Головна » Кіно » Заборонені фільми жахів

  Заборонені фільми жахів

  Кінематограф останнім часом серйозно страждає від санкцій. В якихось державах не подобається як представлена ​​їхня історія або образ, десь просто заборонені конкретні напрямки через релігійних традицій. Фільми жахів страждають частіше через специфічний візуального та морального способу. Деякі з них тотально заборонені, інші "потрапили під роздачу" з політичних мотивів або через дурість чиновників.

  "Хостел"

  Трилогія про клуб багатіїв, які в Східній Європі платять за можливість поспостерігати за тортурами живих людей або навіть прийняти в них участь. Дія першого фільму розгорталося в Словаччині. Логічно, що уряд цієї країни заборонило трилогію до показу. До бойкоту приєдналися Білорусь і Україна.

  "Будинок 1000 трупів"

  Музикант Роб Зомбі знімає досить специфічні ужастики, які мають свою фанатську аудиторію. "До 1000 трупів" на тлі інших років вийшов якимось камерним і навіть не дуже страшним. Все одно в деяких країнах він отримав заборону для прокату.

  "Пекло канібалів"

  Треш про канібалів і журналістів виявився настільки натуральним, що режисерів викликали в суд. Для більшого нагнітання інтересу до стрічки вся знімальна група була видалена з медіа простору. Чутка про те, що вбивства в фільмі були реальні, переріс в реальний судовий процес. Зняти звинувачення вийшло, коли актори постали перед судом. Серія досі заборонена в деяких державах.

  "Антихрист"

  Ларс фон Трієр - режисер, який вважається елітарним. Арт-гаузного кіно дозволено багато чого, так як його дивиться обмежене коло глядачів. Антихрист вийшов настільки важким і натуралістичним, що багато хто не витримував перегляду і непритомніли. Уряд Франції вирішив захистити своїх громадян і заборонило стрічку до прокату. Це рідкісний випадок, коли заборона реально обгрунтований.

  "Жива мертвечина"

  А ви думали, що Пітер Джексон - це "Володар кілець" і "Кінг-Конг"? У 1992 році режисер зняв настільки натуралістичний ужастик, що його відклали на полицю на кілька років. Зараз він здається навіть комедійним. Однак в момент виходу від нього реально нудило. Та ж доля була у "Той, хто виганяє диявола" і "зловісних мерців".

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями - зроби репост!