Головна » авто » Заправний пістолет знає, скільки палива в баку

  Заправний пістолет знає, скільки палива в баку

  Погодьтеся, що іноді заправляючи машину, ми думаємо: А бак його не заллють під зав'язку, що не поллється чи пальне через край?

  Але це всього лише психологічний момент. Заправний пістолет завжди припиняє подачу палива в той момент, коли бак заповнений. Хочете дізнатися, як він працює?

  Механізм дії

  Ясно, що бензин це вибухонебезпечне паливо. Його максимальне скупчення досягається в холодці шийці. Саме тому в цьому випадку не використовують електрику. Пістолет оснащений спеціальним механізмом, усередині якого знаходиться запобіжник.

  Коли натискають на важіль, відбувається підняття вгору заглушки, вона відкриває пальному доступ до баку. Зауважте, що основа важеля кріпиться до остова запобіжника.

  Бензин ллється крізь кільце. У тому місці, де це кільце звужується, відбувається збільшення потоку подачі палива, тиск при цьому всередині бака падає. Цей механізм називають кільцем Вентурі. Усередині нього є пройми, які повідомляються з камерою. Потік бензину створює усередині неї розрідження.

  Недалеко від виливу пістолета для заправки є невелика ніша. Вона з'єднується з камерою, всередині якої повітря. Кільце викачує повітря, але його обсяг постійно заповнюється повітрям з атмосфери, який потрапляє всередину через сенсорне отвір. Таким чином, вакууму в камері немає.

  Коли рівень бензину в баку вище сенсора, струм повітря в камеру зупиняється. Усередині пристрою утворюється порожнеча.

  Важіль відділяється від остова запоркі в супроводі клацання. І подача палива припиняється.

  Тепер ви знаєте, як працює заправний пістолет.

  Поділіться цією статтею зі своїми друзями!

  Наступна стаття
  Заборонені фільми жахів
  Попередня стаття
  Заповідник Брянський ліс