здається черв'яком, запливають прямо в її пащу, після чого плазун їх з'їдає.

  Чорна чапля

  Граціозна і розумна, вона розправляє свої крила, створюючи тінь на водоймі. Риби, повністю впевнені, що це тінь від укриття, безтурботно припливають до птаха і перетворюються в її ситний обід.

  А ви знали про таких тварин? Розкажіть про них друзям, зробіть репост!