Головна » Міста і країни » Навіщо китайцям 6 мільярдів тарганів в рік?

  Навіщо китайцям 6 мільярдів тарганів в рік?

  Китайська фармацевтична компанія з Сича щороку виробляє понад 6 мільярдів тарганів. Навіщо вони їм потрібні?

  Всі, хто терпіти не може цих комах, знаходяться в подиві. Однак таргани - вигідний бізнес. Особливо в Китаї, де люди вірять в їх користь для здоров'я.

  Для розведення використовується будова розміром майже в 2 футбольних поля. Усередині розташовані полки, де знаходяться кювети з водою і їжею, також підтримується тепло, висока вологість, світло завжди приглушене.

  Будівля повністю герметично, вхід для людей обмежений. Таргани тут відчувають себе вільно, тому можуть спокійно бігати по всій площі і займатися розмноженням.

  До речі, будинок для проживання комах начинений smart-технологіями. Він самостійно вимірює безліч показників, починаючи з клімату і закінчуючи здоров'ям особин.

  Така система зроблена для того, щоб розмноження відбувалося якомога швидше, а в ідеальних умовах цього домогтися легше. Дорослих комах потім переробляють для виробництва традиційної медичної настоянки.

  До речі, препарат пахне рибою, але на смак він солодкий. Його назва - "канфусінь". Застосовується для лікування шлункових і легеневих патологій. Особливо цінно ліки для літніх людей, так як швидко впливає на захворювання, а коштує дешевше західних аналогів.

  Уряд Китаю підтримує таке виробництво, але у нього є і безліч супротивників. Одні вважають, що препарат не може так швидко рятувати від недуг, інші вважають небезпечним розведення такої кількості тарганів в одному місці, адже в разі катастрофи вони опиняться на волі.

  А ви підтримуєте ідею виробництва ліків з тарганів? Розкажіть про статтю друзям, зробіть репост!